سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

فرستادن مطلب

توسط رونین » سه شنبه 12 مرداد 1389 23:03

یا سلام خدمت تمامی دوستان عزیز وگرامی

خیلی خوشحالم  که در این انجمن و سایت عضو هستم و به دوستان خودم اضافه کردم وهم به علم ودانش کم وناقص خودم.
بنا به درخواست بعضی دوستان و همچنین پیامهایی که میفرستادن حالا بماند که تهمت هم میزدند!از فرستادن مطالب به صورت مسلسل وار(به قول بعضی ها)خود داری کردم اما شاهد این هستم که کسی به انجمن خواص گیاهان مطلبی ارسال نمیکنه!اگه به خاطر کار من بود که متوقف شد اما دلیل دیگه ای داره نمیدونم!
به هر جهت اگه اشکال نداره از نظر دوستان گرامی میخوام دوباره فعالیت خودمو شروع کنم و احتمالا حجم مطالب ارسالی بسیار خواهد بود در این دنیا تنها علاقه من همین گل وگیاهانیست که خیلی ها بی تفاوت از کنارش میگذرن!
من تنها به این اهمیت میدم که لحظه ای باعث شادی شما بشم و به علم بسیار شما اضافه کنم این که بخوام درجه بگیرم"مدال شجاعت بدن یا...
البته از لطف شما دوستان ومدیریت ممنون هستم . به هر جهت بیشتر دوست دارم در انجمن گیاه شناسی فعالیت کنم تا به کار بقیه دخالت کنم و برای سایر انجمن ها مطلب بفرستم.اینکه مطلبی از دوستان به این انجمن ارسال نمیشه و من هرروز شاهد این هستم که مطالب اضافه نشده با عث رنجش من هست. به زودی دوباره شروع میکنم به فرستادن مطالب به صورت گسترده .

از لطف همه دوستان ممنون هستم

سید میثم ک .
12.5.89
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
Shahbaz, hamed_713, CAPTAIN PILOT, yasermym, sinaset, arashtabaie, AGeNiS1, kandoo, sokuteasemuni

Major

Major

نماد کاربر
830

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

Re: فرستادن مطلب

توسط ali1371 » سه شنبه 12 مرداد 1389 23:16

برو ادامه کار رو بده من هم پشتت هستم  وحمایتت می کنیم
آخرين ويرايش توسط ali1371 در سه شنبه 12 مرداد 1389 23:21, ويرايش شده 1 در کل.
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali1371 تشکر کرده اند:
رونین

Commander

Commander

نماد کاربر
2876

تشکر کرده: 1399 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

Re: فرستادن مطلب

توسط CAPTAIN PILOT » سه شنبه 12 مرداد 1389 23:21

دوست عزیز و گرامی, جناب رونین
درود بر شما

قبل از هر چیز جا دارد بنده نیز به نوبه خود از زحمات و ارسال های مفید شما برای انجمن سپاسگذاری نمایم . اما موضوعی که شما در بالا به آن اشاره فرمودید بیشتر به بحث کمبود نیروی متخصص و فعال در بخش گیاهان دارویی بازمیگردد که متاسفانه این بخش در کنار سایر بخش های انجمن از نمود کمتری برخوردار بوده است. اما امروز شاهد سیر عظیمی از مقالات زیبا و علمی شما در این بخش هستیم که بازهم جا دارد از شما سپاسگذاری نماییم.

اما موضوعی که دوستان عزیز پیش از این به آن اشاره داشتند مربوط به ارسالات متوالی و پرتعداد بود که گاهی حجم عظیمی از اسکرول سایت را میگرفتند و سایر مطالب ناگزیر به حذف و انتقال از اسکرول به بایگانی (انجمن ها) میشدند و یقینا" در این بین هیچیک از دوستان منکر بار علمی و زحمات فراوان شما نبودند.

حتی با صرف نظر از بحث اسکرول, در اکثر مواردیکه مطالب متوالی در یک زمینه ارسال میگردند آمار نشان میدهد که تعداد بازدید از آن مطالب کاهش میابد و دلیل آن نیز چیزی نمیتواند باشد به جز یکنواختی و یک وجهی شدن عناوین و محتوای مطالب. لذا ارسال با رعایت فواصل استاندارد جدا از اینکه میتواند تا حد زیادی از حذف مطالب پیشین از روی اسکرول جلوگیری نماید, آمار بازدید و نهایتا" بازدهی کار را نیز بالا میبرد.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
ARafiee, Mahdi Mahdavi, hamed_713, AGeNiS1, noora, yasermym, kandoo, sinaset, ستاره شب تار, رونین, @lirez@, Mahdi1944, sokuteasemuni, SAMAN, Shahbaz, Ass@ss!N