در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

مشکلی ناشناخته برای من با ویندوز xp

توسط Sami 1993 » جمعه 29 مرداد 1389 22:10

سلام
از 4یا 5 روز پیش کامپیوترم در هنگام تمامی کارها یک گیر کوچک میکند و ول میکند و مثل تیکه (مثال زمانی که صحفه سنترال رو بالا یا پایین میکنم یا کوچک میکنم این گیر هست یا در بازی ها هم همینطور)
مشکل رو از گرافیک تشخیص دادم ،پس دوباره ریخت ولی درست نشد .پس ویندوز رو دوباره ریختم و سپس گرافیک رو ریختم در همون زمان خوب بود بعد از اینکه کارت صدا و برنامه هماهنگی بهنما رو ریختم ،برای استراحت کامپیوتر اون رو خاموش کردمو زمانی که روشن کردم همونوری شده . دوباره دیگه ویندوز رو از نو ریختم که باز همینطور بود .
از دوستان درخواست میکنم که مرا راهنمایی کنند و بگویند مشکل چیست که این مشکل تیک مانند اعصاب من رو خورد کرده و باعث شده فقط بتوانم از اینترنت کامپوتر استفاده کنم و دیگر فولدرها و برنامه به خاطر همین تیک به زور باز و به صحفه ها ورق میخورندو امروز هم نسبتا بدتر شده

با تشکر

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: مشکلی ناشناخته برای من با ویندوز xp

توسط Mahdi1944 » جمعه 29 مرداد 1389 23:03

saman azizi,  
احتمالا همون اشتباه هميشگي در نصب ويندوز روي سيستم ويروسي رو انجام ميديد، يعني ورود به ديگر درايوها تا قبل از نصب و آپديت آنتي ويروس قدرتمند (قدرتمند يعني هر چيزي جز nod4!!!)
اغلب ويروسها در ديگر درايوها هم فعال ميشوند و خودشون رو به روشهاي مختلف از جمله autorun.inf ,desktop.ini و امثال اون به محض ورود فعال ميکنند و يا خودشون رو به فايلهاي اجرايي چسبانده و به محض اجرا مجددا سيستم رو آلوده کرده و در واقع هيچ کاري انجام نداديد....

پس زماني که سيستمي ويروسي هست حتما بدون وارد شدن به درايوها، از يک منبع مطمئن و يا از طريق RUN آنتي ويروس (ترجيحا kaspersky) رو نصب کرده بعد از آپديت با خيال راحت ادامه کار رو انجام بديد

اين اختلال هم به احتمال بسيار زياد يک ويروس هست که به دليل توضيحاتي که در بالا نوشتم مجددا فعال ميشه و ....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
nt, SAMAN, sinaset, Sami 1993, Mohammad 1985

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4211

تشکر کرده: 150 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » شنبه 30 مرداد 1389 02:42

البته همونطور که مهدی گفت برای نصب ویندوز درایو سی رو حتما موقع نصب فرمت کن و بعد از نصب ویندوز به هیچ وجه درایو ها رو باز نکن
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
Sami 1993, Mahdi1944, sinaset

Major II

Major II

نماد کاربر
196

تشکر کرده: 8 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 9 آذر 1388 23:32

آرشيو سپاس: 503 مرتبه در 147 پست

توسط رضاخان » شنبه 30 مرداد 1389 14:27

بهنما رو هم اصلا نصب نکن چیز بیخودیه ممکنه رو نمایش نمایشگرت اخلال ایجاد کنه

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رضاخان تشکر کرده اند:
Sami 1993, Mahdi1944

Captain

Captain

نماد کاربر
3805

تشکر کرده: 24 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 شهریور 1388 02:26

جمهوری اسلامی ایران

آرشيو سپاس: 23503 مرتبه در 3364 پست

توسط Sami 1993 » شنبه 30 مرداد 1389 15:59

دوستان گرامی از همتون تشکر میکنم  :(  :(  :(  :(  :(
به توصیه شما عزیزان توجه کردم و الان کامپیوترم به حالت قبل برگشته .
رضاخان درست میگویید بهنما واقعا چرته

گرگ ها خوب بدانند در این ایل غریب

گر پدر رفت، تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان به مرور بار سفر بر بستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                          لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد                                                                             لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Sami 1993 تشکر کرده اند:
Mohammad 1985