سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

New Member

no avatar
2

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

درخواست از مدیریت

توسط alsayad » پنج شنبه 4 شهریور 1389 21:11

با سلام به مدیریت محترم سایت
بنده یک عرض خصوصی ویک درخواست داشتم که متاسفانه به علت عدم دسترسی های لازم قادر به ارسال ایمیل یا پیغام خصوصی به مدیر سایت نشدم
در وحله اول درخواست داشتم تا ایمیل مدیریت سایت و یا روابط عمومی سایت را به بنده اعلام نمایید

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: درخواست از مدیریت

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 4 شهریور 1389 22:54

alsayad,  
سلام
ايميل رو زمان ثبت نام ميتونستيد ببينيد
admin@centralclubs.com
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Shahbaz, CAPTAIN PILOT, mohammad1365, nt, CentralWeb, sinaset, noora, oweiys, Present, رونین, AGeNiS1, HARD, ARafiee, sokuteasemuni, SAMAN

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:38

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط alsayad » چهارشنبه 17 شهریور 1389 15:58

سلام من در چند نوبت ایمیل ، درخواستم رو از مدیریت سایت،  ارسال کردم ولی متاسفانه هنوز نه اقدامی صورت گرفته و نه پاسخی از طرف شما به ایمیل خود دریافت کرده ام

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 10 مهر 1389 02:15

alsayad,
هيچ ايميلي از آدرس ايميلي که در اکانت خودتون ثبت کرديد به دست من نرسيده، دسترسي شما باز شد، ميتونيد از طريق PM درخواست خودتون رو مطرح کنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

oweiys, victory67, nt, CAPTAIN PILOT, sokuteasemuni, noora, Shahbaz, رونین, mohammad1365

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 فروردین 1390 18:37

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

Re: همه چيز درباره ايرانسل (تاپيک جامع)

توسط tarash » پنج شنبه 8 اردیبهشت 1390 11:26

با سلام به مدیران سایت
بنده تازه با این سایت اشنا شدم و در نهایت عضو این سایت شدم  یکی از موضوعاتتکه به شدت من را ازار داد این بود که برای اولین جوابن در یکی از پست های مربوط به ایرانسل بعد از سند با پیام قبا از نمایش برای همگان به تایید مدیدر سایت باید برسه مواجه شدم . سوال اینجاست فکر میکنید این روش یک نوع بی احترامی به نظرات کاربران نسیت . با وجود بودن بیش از 8 میلیون سایت در کشور فکر نمیکنید با این روش کاربرانتان را از دست میدهید پیشنهاد میکنم به سایتهایی که با موضوعات تخصصی هستند سری بزنید و ازتجربه های اونها هم استفاده کنید. در هر صورت به نظر بنده این روش شما یک نوع فیلترینگ است که در دراز مدت با از دست دادن کاربرانتون مواجه میشوید نکته اخر این که بنده قصد داشتم امروز در وبلاگم که روزانه بالای چند هزار نفر بازدید کننده داره در باره  این سایت مطلبی بذارم و معرفی کنم اما فکر میکنم باید منتظر جواب شما برای سوال اینجانب باشم تا ببینم علت این عمل شما منطقی هست یا نه ضمنا تا این عمل اطلاح نشه بنده ترجیح میدهم لغو عضویت را انتخاب میکنم ضمنا بنده در دو سه سایت معتبر مدیر قسمت نرم افزار و سخت افزار هم هستم .
موفق باشید یا حق

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب tarash تشکر کرده اند:
saeed_saba

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » جمعه 9 اردیبهشت 1390 08:00

tarash,
عليک سلام

اين موضوع دلايل مختلفي داره که به برخي از اونها اشاره ميکنم :

1- جلوگيري از اسپم توسط اسپمرهاي اتوماتيک
2- موثر کردن اخراج کاربران خاطي (در جامعه همه نوع شخصيتي پيدا ميشه و بارها شده بعد از اخراج يک کاربر مجددا عضو شده و شروع به توهين و فحاشي کرده)
3- ‌بعضا ديده شده کاربراني در بدو ورود براي افزايش تعداد پست شروع به پستهاي غير علمي و بعضا احوال پرسي ميکنند، به اين شکل چنين پستهايي تاييد نشده و به نوعي کاربر رو آگاه ميکنه که چه رويه‌اي را بايد در پيش بگيره و نظم بهتري در انجمن حاکم خواهد شد
4- مديريت بهتر و رعايت بهتر قوانين توسط کاربران تازه وارد

بنابراين اين محدوديت براي پستهاي ابتدايي کاربر وجود داره و تا به حال نتيجه‌ي بسيار مثبتي از اون گرفته شده

در مورد حضور و يا عدم حضور هم کاملا مختار هستيد، اگر شرايط و قوانين اين محيط رو ميپذيريد، قدم شما روي چشم،‌اگر هم خير، خدا به همراهتان

موفق باشيد :razz:

1mahshad از این پست سپاسگزاري کرده است

noora, رونین, ARafiee, HORLIKAN, CentralWeb, CAPTAIN PILOT