هواپيماي سبك در مراغه توليد مي‌شود

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7360
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9245 بار
سپاس‌های دریافتی: 21573 بار
تماس:

هواپيماي سبك در مراغه توليد مي‌شود

پست توسط sinaset » پنج شنبه 7 مرداد 1389, 2:57 pm

مدير‌عامل شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي:
هواپيماي سبك در مراغه توليد مي‌شود
خبرگزاري فارس: مدير‌عامل شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: هواپيماي سبك در مراغه توليد مي‌شود.
 تصویر 
به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز، مجيد ياريگري صبح امروز در جمع مسئولان استان و شهرستان مراغه بر ظرفيت بالاي اين شهرستان در توسعه و عمران تاكيد كرد.
مدير‌عامل شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: ‌طرح توليد هواپيماهاي سبك به واسطه ظرفيت شهرستان اقتصادي بوده و موجب توسعه شهرستان مراغه مي‌شود.
وي با بيان اينكه در برنامه‌ريزي براي توسعه و عمران مراغه بايد كار كارشناسي دقيقي صورت گيرد، اظهار داشت: ‌با توجه به مطالعات صورت گرفته توسط مشاوران طرح توسعه شهرستان مراغه به نظر مي‌رسد اشكالات عمده‌اي وجود نداشته باشد.
مدير‌عامل شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي افزود:‌ آمار و اطلاعاتي كه بر اساس آن توسعه شهرستان مراغه مد‌نظر قرار گرفته، متعلق به سال 1385 است در حاليكه در طي چند سال اخير اتفاقات زيادي در اين شهرستان رخ داده است كه بر سطح و چگونگي مطاعات تاثير زيادي دارد.
ياريگري اظهار دشت: در شهرستان مراغه چند طرح عمده صنعتي اجرا مي‌شود كه چهره شهر را به لحاظ مختلف تغيير مي‌دهد و بايد اين طرح‌هاي عمده به واسطه تاثيرگذاري آنها در توسعه شهرستان مراغه در نقشه جامع عمران اين شهر گنجانده مي‌شد.
مدير‌عامل شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي در ادامه از پيگيري مسئولان براي قطعي شدن ساخت اين هواپيما و قطعات آن در استان اظهار داشت: پيگيري گسترده براي قطعي شدن اين مسئله و تامين خدمات توليد و قطعات صورت مي‌گيرد.
وي اظهار داشت: طرح توليد الياف اكروليك كه طرح مصوب هيئت دولت و از جمله صنايع بالادستي است در اين شهرستان اجرا مي‌شود كه اشتغالي بالغ بر يك‌هزار نفر را در پي دارد.
مدير‌عامل شهرك‌هاي صنعتي آذربايجان شرقي همچنين از احداث كارخانجات صنايع غذايي در مراغه خبر داد و تصريح كرد:‌ اين كارخانجات به واسطه وجود جاذبه‌هاي كشاورزي و ظرفيت موجود براي صنايع تبديلي از اهميت و خاصي برخوردار است.
در ادامه اين جلسه نظرات كارشناسي مشاوران و طراحان طرح توسعه مراغه ارائه شد.
منبع خبرگزاری فارس
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”