در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد
Major I

Major I

نماد کاربر
146

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 مرداد 1388 02:00

تبریز

آرشيو سپاس: 436 مرتبه در 98 پست

Re: ارور ویندوز.سوال

توسط ali-reza » سه شنبه 9 شهریور 1389 13:08

Mahdi Mahdavi

روی سخنم با شما نبود... من کلی حرف زدم و بازم کلی می گم که نفس عمل تعویض ویندوز در واقع نوعی فرار می دونم برای عدم کسب اطلاعات... و متنفرم از اینکار...

وقتی گزینه  Repair گذاشته شده چه نیازی به تعویض کلی و فرمت هست؟

برنامه نویس پیشبینی کرده اکثر موارد رو و امکانات از پیش تعیین شده ای رو در اختیار قرار داده.

اما اینکه من خواستار کپی رایتم یا نه باید عرض کنم که تنها دلیلم برای مطرح کردن قوانین کپی رایت فقط همین تعویض ویندوز بود و الا من کاری با ایران ندارم و نمی دونم صلاحه ،صلاح نیست اما مطمئنا هرکاری واسه دنیا صلاح باشه اصولا می گن واسه ما صلاح نیست.

شاید من به نوعی چون حوزه تخصصیم هست دوست دارم برم  مسئله رو حل کنم تا صورت مسئله رو پاک کنم...بله شما یا هرکس دیگه ای که شاید تخصصی نگاه نمی کنه می تونه صورت مسئله رو پاک کنه تا کارش راه بیافته... اما امیدوارم گاها این پاک کردن صورت مسئله حقی رو پامال نکنه... اینجا کامپیوتر شخضی هست که پاک می کنید اما اگه مهندس عمران باشید و مثلا صورت مسئله یه پل رو پاک کنید و بخواید فوری کارو تموم کنید اینجاست که پای جون میلیون ها آدم می یاد وسط...

در مورد آنتی ویروسم هرچی گفتم از تجربه شخصیم ناشی می شه و بهش هم اعتقاد دارم و همیشه نتیجه گرفتم.  :-)

عذرمی خوام از همه شاید جاش نبود . 8->
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: ارور ویندوز.سوال

توسط Mahdi1944 » سه شنبه 9 شهریور 1389 19:38

ali-reza,  
اين تاپيک بحث براي حل مشکل يک فرد بود، نه بررسي درست و مفيد بودن قانون کپي رايت ....
البته تا حد بسيار زيادي من هم نظر شما رو دارم، اما اگر مايل هستيد در اين زمينه بحث کنيد، تاپيک جديدي ايجاد کرده و در اون مطرح کنيد
در مورد آنتي ويروس هم من از بين آنتي ويروسهاي تجاري Kaspersky , Norton رو پيشنهاد ميکنم و لاغير و در بين نسخه‌هاي مجاني هم Avira, AVG بهترينها هستند (براي کاربراني که اساسا کار چنداني در اينترنت ندارند و تخصصي هم ندارند تا آنتي ويروس قدرتمندي مثل کسپرسکي رو استفاده کنند و يا امکان خريد اون رو ندارند و فقط نياز به ايجاد امنيت قابل قبول در مقابل ويروسها دارند)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
SHAHRAM, nt, Mahdi Mahdavi

قبلي