درخواست از مدیریت

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

درخواست از مدیریت

پست توسط alsayad » پنج شنبه 4 شهریور 1389, 10:11 pm

با سلام به مدیریت محترم سایت
بنده یک عرض خصوصی ویک درخواست داشتم که متاسفانه به علت عدم دسترسی های لازم قادر به ارسال ایمیل یا پیغام خصوصی به مدیر سایت نشدم
در وحله اول درخواست داشتم تا ایمیل مدیریت سایت و یا روابط عمومی سایت را به بنده اعلام نمایید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71069 بار
سپاس‌های دریافتی: 31338 بار
تماس:

Re: درخواست از مدیریت

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 4 شهریور 1389, 11:54 pm

,
سلام
ايميل رو زمان ثبت نام ميتونستيد ببينيد
admin@centralclubs.com
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط alsayad » چهار شنبه 17 شهریور 1389, 4:58 pm

سلام من در چند نوبت ایمیل ، درخواستم رو از مدیریت سایت، ارسال کردم ولی متاسفانه هنوز نه اقدامی صورت گرفته و نه پاسخی از طرف شما به ایمیل خود دریافت کرده ام

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 10 مهر 1389, 2:15 am

,
هيچ ايميلي از آدرس ايميلي که در اکانت خودتون ثبت کرديد به دست من نرسيده، دسترسي شما باز شد، ميتونيد از طريق PM درخواست خودتون رو مطرح کنيد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

پست توسط tarash » پنج شنبه 8 اردیبهشت 1390, 12:26 pm

با سلام به مدیران سایت
بنده تازه با این سایت اشنا شدم و در نهایت عضو این سایت شدم یکی از موضوعاتتکه به شدت من را ازار داد این بود که برای اولین جوابن در یکی از پست های مربوط به ایرانسل بعد از سند با پیام قبا از نمایش برای همگان به تایید مدیدر سایت باید برسه مواجه شدم . سوال اینجاست فکر میکنید این روش یک نوع بی احترامی به نظرات کاربران نسیت . با وجود بودن بیش از 8 میلیون سایت در کشور فکر نمیکنید با این روش کاربرانتان را از دست میدهید پیشنهاد میکنم به سایتهایی که با موضوعات تخصصی هستند سری بزنید و ازتجربه های اونها هم استفاده کنید. در هر صورت به نظر بنده این روش شما یک نوع فیلترینگ است که در دراز مدت با از دست دادن کاربرانتون مواجه میشوید نکته اخر این که بنده قصد داشتم امروز در وبلاگم که روزانه بالای چند هزار نفر بازدید کننده داره در باره این سایت مطلبی بذارم و معرفی کنم اما فکر میکنم باید منتظر جواب شما برای سوال اینجانب باشم تا ببینم علت این عمل شما منطقی هست یا نه ضمنا تا این عمل اطلاح نشه بنده ترجیح میدهم لغو عضویت را انتخاب میکنم ضمنا بنده در دو سه سایت معتبر مدیر قسمت نرم افزار و سخت افزار هم هستم .
موفق باشید یا حق

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 9 اردیبهشت 1390, 9:00 am

,
عليک سلام

اين موضوع دلايل مختلفي داره که به برخي از اونها اشاره ميکنم :

1- جلوگيري از اسپم توسط اسپمرهاي اتوماتيک
2- موثر کردن اخراج کاربران خاطي (در جامعه همه نوع شخصيتي پيدا ميشه و بارها شده بعد از اخراج يک کاربر مجددا عضو شده و شروع به توهين و فحاشي کرده)
3- ‌بعضا ديده شده کاربراني در بدو ورود براي افزايش تعداد پست شروع به پستهاي غير علمي و بعضا احوال پرسي ميکنند، به اين شکل چنين پستهايي تاييد نشده و به نوعي کاربر رو آگاه ميکنه که چه رويه‌اي را بايد در پيش بگيره و نظم بهتري در انجمن حاکم خواهد شد
4- مديريت بهتر و رعايت بهتر قوانين توسط کاربران تازه وارد

بنابراين اين محدوديت براي پستهاي ابتدايي کاربر وجود داره و تا به حال نتيجه‌ي بسيار مثبتي از اون گرفته شده

در مورد حضور و يا عدم حضور هم کاملا مختار هستيد، اگر شرايط و قوانين اين محيط رو ميپذيريد، قدم شما روي چشم،‌اگر هم خير، خدا به همراهتان

موفق باشيد :razz:

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”