در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

New Member

no avatar
3

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 22 اردیبهشت 1387 13:42

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل با موس

توسط loverman » يکشنبه 10 مرداد 1389 12:39

با سلام.
تازگی یه موس لیزری با پورت usb خریدم ولی بعد از رستارت دیگه نشانگر کارنکرد اما بقیه کلید هاش کار می کرد که متوجه شدم از تنظیمات بایوس مادربورد است که اطلاعات موس رو ذخیره نمی کنه که enable کردم درست شد و بعد از رستارت دیگه کار می کنه ولی یه روز در میون بعد از خاموش شدن کامپیوتر موس مثل قبل کار نمی کنه باید usb رو بکشم دوباره بزنم تا کار کنه.
موس من ergo 555 از جنیوس است و ویندوزم 7 و xp دارم و ESET Smart Security 4
لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل با موس

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 11 مرداد 1389 01:56

loverman,  
با توجه به استفاده از نود احتمال ويروسي بودن سيستم بيش از هر چيزي هست

پيشنهاد ميکنم يک آنتي ويروس قدرتمند مثل Kaspersky نصب کنيد
همچنين قبل از اون شايد يکبار حذف و نصب مجدد درايور ماوس مفيد باشه (فقط نياز هست حذف و کرده و سيستم رو ريستارت کنيد تا مجددا خود ويندوز اون رو به صورت استاندارد نصب کنه)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
mohammad1365, ARafiee, soroush.b, SAMAN, sinaset, loverman, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, sokuteasemuni

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط loverman » دوشنبه 11 مرداد 1389 13:46

با تشکر از پاسخ شما .اما من موس رو با یک لپ تاپ که آنتی ویروسش avira و آپدیت هست امتحان کردم و موس رو وصل کردم و شناخت رستارت هم کردم مشکلی نبود ولی بعد از خاموش کردن لپ تاپ ، صبح دیدم باز موس تکان نمی خورد . usb رو کشیدم دوباره زدم درست شد. فکر نمی کنید موس ایراد داره؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » دوشنبه 11 مرداد 1389 19:13

loverman,
خوب در اين صورت واضح هست که ماوس مشکل داره، احتمالا يک اتصالي يا چيزي شبيه به اين

ماوس ديگه‌اي رو تست کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SAMAN, loverman, sinaset, CAPTAIN PILOT

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

توسط loverman » سه شنبه 12 مرداد 1389 21:40

خیلی ممنون .من هم به همین نتیجه رسیدم. برم ببینم گارانتی قبول می کنه تعویض کنه چون پای تلفن می گفت تعویض نمی کنیم هی بکش موس رو دوباره بزن. :lol: