در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major IIno avatar
پست ها

434

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 11 آذر 1386 18:02

آرشيو سپاس: 402 مرتبه در 115 پست

هوشياري و آگاهي ركن اصلي مقابله با جنگ نرم دشمن است

توسط HARD » پنج شنبه 7 مرداد 1389 13:41

رئيس سازمان بسيج مستضعفين:
هوشياري و آگاهي ركن اصلي مقابله با جنگ نرم دشمن است...

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، سردار محمد‌رضا نقدي چهارشنبه شب در ديدار با فعالان فرهنگي و تبليغي استان اظهار داشت: براي مقابله با تهديدات و توطئه‌هاي دشمنان بايد بيش از گذشته هوشيار باشيم.
وي با بيان اينكه شناخت از توطئه‌هاي دشمن در برنامه‌ريزي‌ها بهتر موثر است، افزود: استفاده از فرصت‌ها و ظرفيت‌ها مي‌تواند در نوع مقابله با تهديدات دشمنان تاثير‌گذار باشد.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر اينكه كارهاي فرهنگي بايد بيش از گذشته مورد توجه مسئولان قرار گيرد، اذعان داشت: برنامه‌ريزي دقيق و حساب شده مي‌تواند نتايج مثبتي در مقابله با هجمه‌هاي دشمنان داشته باشد.
وي با اشاره به اينكه غفلت، دو دستگي و اختلافات تسلط هر‌چه بيشتر دشمنان در ارائه بهتر برنامه‌ها در كشور به همراه دارد، بيان داشت: در اين ارتباط نبايد كوچك‌ترين غفلتي داشته باشيم.
سردار نقدي با بيان اينكه دشمنان نظام به شيوه‌هاي متعدد درصدد نابودي انقلاب اسلامي هستند، افزود: در اين ارتباط دشمنان جنگ نرم را با تمام قوا عليه نظام اسلامي آغاز كرده‌اند.
وي با اشاره به اينكه هم‌اكنون 70 شبكه ماهواره‌اي به زبان فارسي عليه نظام اسلامي تبليغ مي‌كنند، خاطر‌نشان كرد: علاوه بر اين شبكه‌هاي ديگري هم به زبان قوميت‌هاي مختلف عليه كشور تبليغ مي‌كنند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه از ديگر اقدامات دشمنان ورود مواد مخدر به مرزهاي كشور است، افزود: از اهداف اصلي دشمنان توزيع و گسترش انواع مواد مخدر در بين جوانان و فروش آن با قيمت بسيار ارزان است.
وي با بيان اينكه انقلاب اسلامي يك انقلاب فرهنگي است، گفت: انقلاب اسلامي ايران به رهبري بنيانگذار كبير انقلاب، الگويي براي ساير ملل شده است.
رئيس سازمان بسيج مستعضعفين كشور با اشاره به اينكه دشمنان نظام اسلامي از گسترش تعاليم اسلامي در دنيا هراس دارند، گفت: دشمنان با به كارگيري جنگ رواني در‌صدد تضعيف ارزش‌هاي نظام و ملت ايران هستند.
انتهاي پيام/آ20/ب

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HARD تشکر کرده اند:
sinaset, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان