در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
198

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 19 اردیبهشت 1389 22:51

خانه

آرشيو سپاس: 646 مرتبه در 144 پست

اقدام به خودکشی ارباب رجوع تامین اجتماعی از طبقه هشتم+ عکس

توسط kandoo » شنبه 2 مرداد 1389 15:22

شخصی که به دلیل اعتراض به طولانی شدن امور مربوط به بازنشستگی اش قصد داشت با پریدن از طبقه هشتم ساختمان صندوق تامین اجتماعی در تهران خودکشی کند توسط ماموران آتش نشانی قانع و به پایین منتقل شد و نجات یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز شنبه در پی اقدام به خودکشی مردی حدودا 48 ساله که کارمند شرکت مخابرات بوده در ساختمان صندوق تامین اجتماعی، ماموران نیروی انتظامی، اورژانس، مشاوران مرکز آسیبهای اجتماعی بهزیستی و ماموران آتش نشانی تهران به این محل اعزام شدند و پس از متقاعد کردن این کارمند وی را پایین آوردند.
     به گفته برخی شاهدان وی از صبح امروز در پی بی نتیجه ماندن اقداماتش برای بازنشستگی پیش از موعد روی پنجره طبقه هشتم صندوق تامین اجتماعی ایستاد و اعلام کرد که قصد خودکشی دارد.
     وی ساعاتی پس از این اقدام توسط ماموران آتش نشانی به پایین منتقل و برای رسیدگی به موضوع به ماموران نیروی انتظامی تحویل داده شد.

واقعاً خیلی‌ ناراحتم کرد.به نظر من که باید رئیس جمهور شخصا به این مسئله رسیدگی کنند .کسی که اقدام به این کار میکنه و از جان خودش سیر شده حتما کارش خیلی‌ لنگه و واقعاً به این پول احتیاج داره .دل آدم کباب میشه .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب kandoo تشکر کرده اند:
oweiys, AGeNiS1, sokuteasemuni, yasermym

Major I

Major I

نماد کاربر
837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10

آرشيو سپاس: 2090 مرتبه در 595 پست

Re: اقدام به خودکشی ارباب رجوع تامین اجتماعی از طبقه هشتم+ ع

توسط میهن پرست » شنبه 2 مرداد 1389 15:51

یک بار تو پزشکی قانونی همین مشکلو داشتم ولی ساختمان یک طبقه بود مجبور شدم تحمل کنم. :grin:  :grin:
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...