راهنمایی در مورد باز نشدن سایت سنترال

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14297 بار
سپاس‌های دریافتی: 14883 بار

راهنمایی در مورد باز نشدن سایت سنترال

پست توسط oweiys » یک شنبه 3 مرداد 1389, 8:13 pm

سلام تصویر

نه اینترنت اکسپلورر نه موزیلا در رایانه بنده قادر به باز کردن سنترال نیستند ، اپرا هم با سویچ روی گزینه توربو سنترال را باز می کند .

تمام تاریخچه اینترنت و کوکی ها رو هم پاک کردم اما همه سایت ها باز می شوند ،جز سنترال کلابز! به نظر شما مشکل از کجاست؟!

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

Re: راهنمایی در مورد باز نشدن سایت سنترال

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 3 مرداد 1389, 9:21 pm

oweiys,
لطفا بفرماييد چه پيامي مشاهده ميکنيد؟
احتمالا IP مورد استفاده شما توسط سيستم امنيتي انجمن بلاک شده
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14297 بار
سپاس‌های دریافتی: 14883 بار

پست توسط oweiys » یک شنبه 3 مرداد 1389, 9:29 pm

حاج Mahdi1944 :

در موزیلا بعد از گذشت مدتی و باز نشدن ،

پیغام :

مهلت اتصال تمام شد

دریافت پاسخ از کارگزار «www.centralclubs.com» بیش از اندازه طول می‌کشد.

در اپرا هم :

Could not connect to remote server

Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: Victoria, Australia
سپاس‌های ارسالی: 6778 بار
سپاس‌های دریافتی: 2887 بار

پست توسط noora » دو شنبه 4 مرداد 1389, 2:17 am

سلام
من با یه مشکل رو به رو شدم ، وقتی صفحه ارسال چه در پست و چه در پی ام برام باز می شود ، به صورت بسته است و نمی تونم چیزی در آن تایپ کنم و فقط می نویسه add to image خیلی سعی کردم نشد ، الان نصف روز هست که به این صورت هست ،و این دو پستی که الان زدم از طریق( صفحه ارسال پاسخ) که در پایین در هر تاپیک قرار داره ،فرستادم ، حتی از شکلکها هم نمی تونم استفاده کنم ، دلیلش چیه!!!؟
هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70470 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 4 مرداد 1389, 3:08 am

oweiys,
با استفاده از سايتي که در PM براتون فرستادم اون IP که با اون در ورود به انجمن مشکل داريد رو ارسال کنيد تا بررسي کنم :D

noora,
يکبار تمام کوکي‌ها و temporary هاي مرورگرتون رو حذف و مددا چک کنيد، همچنين در صورت امکان از مرورگر ديگري استفاده کرده و نتيجه رو اعلام کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”