در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 15 مرداد 1389 14:16

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

مشکل کامپیوتر

توسط dreamad » جمعه 15 مرداد 1389 14:40

با سلام
من در طول 3 ماه گذشته با 1 مشکلی روبرو شودم که در طول این مدت نتونستم مشکل رو حل کنم از چند نفرهم که در زمینه تعمییر و عیب یابی کامپیوتر تخصص داشتن هم کمک گرفتم ولی هنوز مشکل ادامه دارد ..
به همین خاطر.. مشکل کامپیوتر را به صورت کامل برای شما دوستان توضیح می دم تا آگه پیشنهادی داشتین زحمت کشیده و جواب دهید ...
از حدود 3 ماه قبل دی وی دی رایتر سیستم من با مشکل رایت و خواندن دی وی دی  مواجه شد .. ومن با مقدار تجربه ای که در زمینه کامپیوتر داشتم از ابتدایی ترین راه حل ها شروع کردم به رفع کردن این اشکال
( باید خدمت شما بگم که دی وی دی رایتر من روی دستگاه دیگی به صورت کامل کار می کنه )
کارهای که برای رفع اشکال انجام دادم :
در اولین قدم برای حل کردن مشکل رایت برنامه های رایت را پاک و دوباره نصب کردم
Nero .. ashampoo burning studio..
وقتی مشکل حل نشد ویندوز را پاک کردم .. ویندوز این سیستم من ایکس پی بودش که سرویس پک 2 هم نصب داشت
دوباره ویندوز ایکس پی رو نصب کردم مشکل بازم بود کار تا نصب ویندوز سون هم پیش رفت ولی مشکل سر جاش بود
دی وی دی رایتردیگری که به صورت کامل بر روی سیستم دیگرم به صورت کامل کار می کرد را هم روی این سیستم گذاشتم
بازم در رایت و خواندن دی وی دی مشکل داشت ...
خوب تا اینجا هنوز امید های داشتم حالا ...
دیگه گفتم بزار کارو تمام کنم رفتم و یک سیستم جدید که شامل مادر بورد .. هارد .. رم ... کارت گرافیک ..پاور 750 وات  یعنی همه قطعات اصلی رو عوض کردم و دوباره ویندوز سون همراه با آنتی ویروس اصل کسپراسکای  رو نصب کردم
بعد همان دی وی دی رایتر رو گذاشتم کار نکرد دی وی دی رایتر جدید خریدم کار نکرد
این خلاصی از کارهای بود که من انجام دادم و مشکلم حل نشد....
باید به دوستان عزیزم بگم که راه های زیادی رو هم که گفتنش باعث طولانی شدن این نوشته می شوده را هم امتحان کردم ولی هنوز مشکل حل نشده .....
اگه لازم باشه برای دوستانی که این مشکل برای آنها جالب هستش می تونم مشخصات کامل سخت افزار قدیم و جدید رو بنویسم

با تشکر از شما
Booboo.at@gmail.com

Major I

Major I

نماد کاربر
146

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 مرداد 1388 02:00

تبریز

آرشيو سپاس: 436 مرتبه در 98 پست

Re: مشکل کامپیوتر

توسط ali-reza » سه شنبه 2 شهریور 1389 22:49

قبول دارید یه کم دور از تصوره؟؟؟ سیستم جدید با DVDWritter جدید بازم کار نمی کنه؟ چیزی به ذهنم نرسید اما کاملا مطمئنم که یه مشکلی خیلی ریز اونم مشکل کاربر که شما باشید وجود داره.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکل کامپیوتر

توسط Mahdi1944 » شنبه 6 شهریور 1389 17:39

زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Fariborz, CAPTAIN PILOT