در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

عقب نشيني از عراق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

توسط HORLIKAN » يکشنبه 31 مرداد 1389 19:41

آفتاب: شاید آمریکایی‌ها خود را برای جنگ تازه‌ای در خاورمیانه آمده می‌کنند تا از نتایج جنگ عراق فرار کنند. شاید هدفشان حمله به لبنان یا حمله نظامی به ایران است.

عبدالباری عطوان در سرمقاله روزنامه القدس العربی، به عقب‌نشینی نیروهای آمریکایی در عراق پرداخته و با انتخاب "عقب‌نشینی از عراق برای حمله به ایران" از حمله احتمالی آمریکا به ایران سخن گفته است.

وی در این یادداشت نوشته است: آمریکایی‌ها بدون این که با دست‌های‌شان علامت پیروزی را نشان دهند از عراق خارج شدند. آنها در تاریکی شب در حالی به سمت کویت حرکت کردند که دو هفته به پایان خروج‌شان از عراق زمان باقی مانده است. حتی گمان نمی‌کنم که هم‌پیمانان عراقی‌شان که شاهد خروج تانک‌ها و زرهی‌های آمریکایی از کشورشان بودند از این قصدشان خبر داشتند. آنها در حالی نیروهای خود را به 50 هزار نفر کاهش داده‌اند که عراقی‌ها از این موضوع ناخرسندند و از آینده سیاسی کشورشان بیمناکند.

عطوان در ادامه می‌نویسد: شاید آمریکایی‌ها نقشه دیگری دارند. شاید آمریکایی‌ها خود را برای جنگ تازه‌ای در خاورمیانه آمده می‌کنند تا از نتایج جنگ عراق فرار کنند. شاید هدف‌شان حمله به لبنان یا حمله نظامی به تاسیسات هسته‌ای ایران یا تاسیسات زیربنایی آن یا هر دو باهم باشد. آمریکایی‌ها به خوبی می‌دانند هر گونه حمله‌ای به ایران یا حزب‌الله در لبنان باعث خواهد شد تا جهنمی برای‌شان خصوصا در منطقه به‌وجود بیاید.

سردبیر روزنامه القدس العربی سپس به خرید موشک‌های پاتریوت توسط کویت اشاره می‌کند و می‌نویسد: خرید یک میلیارد دلاری کویت هم‌زمان با خروج نیروهای آمریکایی از عراق تصادفی نیست. خصوصا که از آن طرف اعلام می‌شود، مذاکرات فلسطین‌یان و اسرائیلی‌ها نیز به‌زودی آغاز خواهد شد.

آنها پیش‌بینی کرده‌اند که این مذاکرات یک سال طول بکشد و در این یک سال می‌توانند هم‌زمان ایران و لبنان را نابود کنند.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________

  کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تشکر شده: 89 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

محل سکونت

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

Re: عقب نشيني از عراق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

توسط HORLIKAN » يکشنبه 31 مرداد 1389 19:42

آفتاب: احمدی‌نژاد تاکید کرد: اگر دشمنان بخواهند تعرضی ” قدرت‌های زورگو زمانی که در مقابل منطق ملت ایران کم می‌آورند چنین می‌گویند که همه گزینه‌ها روی میز است ملت ایران هم امروز اعلام می‌کند که تمام گزینه‌ها روی میز قرار دارد. “انجام دهند به خوبی می‌دانند که شعاع دایره عکس العمل ملت ایران
بسیار وسیع و گسترده خواهد بود.

محمود احمدی‌نژاد در جمع محققان، پژوهشگران برتر صنایع دفاعی کشور و جمعی از فرماندهان ارشد نیروهای مسلح در دانشگاه مالک اشتر تصریح کرد: قدارترین و تبهکارترین طاغوت‌های تاریخ امروز هویت، کرامت و همه ارزش‌های انسانی را زیر پای سرمایه و سرمایه‌سالاری بی‌پایان خود قربانی کرده و برای به‌راه انداختن چرخ اقتصاد، جنگ راه می‌اندازند.

وی ضرورت استفاده از تمام توان و ظرفیت‌های علمی و فنی کشور در تقویت بخش صنایع دفاعی مورد تاکید قرار داد و گفت: باید در تولید ابتکار، نوآوری و تجهیز صنایع دفاعی به جایی برسیم که دشمنان بشریت در گام اول از تعرض به ملت ایران و در گام‌های بعدی از تعرض به هر ملت آزاده‌ای مایوس شوند.

” باید با بسیج همه توان کشور به ارتفاع بالای 1000 کیلومتری زمین دست پیدا کنیم چرا که از آن ارتفاع به راحتی می‌توان بر تمام امور تسلط داشت و به سهولت امور را اداره کرد. “
احمدی‌نژاد با ” باید با بسیج همه توان کشور به ارتفاع بالای 1000 کیلومتری زمین دست پیدا کنیم چرا که از آن ارتفاع به راحتی می‌توان بر تمام امور تسلط داشت و به سهولت امور را اداره کرد. “قدردانی از تمام پژوهش‌گران و دست‌اندرکاران عرصه صنایع دفاعی اظهار داشت: اگر کسانی نتوانستند خود را از
سیطره شیطان نجات دهند و با روحیه خودخواهی و طاغوتی قصد تعرض به میهن عزیزمان را کردند صنایع دفاعی باید به قدری قوی و مقتدر باشد که دست متجاوز را قبل از هرگونه اقدامی از بازو قطع کند.

وی پیشرفت‌های کشورمان را در بخش صنایع نظامی، برافراشته شدن چتر دفاعی بر روی همه ملت‌های آزاده در برابر مستکبران دانست و گفت: ایران نمی‌تواند در برابر ظلم و بی‌عدالتی بی‌تفاوت باشد بنابراین باید تا جایی پیشرفته و مقتدر شویم که دشمنان مایوس شوند، اگر یاس بر اردوگاه مستکبران غلبه کند زمان مرگ آنها فرا رسیده است.

” جت بمب افکن قبل از اینکه سفیر مرگ برای دشمنان بشریت باشد؛ پیام‌آور عزت و نجات‌بخش بشریت است و پیام اصلی آن صلح و دوستی و جلوگیری از هر نوع درگیری و تجاوزی است که منجر به کشته شدن شود. “
احمدی‌نژاد در ادامه ضمن قدردانی از زحمات کسانی که بمب افکن کرار ” جت بمب افکن قبل از اینکه سفیر مرگ برای دشمنان بشریت باشد؛ پیام‌آور عزت و نجات‌بخش بشریت است و پیام اصلی آن صلح و دوستی و جلوگیری از هر نوع درگیری و تجاوزی است که منجر به کشته شدن شود. “را طراحی کرده‌اند، گفت :
این جت بمب افکن قبل از اینکه سفیر مرگ برای دشمنان بشریت باشد پیام آور عزت و نجات بخش بشریت است و پیام اصلی آن صلح و دوستی و جلوگیری از هر نوع درگیری و تجاوزی است که منجر به کشته شدن شود.

وی تصریح کرد: در بخش صنایع دفاعی باید تا جایی پیشرفت کنیم که تمام سلاح‌های دشمنان در برابر توان دفاعی کشورمان بی‌اثر شود و در این عرصه، هنر اصلی آن است که دشمن را در پایگاه اصلی خود زمین‌گیر کنیم و بدون شک تحقق این اهداف در مقابل توان عظیم ایران شدنی است.

محمود احمدی‌نژاد با بیان اینکه امروز کشورمان در همه بخش‌ها به خصوص در صنایع دفاعی در آستانه شکوفایی قرار دارد، اظهار داشت: صنایع دفاعی فقط کاربرد دفاعی ندارد بلکه پیشرفت در این عرصه به منزله لکوموتیوی است که همه صنعت کشور را پشت سر خود به حرکت در می‌آورد. ” باید در تولید ابتکار، نوآوری و تجهیز صنایع دفاعی به جایی برسیم که دشمنان بشریت در گام اول از تعرض به ملت ایران و در گام‌های بعدی از تعرض به هر ملت آزاده‌ای مایوس شوند. “
باید از دانش و دستاوردهای ” باید در تولید ابتکار، نوآوری و تجهیز صنایع دفاعی به جایی برسیم که دشمنان بشریت در گام اول از تعرض به ملت ایران و در گام‌های بعدی از تعرض به هر ملت آزاده‌ای مایوس شوند. “دفاعی در سایر صنایع کشور هم استفاده شود.

وی گفت: حرکت صنایع دفاعی کشورمان باید بسیار پرشتاب و در خط مقدم و به عنوان کشنده پرقدرت عمل کرده و همه صنعت کشور را شکوفا کند.

احمدی‌نژاد با تاکید بر اینکه ملت ایران به قوای مسلح و به صنایع دفاعی خود اعتماد و اطمینان کامل دارد و به آن افتخار می‌کند، خاطر نشان کرد‌:‌ زمانی که دستاوردها و نوآوری‌های دفاعی کشورمان به نمایش گذاشته می‌شود نه تنها 75 میلیون ایرانی بلکه همه ملت‌های آزاده و آزادی‌خواه دنیا احساس غرور و عزت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران در عرصه نبرد حق و باطل از نقطه عطف عبور کرده است، اظهار داشت: اگر دشمنان بخواهند تعرضی انجام دهند به خوبی می‌دانند که شعاع دایره عکس العمل ” صنایع دفاعی فقط کاربرد دفاعی ندارد بلکه پیشرفت در این عرصه به منزله لکوموتیوی است که همه صنعت کشور را پشت سر خود به حرکت در می‌آورد. “
ملت ایران بسیار وسیع و گسترده خواهد بود. ” صنایع دفاعی فقط کاربرد دفاعی ندارد بلکه پیشرفت در این عرصه به منزله لکوموتیوی است که همه صنعت کشور را پشت سر خود به حرکت در می‌آورد. “قدرت‌های زورگو زمانی که در مقابل منطق ملت
ایران کم می‌آورند چنین می‌گویند که همه گزینه‌ها روی میز است ملت ایران هم امروز اعلام می‌کند که تمام گزینه‌ها روی میز قرار دارد که مطمئناً گزینه اولی باید از موضع غرور و خودخواهی پایین آمده تا از موضع برابر به گفت‌و گو بنشینیم و بدانید اگر چنین کاری را انجام ندهید دست قدرت ملت‌ها شما را به زیر خواهد کشید.

وی در ادامه ضرورت قرار گرفتن انسان ایرانی در مدار بالای 1000 کیلومتری زمین را مورد تاکید قرارداد و گفت: باید با بسیج همه توان کشور به ارتفاع بالای 1000 کیلومتری زمین دست پیدا کنیم چرا که از آن ارتفاع به راحتی می‌توان بر تمام امور تسلط داشت و به سهولت امور را اداره کرد.
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

________________________

  کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Mahdi1944


چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 11 مهمان