تبليغات نستله در ایران به زبان عبري +عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

تبليغات نستله در ایران به زبان عبري +عکس

پست توسط ali1371 » سه شنبه 2 شهریور 1389, 7:02 pm

 [img]http://www.centralclubs.com/mhtml:file://H:\شبکه[/img]تبليغات شركت نستله در تهران، آن‌هم به زبان عبري (زبان مود استفاده صهبونيست ها) در حالي ص [img]http://www.centralclubs.com/mhtml:file://H:\شبکه%20خبری%20تابناک%20--%20%20تبليغات%20نستله%20در%20تهران%20به%20زبان%20عبري%20+عکس.mht!http://files.tabnak.com/pics/201007/201007291713381271.jpg[/img]  مي گيرد كه تنها مسلمانان نستله را بايکوت نکرده اند بلکه UNISON بزرگ‌   اتحاديه انگلستان و يک گروه مسيحي به نام Christian Aid کالاهاي شرکت نستله را به خاطر جنايات اسرائيل، تحريم کرده‌اند.

به گزارش «شبكه خبر دانشجو»، تريبون مستضعفين نوشت: حضور پررنگ نستله در بازارهاي ام القراي جهان اسلام خود باعث شرمساري بوده است و وقاحت اين شرکت در تبليغ به زبان عبري خشم مردم را برانگيخته است.

عليرغم اعتراضات مردمي و دانشجويي که در سال‌هاي اخير نسبت به حضور شرکت صهيونيستي نستله صورت گرفته است اما همچنان حضور پررنگ اين شرکت در بازارهاي ام القراي جهان اسلام باعث شرمندگي است. امروز وقاحت را به حدي رسانده اند که به وضوح تبليغات خود را با زبان عبري در خيابانهاي ام القراي جهان اسلام توزيع مي کنند!

جوانان انقلابي بارها تهديد کرده اند که اگر اين روند ادامه يابد، منتظر مسئولان نخواهند ماند.

نستله يک شرکت صهيونيستي است

نستله يک کمپاني تغذيه‌اي بين‌المللي است که در سال 1866 ميلادي در سوئيس تاسيس شده و اکنون در 100 کشور جهان (از جمله ايران و اسرائيل) 350 کارخانه دارد. نستله ايران در تاريخ 9/9/2001 موفق به اخذ مجوز هيئت وزيران (در دولت اصلاحات) شد و شروع به سرمايه گذاري در ايران کرد.

شرکت نستله (سوئيس) مالک 1/50% سرمايه‌گذاري تغذيه اسرائيل است.

درسال 2000 اين شرکت ميليون‌ها دلار را براي راه اندازي مرکز Ranad در فلسطين اشغالي سرمايه‌گذاري کرد. در 1998 پيتر برابک نماينده نستله جايزه صهيونيستي جوبيلي را از دست بنيامين نتانياهو دريافت کرد. اين بزرگترين کمک مالي است که رژيم صهيونيستي به شرکت‌ها و شخصيت‌هاي حامي خود اختصاص داده است. شرکت‌هايي که در فلسطين اشغالي بيشترين سرمايه‌گذاري و روابط اقتصادي را با رژيم داشته باشند.

نستله سرمايه‌گذاري در سرزمين‌هاي اشغالي را با خريد 10%‌ از سهام شرکت تغذيه اسرائيل (Osem) آغاز کرد.

دو سال بعد اين سهم مالکيت را به 1/50% افزايش داد. در ژانويه 2002 طي قرادادي، مشمول معافيت مالياتي دولت غاصب اسرائيل قرار گرفت.

شرکت اصلي نستله اکنون درسرزمين‌هاي اشغالي در شهرک سديروت است. شهرکي که در شمال غزه ساخته شده است و اکنون مسکن 23000 نفر يهودي از کشورهاي مغرب، ‌اتيوبي و کشورهاي شوروي سابق است. نيمي از آن‌ها ظرف 10 سال اخير به اين منطقه مهاجرت کرده اند. نستله در شهرک سديروت شرکتي به مساحت 700 مترمربع احداث کرده و قرار است مرکز تحقيقاتي با زيربناي 1700 مترمربع در همانجا تاسيس نمايد. نستله در سال 2000 ،‌ 20 ميليون دلار به صندوق غرامت هولوکاست واريز کرده است. اين شرکت همچنين 24% از کمک سالانه 6/5 ميليون دلاري رژيم صهيونيستي به شرکت‌هاي اقتصادي را دريافت مي‌کند.( پاداش خوش خدمتي)

به طور کلي اين شرکت در مناطق اشغالي 4000 پرسنل داشته و در مناطق مختلف اسرائيل 11 شعبه دارد که همگي در مناطق اشغال شده قرار دارد.

کمک به انتقال مهاجران يهودي به اسرائيل از ديگر کمک‌هاي نستله به اسرائيل است. نکته قابل توجه اين است که تنها مسلمانان نيستند که نستله را بايکوت کرده اند بلکه UNISON بزرگترين اتحاديه انگلستان و يک گروه مسيحي به نام Christian Aid کالاهاي شرکت نستله را به خاطر جنايات اسرائيل، تحريم کرده‌اند.

مارکها و محصولات نستله در جهان:
Nescafe, Tasteres Choice, Hills Bros, Cerealac, Nido, Fitness & Fruit,
Appleminis, Cheerios, Chocapic Cornflakes (in some countries), Shreddies,
Golden Grahams, Trix, Perrier, Poland Spring, Deer Park, Calistoga,
Sohat, Vittel, Pure Life, Carnation, Libby’s, Nesquik, Maggi, Buitoni ,
Milkybar, KitKat, Quality Street, Smarties, Oreos, After Eight, Lion,
Aero, Polo, Toll House Morsels, Crunch, L’Oreal, Alcon Eyecare, Goobers,
Mint Royal, Nerds, Oh Henry!, Rowntree, Rolo, Del Monte Real Fruit Bar,
Minute Maid, Petit Gervals, Contadina, Alpo, Purina, Tidy Cats, Meow Mix,
Mighty Dog, Friskies, Felix,  
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “بخش اقتصادی و مالی”