در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

714

تشکر کرده: 97 مرتبه
تشکر شده: 146 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

استفاده از قرآن بجای کاغذ باطله + عکس

توسط Erratic » سه شنبه 26 مرداد 1389 05:22

استفاده از قرآن بجای کاغذ باطله + عکس


اخبار رسیده از مناطق شمالی عراق حاکی از آن است که اخیرا جعبه های میوه ای که از کشور مصر به این مناطق صادر شده، حاوی صفحاتی از قرآن کریم بوده که بجای کاغذ باطله استفاده شده است.
به گزارش شیعه آنلاین، این در حالی است که یکی از اتهامات و ادعاهای دروغین که همواره توسط سنی های افراطی برای زیر سوال بردن مذهب اهل بیت (ع) مطرح می شود، تحریف قرآن کریم و مورد اهانت قرار دادن این کتاب الهی است.

این بار نیز پایگاه وهابی «سنی نیوز» وابسته به اهل سنت افراطی در ایران که همواره از مدافعان سرسخت تروریست معدوم «عبدالمالک ریگی» بوده، با پخش یک کیلیپ، اتهامات پوچ گذشته را مطرح کرده و مدعی شد که جمهوری اسلامی ایران با هدف اهانت به قرآن کریم، صفحات این کتاب الهی را مانند کاغذ باطله پاره کرده و در جعبه های صادرات میوه به کشورهای همسایه از جمله عراق، مورد استفاده می دهد.در این کیلیپ یک شیخ وهابی نشان داده می شود که در حال حمله به جمهوری اسلامی ایران است و مدعی می شود که ایران صفحات قرآن کریم را به صورت پاره پاره و مانند کاغذ باطله در جعبه های میوه قرار داده و به مناطق شمالی عراق صادر کرده است.

گفتنی است این کیلیپ در حالی منتشر شده که با کمی دقت نظر می توان به راحتی دروغی بودن آن را فهمید، زیرا با نزدیک شدن دوربین به جعبه های میوه، مشخص می شود که این میوه از مصر به عراق صادر شده و اصلا هیچ ربطی به جمهوری اسلامی ایران ندارد.
در پایان ما نیز این اقدام وقیحانه ی صورت گرفته در کشور مصر، چه عمدی و چه سهوی باشد را محکوم کرده و خواستار بررسی فوری موضوع هستیم.

از سنی های افراطی نیز می خواهیم بجای موشکافی و تلاش برای وارد کردن اتهامات و ادعاهای دروغین علیه پیروان اهل بیت (ع)، کمی وقت خود را صرف مطالعه کتب «صحاح» کنند تا متوجه شوند که برخی احادیث به اصطلاح صحیح موجود در این کتب، مدعی تحریف در قرآن کریم هستند.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
yasermym, حسن2568, Ass@ss!N, Persian Cat

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان