نيروهاي مسلح طرح‌هاي دشمن‌كوبی را آماده كرده اند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک شنبه 11 آذر 1386, 6:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

نيروهاي مسلح طرح‌هاي دشمن‌كوبی را آماده كرده اند

پست توسط HARD » سه شنبه 12 مرداد 1389, 1:36 pm

سردار وحيدي در جمع خبرنگاران:

نيروهاي مسلح طرح‌هاي دشمن‌كوب و پشيمان‌كننده‌اي را آماده كرده‌اند
خبرگزاري فارس: وزير دفاع با اشاره به تهديدات اخير دشمنان گفت: نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران همواره آماده‌اند و براي دفاع از ملت بزرگ و ميهن عزيز ايران طرح‌هاي دفاعي دشمن‌كوب و پشيمان‌كننده‌اي را آماده كرده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از اداره كل تبليغات دفاعي وزارت دفاع، سردار احمد وحيدي وزير دفاع جمهوري اسلامي ايران كه به دعوت رسمي بدربن سعودبن حارب البوسعيدي وزير مشاور در امور دفاعي عمان در صدر يك هيئت دفاعي صبح امروز تهران را به مقصد مسقط ترك كرد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اينجانب به دعوت آقاي البوسعيدي وزير محترم مشاور در امور دفاعي عمان به اين كشور سفر مي‌كنم، عمان از كشورهاي دوست، برادر و همسايه ايران به شمار مي رود، روابط ديرينه‌اي بين دولت‌ها و ملت‌هاي دو كشور برقرار است.
وي افزود: ايران و عمان در بسياري از مسايل منطقه‌اي و بين‌المللي اشتراك نظر دارند و همين امر موجب توسعه و بسط مناسبات دوجانبه در حوزه‌هاي سياسي، اقتصادي، فرهنگي، دفاعي و امنيتي شده است.
وحيدي ادامه داد: ايران و عمان داراي روابط خوب و مستحكم دفاعي هستند، كميته دوستي دفاعي بين ايران و عمان وجود دارد كه تاكنون هشت دور از اجلاس اين كميته در تهران و مسقط برگزار شده است، اخيراً به دعوت اينجانب نمايندگاني از نيروهاي مسلح عمان در رزمايش ولايت 89 حضور داشتند.
وزير دفاع در ادامه تصريح كرد: سفر به عمان در ادامه ديدارهاي اينجانب به كشورهاي منطقه صورت مي‌گيرد و هدف از اين سفر تحكيم و تعميق روابط و مناسبات دوجانبه و چندجانبه مي‌باشد و مؤيد سياست راهبردي و تغييرناپذير جمهوري اسلامي ايران مبتني بر گسترش صلح، دوستي، برادري، انس و الفت ميان دولت‌ها و ملت‌هاي منطقه است، مي‌باشد. اميدوارم در جريان اين سفر با گفت‏وگوهاي سازنده‌اي كه انجام مي شود، شاهد توسعه و تحكيم هر چه بيشتر روابط دفاعي دو كشور باشيم.
وي خاطرنشان كرد: امروز منطقه در شرايط حساس به‏سر مي‌برد و ضرورت دارد كه كشورهاي منطقه با هوشياري و مراقبت جدي، تحكيم‌بخش صلح، ثبات و امنيت و آرامش در منطقه باشند.
وحيدي در پاسخ به سؤالي در ارتباط با سخنان رئيس ستاد مشترك ارتش آمريكا كه گفته بود طرح حمله به ايران آماده است، گفت: اين نوع اظهارات در عين اينكه تداعي‌كننده ادبيات فاشيزم است و با ادعاهاي آنان مبني بر تغيير رويكرد، مذاكره و صلح‌طلبي مغايرت دارد، نشان از عجز و ناتواني‌شان در برابر اراده مستحكم ملت ايران است. اعتراف به اينكه پيامد حمله به ايران براي آنها غير قابل پيش بيني است، گوياي اين واقعيت است.
وزير دفاع ادامه داد: طراحي براي حمله به يك ملت و دولت مستقل و تهديد كشورها به حمله آن هم در هزاره سوم، نقض آشكار منشور ملل متحد مي‌باشد. محكوم نكردن اين اظهارات و اقدامات توسط شوراي امنيت از يك ساختار ناكارآمد و غيرعادلانه حكايت مي‌كند كه در خدمت منافع نامشروع قدرتهاي جهاني است. همين نگاه و ادبيات آمريكايي‌ها موجب شده، رژيم صهيونيستي طي 60 سال در قالب يك رژيم تمام عيار فاشيستي و تجاوزگر، امنيت و صلح منطقه‌اي و جهاني را به مخاطره بيندازد.
وحيدي در پايان اظهار داشت:‌ البته نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران همواره آماده‌اند و براي دفاع از ملت بزرگ و ميهن عزيز ايران طرح‌هاي دفاعي دشمن‌كوب و پشيمان‌كننده‌اي را آماده كرده‌اند.

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”