در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

با اشاره به تامين سوخت هسته‌اي؛احمدي‌نژاد: به غرب اطمينان...

توسط victory67 » يکشنبه 31 مرداد 1389 09:20

با اشاره به تامين سوخت هسته‌اي؛
احمدي‌نژاد: به غرب اطمينان نداريم
خبرگزاري فارس: رئيس جمهوري ايران در مصاحبه با يك شبكه خبري با اشاره به تامين سوخت هسته‌اي ايران تاكيد كرد كه تهران به كشورهاي غربي اعتماد ندارد.


به گزارش فارس، "محمود احمدي‌ نژاد " در مصاحبه با شبكه تلويزيوني الجزيره قطر با اشاره به موضوع هسته‌اي اعلام كرد كه ايران به تاسيس 20 نيروگاه هسته‌اي نياز دارد.
الجزيره به نقل از احمدي نژاد تاكيد كرد كه تهران تلاش مي‌كند كه سوخت هسته‌اي را خود توليد كند زيرا تامين سوخت از خارج از ايران تحت تاثير اعتبارهاي سياسي است.
احمدي نژاد در اين مصاحبه تاكيد كرد كه "فرقي نيست ميان اينكه چه كسي (سوخت را ) توليد مي‌كند و چه كسي (آن را) مي‌خرد؛ ما بايد مطمئن شويم كه نيروگاه ما كار خواهد كرد ".
رئيس جمهوري ايران افزود: ما به غرب اطمينان نداريم ولي مناسباتمان با روسيه خوب است.
احمدي نژاد در بخش ديگري از اين مصاحبه كه الجزيره آن را دو روز پيش منتشر كرد، در پاسخ به سوالي درباره تهديدهاي رژيم صهيونيستي تاكيد كرد كه اين رژيم نمي‌تواند به ايران حمله كند.
رئيس جمهوري ايران با بيان اينكه رژيم صهيونيستي كوچك‌تر از آن است كه جرأت حمله نظامي به ايران را داشته باشد، تاكيد كرد كه پاسخ ايران به چنين حمله‌اي (اگر انجام بشود)، حتما قاطع و به گونه‌اي خواهد بود كه متجاوز را از كرده خود پشيمان خواهد كرد.
بر اساس اين گزارش، كساني كه احمدي نژاد آنان را برادران و دوستان ايران خواند، اجازه نخواهند داد كه كسي از خاك آنان براي حمله به ايران استفاده كند زيرا آنان هوشيارتر از اين هستند.
رئيس جمهوري ايران با اشاره به تهديدهاي آمريكا و رژيم صهيونيستي عليه ايران نيز هدف از آن را ايجاد تنش سياسي براي ايران و در كشورهاي اطراف ايران اعلام كرد.
انتهاي پيام/++
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان