در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

سوخت‌گذاري نيروگاه بوشهر، خشم تل‌آويو را برانگيخت

توسط victory67 » يکشنبه 31 مرداد 1389 09:17

سوخت‌گذاري نيروگاه بوشهر، خشم تل‌آويو را برانگيخت
خبرگزاري فارس: رژيم‌صهيونيستي كه تحمل پيروزي ديگري را براي جمهوري اسلامي در زمينه هسته‌اي نداشت، روز گذشته پس از آغاز سوخت‌گذاري نيروگاه بوشهر بيانيه‌اي را منتشر كرد كه از خشم شديد اين رژيم حكايت داشت.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري رويترز، اسرائيل روز گذشته در واكنش به آغاز سوخت‌گذاري نيروگاه هسته‌اي بوشهر اعلام كرد: سوخت‌گذاري در نيروگاه بوشهر كاملا غيرقابل قبول است.
رژيم‌صهيونيستي همچنين از جامعه بين‌المللي درخواست كرده است تا ضمن افزايش فشار، دولت تهران را مجبور كنند كه برنامه غني‌سازي اورانيوم خود را متوقف كند.
اين گزارش افزود: اسرائيل كه تنها دارنده تسليحات هسته‌اي در خاورميانه است و بيش از 200 كلاهك هسته‌اي در زرادخانه‌هاي خود دارد و تا كنون نيز از امضاي پيمان منع گسترش تسليحات هسته‌اي (ان‌‌پي‌تي) امتناع ورزيده است، مدعي است كه ايران هسته‌اي تهديدي براي موجوديت اين رژيم به حساب مي‌آيد.
"يوسي لوي " سخنگوي وزارت خارجه رژيم‌صهيونيستي در بيانيه‌اي كه بلافاصله پس از آغاز مراحل سوخت‌گذاري نيروگاه بوشهر منتشر كرد، گفت: كاملا غيرقابل قبول است كه كشوري كه صراحتا قطعنامه‌هاي شوراي امنيت، تصميمات آژانس بين‌المللي انرژي اتمي و تعهدات خود تحت پيمان منع گسترش تسليحات هسته‌اي را زير پا مي‌گذارد، بتواند از ثمرات استفاده از انرژي هسته‌اي بهره برد.
وي افزود: جامعه بين‌المللي بايد فشار خود را افزايش دهد تا ايران را به اطاعت از تصميمات بين‌المللي و توقف فعاليت‌هاي خود در زمينه غني‌سازي و ساخت‌وساز راكتورهاي جديد وادار كند.
اين در شرايطي است كه جمهوري اسلامي در پيگيري برنامه هسته‌اي خود همواره آژانس بين‌المللي انرژي اتمي را طرف خود دانسته و همكاري كامل و همه‌جانبه‌اي نيز با آژانس داشته است. آژانس بين‌المللي انرژي اتمي نيز بارها در گزارش‌هاي خود بر صلح‌آميز بودن اين برنامه و تطابق كامل آن با توافقات بين‌المللي تأكيد كرده است.
عمليات انتقال سوخت هسته‌اي به داخل ساختمان رآكتور بوشهر ديروز (شنبه) با حضور علي‌اكبر صالحي معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان انرژي اتمي و سرگئي كرينكو رئيس آژانس انرژي اتمي روسيه (روس اتم) در نيروگاه بوشهر برگزار شد.
در اين مراسم "ولاديمير كوتين " رئيس نظام ايمني روسيه و بازرسان آژانس بين‌المللي انرژي اتمي نيز حضور داشتند.
عمليات انتقال سوخت به ساختمان رآکتور نيروگاه اتمي بوشهر:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
انتهاي پيام/+
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
رضاخان, simab1348, sinaset, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان