در اين بخش مي‌توانيد در مورد ساير ادوات دريايي به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
627

تشکر کرده: 4 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 8 مهر 1385 10:58

ناوگان منطقه دوم

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 152 پست

توسط Yasser » دوشنبه 30 مهر 1386 22:28

DJ Dani عزیز
دانیال گرامی
وظیفه من بود که پاسخ بدم و از سوالات شما هم خوشحال میشم که میبینم دوستانی هستن که علاقه مند به نیروی دریایی هستن.
اما تعارفات شما بیش از حد بود و باعث شرمندگی و از اینکه این همه ابراز لطف کردین ممنونم و ابراز شرمندگی میکنم.

در خصوص سوالاتتون مشکل این هست بعضاً شما سوالاتی پرسیدین که پاسخ به اونها واجد اطلاعات طبقه بندی شده هست که طرح اون صلاح و مقدور نیست.
به طور مثال سوالی که در مورد اون هلیکوپتر خاص کردین.

امیدوارم از این به بعد بیشتر به این حساسیت ها توجه داشته باشین.
ممنونم و موفق باشین
با تقدیم احترامات شایسته نظامی
ICT Admiral

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Yasser تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, SAMAN, Persian Cat, Shahbaz, Fariborz, sokuteasemuni

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » دوشنبه 30 مهر 1386 23:01

یاسر جان من هم از ابراز اطف شما ممنونم و سپاس گذار شما هستم!!!  :)   :)   :)  
ولی گفته های بنده تعارف نیست بلکه در عین حقیقت است و با چند تن دیگر از مدیران هم که صحبت میکردم و سوالات تخصصی در مورد نیروی دریایی میپرسیدم  به گونه ای من را به شما ارجاع میدادند و آنها نیز در این ضمینه دقیقا نظر من را دارند.(طرح سوالات طولانی من به طور خصوصی به همین علت است)
به هر حال از زحمات شما سپاس گذارم و از اینکه وقت خود را برای سوالات من صرف میکنید واقعا ممنون و شرمنده شما هستم. به هر حال بنده هم مثل بسیاری از کاربران از بسیاری از مسائل اطلاعی ندارم و از اینکه سولات طبقه بندی شده را میپرسم معذرت میخواهم ولی دلیل سوال من این بود که چندی پیش در جنوب یک  بل - 206 به رنگ استتتاری نیروی دریایی( فکر میکنم) مشاهده کردم با اینکه برخی از باز نشستگی آنها اطلاع داده بودند. به هر حال بنده راببخشید.
قول میدهم که تکرار نشود همچنین گفته های بنده در بالا را نادیده بگیرید  :grin:  :grin:  :grin:
دهکده

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
CAPTAIN PILOT, SAMAN, Persian Cat, Fariborz, sokuteasemuni

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 آذر 1386 02:44

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

هاور كرافت

توسط wiliam » پنج شنبه 22 آذر 1386 03:50

در رابطه با هاور كرافت كسي مقالات جامع و به روز داره؟ :shock:

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
125

تشکر کرده: 64 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 آذر 1386 14:56

Tehran

آرشيو سپاس: 963 مرتبه در 100 پست

توسط Persian Cat » دوشنبه 17 دی 1386 23:35

دو مقاله علمی درباره هاورکرافت :

مقاله اول : مجله دریانوردان - سال اول - شماره 12 - 1360

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

مقاله دوم : مجله دانستنیها - سال دوم - شماره 33- آذر 1359

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Persian Cat تشکر کرده اند:
reza4087, SAMAN, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, MASTER, Mahdi1944, Fariborz, sokuteasemuni

قبلي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان