دست برتر وزارت اطلاعات ايران در مصاف با رقيبان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

دست برتر وزارت اطلاعات ايران در مصاف با رقيبان

پست توسط ali1371 » جمعه 12 شهریور 1389, 4:16 pm

شايد دستگيري غرورانگيز و تاريخي عبدالمالك ريگي، دستاورد ويژه دستگاه امنيتي كشور در مصاف اطلاعاتي با دشمن در يك سال اخير باشد اما اين وزارتخانه پيروزي‌هاي ماندگار ديگري را هم، در سال گذشته و جاري رقم زده است.

اندكي پس از حماسه تاريخي 22 خرداد 1388 و در تاريخ 9 تيرماه محمود احمدي نژاد رييس جمهور به وزارت اطلاعات رفت و در جمع كاركنان اين وزارتخانه با بيان اينكه شان وزارت اطلاعات اين است كه يك قدم از مسوولان نظام جلوتر باشد، تصريح كرد : وزارت اطلاعات بايد جهاني بيانديشد و رويكردها بايستي متناسب با تراز جهاني باشد.
وعده رييس جمهور صادق بود و شايد آن روز كه اين سخن از زبان رييس شوراي عالي امنيت ملي شنيده شد، كمتر كسي باور مي‌كرد كه سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات جمهوري اسلامي موفق شوند در زمان كوتاهي، وزارتخانه را آنقدر بالا ببرند كه به گفته كارشناسان، همه سازمان‌هاي امنيتي مدعي در منطقه و جهان را پشت سر گذاشته و قدرت ايران اسلامي را درعرصه اطلاعاتي به رخ مدعيان بكشد.

88؛ سالي پركار براي وزارت اطلاعات
وزارت اطلاعات سالي پركار و سخت را در سال 88 گذراند. خنثي سازي و مقابله با توطئه هاي داخلي و خارجي و حركت در عرصه جنگ نرم، روزهاي سختي را براي اين وزارتخانه رقم زد.
چند هفته قبل از برگزاري انتخابات سرنوشت ساز دهمين دوره رياست جمهوري،نيروهاي اطلاعاتي عوامل چند برنامه ضد امنيتي مشخص شامل انفجار، ترور و تخريب‌هاي سازمان يافته را كه از ارديبهشت ماه 88 تا روز انتخابات برنامه‌ريزي شده بود، شناسايي و دستگير كردند.
سربازان گمنام حضرت ولي‌عصر(عج) در روز انتخابات 22 خرداد نيز موفق شدند اعضاي يكي از شبكه‌هاي تروريستي را كه در صدد بودند در روز انتخابات در مراكز پرجمعيت و شعبات مختلف تهران از جمله حسينيه ارشاد و مسجد النبي بمب‌گذاري كنند، پيش از هرگونه اقدامي شناسايي و دستگير كنند.

اقدام هوشمندانه وزارت اطلاعات
اغتشاشات سال 88 كه شايد بتوان نقطه اوج آن را آشوب هاي خردادماه و تيرماه ناميد، روزهايي سخت را براي نيروهاي امنيتي و انتظامي رقم زد. با درايت و هوشياري پرسنل وزارت اطلاعات، كودتاي مخملي و نرم دشمنان ايران اسلامي خنثي شد و با كمترين هزينه، اهداف شوم بدخواهان نظام اسلامي نقش بر آب شد. در اين ميان اما مهمترين و هوشمندانه ترين اقدام وزارت اطلاعات، جداسازي معترضان از اغتشاشگران بود بگونه اي كه مانع سوء استفاده و بهره برداري هاي سياسي رسانه اي بيگانگان شد.
همچنين با توجه به نقش رسانه‌‌اي و غيررسانه‌اي سفارت انگليس در اغتشاشات تهران، وزارت اطلاعات تعدادي از نيروهاي محلي اين سفارتخانه را كه در جريانات و اغتشاشات نقش داشتند، دستگير كرد و مانع از افزايش دامنه آشوب‌ها شد.

برنامه‌هاي آقاي وزير
منتخب ملت در ابتداي شهريورماه 88 حجت الاسلام و المسلمين حيدر مصلحي را به عنوان وزير پيشنهادي اطلاعات در دولت دهم به مجلس معرفي كرد. مصلحي در دفاع از برنامه ي جامع خود، مهمترين سياست راهبردي خود در مديريت وزارت اطلاعات را تحقق بخشيدن به گفتمان امام راحل، مقام معظم رهبري، قانون اساسي، سند چشم‌انداز و قانون وزارت اطلاعات عنوان كرد كه به منشور و استراتژيك وزارت اطلاعات تبديل خواهد شد.
مصلحي همچنين گفت: بايد آسيب‌ها و تهديدات را در يك رويكرد راهبردي و هوشمند تبديل به فرصت نمود.

اتمام حجت با فريب‌خوردگان
به دنبال حوادث عاشوراي سال 88 و هتك حرمت عاشوراي حسيني توسط عناصر نفاق و فتنه، وزارت اطلاعات در بيانيه اي با اشاره به اطلاعات موثق از ارتباطات برخي فتنه‌گران با بيگانگان و گروهك‌هاي ضد انقلاب هشدار داد كه فريب خوردگان بيش از اين بازيچه دست بيگانگان كه به دنبال سلطه مجدد بر كشور هستند، نشوند چرا كه در غير اين صورت بدون هيچ‌گونه مماشاتي، برخورد قانوني با ‌آنان صورت خواهد گرفت.

دستگيري ريگي، لرزه‌اي بر اندام دستگاه‌هاي اطلاعاتي دشمن
عقربه هاي ساعت اولين دقايق صبح روز سه شنبه چهارم اسفندماه 88 را نشان مي داد كه انتشار خبري كوتاه همه را به شوك فرو برد: «عبدالمالك ريگي دستگير شد».
باورش آسان نبود. سركرده گروهك جندالله و همان كه دستش به خون صدها ايراني بيگناه آلوده بود و به پشتيباني ناتو و غرب از خود مي باليد، در آسمان دستگير شد. سربازان گمنام اما چيره‌دست امام زمان(عج) در يك عمليات پيچيده و غافلگيرانه اطلاعاتي، عبدالمالك را بدون هيچ حادثه اي دستگير كردند.
ريگي در حالي كه با چهره مبدل و همچنين اسم و اسناد جعلي قصد داشت تا با هواپيما از دبي عازم كشور قرقيزستان شود توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگير شد.
يك منبع آگاه با اشاره به اشراف كامل وزارت اطلاعات بر تحركات ريگي و تحت نظر داشتن وي، مي گويد: در پي شناسايي و تعقيب طولاني مدت ريگي از سوي سربازان گمنام امام زمان(عج) كه از مدت‌ها قبل تحركات وي را تحت نظر داشتند و مترصد فرصتي براي دستگيري وي بودند، با ورود پرواز مذكور به خاك ايران اين فرصت به دست آمد و نيروهاي وزارت اطلاعات با هماهنگي با عوامل پروازي كشور و ارتش، هواپيماي حامل ريگي را به يكي از فرودگاه‌هاي جنوب كشور هدايت و به دنبال آن سركرده گروهك تروريستي جندالله به همراه همدستش بازداشت شدند.
در پي بازداشت سركرده گروهك تروريستي جندالله،‌‌ ريچارد هالبروك نماينده ويژه آمريكا در امور پاكستان و افغانستان كه به كشورهاي آسياي مركزي سفر كرده و قرار بود با ريگي در قرقيزستان ديدار كند،‌ سفر خود را نيمه‌تمام رها كرد و به واشنگتن بازگشت.
ساعتي پس از انشار خبر دستگيري عبدالمالك ريگي، وزير اطلاعات در يك نشست خبري با اعلام جزئيات اين عمليات و با بيان اينكه گروهك تروريستي ريگي از سوي دستگاه‌هاي جاسوسي آمريكا، انگليس و برخي كشورهاي ديگر حمايت مي‌شدند و سرويس‌هاي جاسوسي نظام سلطه وي را تغذيه و مديريت مي‌كردند، به برخي اسناد و تصاوير در خصوص موقعيت‌ها و اقدامات سركرده گروهك تروريستي ريگي اشاره كرد و گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) تصويري از ريگي به دست آوردند كه نشان مي‌دهد وي 24 ساعت قبل از دستگيري در يكي از مقرهاي آمريكا در افغانستان حضور داشته است.
مصلحي با تقدير از دستگاه‌هاي نظامي و انتظامي كشورمان كه ماموران امنيتي را در دستگيري سركرده اشرار شرق كشور ياري دادند خاطرنشان كرد: اين اقدام حركت مديريت اطلاعاتي پنج ماهه اي بود كه بعد از شهادت سردار شوشتري آغاز شد و امروز با موفقيت به نتيجه مطلوب رسيد.
به دنبال دستگيري عبدالمالك موج بزرگي از شادماني در ميان مردم ايران اسلامي و بويژه اهالي سيستان و بلوچستان و خانواده‌هاي آسيب‌ديده از اقدامات تروريستي ريگي، به راه افتاد و بنابر برخي اخبار خوشحالي مردم از دستگيري اين شرور ركورد جديدي از ارسال پيامك در اين باره را به ثبت رساند. مردم سيستان و بلوچستان با حضور در ميادين ضمن پخش شيريني به جشن و شادماني پرداختند. سران طوايف و شخصيت هاي مطرح اين خطه نيز، خرسندي خود را با همراهي مردم و تبريك به يكديگر ابراز كردند. در اين راستا، مولوي عبدالحميد اسماعيل زهي، امام جمعه مسجد مكي اهل سنت زاهدان، اظهار داشت: خبر دستگيري مالك ريگي مايه خوشحالي و خرسندي ما شد و مردم استان سيستان و بلوچستان از موفقيت نيروهاي امنيتي خوشحال شده اند.
محمود احمدي نژاد رييس جمهوري در پيامي كه در 26 مهرماه 88 به مناسبت شهادت سردار نورعلي شوشتري توسط گروهك ريگي صادر كرد، وعده دستگيري ريگي را داده و تاكيد كرده بود كه جنايتكاران پاسخ اين اقدامشان را به زودي دريافت خواهند كرد. رييس دولت دهم پس از دستگيري عبدالمالك نيز گفت: 'مدعيان مبارزه با تروريسم اگر مي‌خواهند با اين امر مقابله كنند مانند ايران عمل كنند كه يك تروريست را دستگير كرد بدون اين كه خون از دماغ كسي ريخته شود. اگر مي‌خواهيد تروريست بگيريد از ايران ياد بگيريد'.
دستگيري شرور معروف شرق كشور بازتاب‌هاي وسيعي در رسانه‌هاي خارجي داشت.
خبرگزاري آمريكايي 'آسوشيتدپرس' اعلام كرد كه نيروهاي امنيتي ايران عبدالمالك ريگي را دستگير كردند. اين خبرگزاري آمريكايي همچنين اعلام كرد كه جندالله شش سال پيش فعاليت خود را با آدم‌ربائي و حملات پراكنده آغاز كرد.
خبرگزاري انگليسي 'رويترز' خبر دستگيري سركرده گروهك موسوم به جند‌الله را منتشر كرد و نوشت: ايران معتقد است كه ريگي با پشتيباني انگليس و آمريكا درصدد بي‌ثبات‌سازي ايران بوده است.
در همين حال، پايگاه خبري'بي‌بي‌سي' كه در جريان تغيير نام گروهك تروريستي ريگي به 'جنبش مقاومت مردمي ايران' رپرتاژ ويژه‌اي براي وي ترتيب داده بود، با دستگيري سركرده اين گروهك تروريستي هرگونه ارتباط با وي را تكذيب كرد.
از سوي ديگر شبكه تلويزيوني الجزيره قطر با اشاره به مهم بودن دستگيري عبدالمالك ريگي،‌ گزارش داد كه زنده دستگير شدن ريگي براي نيروهاي اطلاعاتي ايران بسيار مهم بود. الجزيره افزود: گروه جندالله هرگز انكار نكرد كه اصلي‌ترين منبع درآمد اين گروه قاچاق مواد مخدر بوده است.

ريگي كه بود؟
عبدالمالك ريگي از قاچاقچيان عمده مواد مخدر و عضو يكي از قبايل بلوچستان بود. وي تحصيلات كلاسيك نداشت و تنها چند سال در يكي از حوزه هاي علميه اهل سنت مشغول به تحصيل بوده كه البته از آنجا نيز اخراج شده بود. او داراي سابقه شرارت و يك مورد چاقوكشي بخاطر مسائل قبيله اي در شهر زاهدان بوده است و به همين خاطر مدتي هم زنداني شد. بنا به گفته خودش از سن 19 سالگي اسلحه به دست گرفته و به عمليات تروريستي پرداخته است.
ريگي بنيانگذار گروهك تروريستي موسوم به 'جندالله' بود و از اين طريق جنايات زيادي را عليه هموطنانمان مرتكب شد. گروهك 'جندالله' در سال 1384 مرزبان ايراني رابه گروگان گرفت، در اسفند سال 1384 در حمله و جنايتي كه بعدها به كشتار تاسوكي معروف شد 30 تن از مردم غير نظامي را به قتل رساند، در بهمن ماه سال 85 بر اثر انفجار بمب هايي توسط گروهك ريگي در زاهدان 11 تن از پاسداران انقلاب اسلامي به شهادت رسيدند، در خرداد 87 شانزده سرباز و پرسنل نيروي انتظامي جمهوري اسلامي در حمله اعضاي جندالله به يك پاسگاه در سراوان به گروگان گرفته شدند و در نهايت تعدادي از آنان كشته شدند، در هفتم خردادماه 88 و اندكي مانده به انتخابات رياست جمهوري گروهك ريگي با بمب‌گذاري در مسجد علي ابن ابيطالب(ع) زاهدان بيش از 25 تن از هموطنانمان را به شهادت رساند و در نهايت در 26 مهرماه 88 در جنايتي هولناك، اين گروهك امريكايي - انگليسي با بمب‌گذاري در نشست سران طوايف و ريش سفيدان شيعه و سني استان سيستان و بلوچستان در شهرستان سرباز، تعدادي از فرماندهان سپاه پاسداران از جمله سردار نورعلي شوشتري(جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه) و سردار محمدزاده، فرمانده سپاه استان سيستان و بلوچستان و تعدادي از سران قبايل و طوايف استان را به شهادت رساند.
ريگي پس از دستگيري اعتراف كرد كه چگونه با نيروهاي آمريكايي همكاري كرده است و چگونه از سوي آنها هدايت و تغذيه مي شده است. وي به درخواست عوامل آمريكايي براي ملاقات با مقامات اين كشور در دبي اشاره كرده و گفته بود: در اختيار گذاشتن اسلحه، مهمات و يك پايگاه در مكاني از افغانستان نزديك مرز با ايران، از جمله قول هاي مساعدت طرف‌هاي آمريكايي بود.

انهدام بزرگترين شركت هرمي كشور
موفقيت هاي فرزندان غيور ملت ايران در وزارت اطلاعات تنها به عرصه ضد تروريسم محدود نمي شود، آنها در هفدهم اسفندماه سال 88 موفق به انهدام بزرگترين شركت هرمي كشور با 500 ميليارد تومان كلاهبرداري شدند.
با عمليات وزارت اطلاعات 30 نفر از سرشبكه‌هاي اصلي شركت هرمي كوئست اينترنشنال (Q.I) دستگير و تحويل مراجع قضايي شدند. اين اخلالگران اقتصادي به عنوان رابطين اصلي شركت غير قانوني گلدكوئست با مديران خارجي آن در ارتباط بوده و طي سفرهاي متعدد به خارج از كشور و برگزاري جلسات مختلف اقدام به برنامه ريزي جهت كلاهبرداري و اغفال هموطنان مي كردند.
سرشبكه هاي باند مذكور، طي دو سال در نقاط مختلف كشور ضمن فريب بيش از 300 هزار نفر، بالغ بر 500 ميليارد تومان كلاهبرداري كرده كه بخش اعظم آن به حساب هاي شركت در خارج از كشور واريز و مبلغي حدود 400 ميليارد تومان نيز در داخل توزيع شده است.
سربازان گمنام امام زمان(عج) همچنين در اواخر فروردين ماه سال جاري در اقدام ديگري در استان قم يك شبكه جعلي هرمي با نام 'وال استريت' را شناسايي و طي عملياتي مدير اين شركت به همراه 18 نفر از همدستانش را دستگير و روانه زندان كردند.

آزادي ديپلمات ربوده‌شده ايراني
23 آبان 1387 گروه‌هاي مسلح در پيشاور پاكستان با حمله به حشمت الله عطارزاده ديپلمات ايراني محافظ وي را به قتل رسانده و خود وي را به گروگان گرفته بودند. عطارزاده قريب 17 ماه در اسارت تروريست‌ها بود تا اينكه سرانجام در فروردين ماه 89 با تلاش سربازان گنمام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و در يك عمليات پيچيده اطلاعاتي، اين ديپلمات ربوده شده ايراني در پاكستان آزاد و به كشور بازگردانده شد.
وزير اطلاعات با اشاره به نحوه ربوده شدن ديپلمات ايراني در پاكستان، مي‌گويد: گروهي كه حشمت الله عطارزاده را در پيشاور ربودند يك گروه مسلح و مرتبط با سيستم آمريكايي‌ها و موساد بودند كه خواسته‌هاي مختلف نيز داشتند اما جمهوري اسلامي ايران با قدرت و بدون كوچك‌ترين پاسخ به خواسته‌هاي آنها توانست با اقتدار و در يك اقدام پيچيده اطلاعاتي عطارزاده را آزاد و به ميهن اسلامي بازگرداند.
مصلحي اظهار داشت: سيستم‌هاي اطلاعاتي موساد و آمريكا از آزادي اين ديپلمات دچار سردرگمي شده‌اند.
آزادي عطارزاده در طي يك كار پيچيده و دقيق اطلاعاتي رخ داد و به دنبال چهار مرحله مبادله اين ديپلمات ايراني ميان اشرار انگليسي‌زبان، پس از شناسايي اطلاعاتي محل مبادله، سربازان گمنام امام زمان (عج) در نقش گروه چهارم نامبرده را از گروه سوم تحويل گرفته و بلافاصله عمليات نجات براي انتقال عطارزاده به كشور آغاز مي‌شود و سپس بعد از چند روز جابجايي و گذشتن از مناطق خطرناك اين آزاده ديپلمات با سرافرازي به ميهن اسلامي باز گردانده مي‌شود.
به گفته عطارزاده ربايندگان با لهجه سليس انگليسي صحبت مي كردند و تنها كتاب هاي انگليسي در اختيار وي قرار مي دادند.
به دنبال اين اقدام افتخارآفرين وزارت اطلاعات، كميسيون امنيت ملي مجلس از نيروهاي اطلاعاتي جمهوري اسلامي ايران و سربازان گمنام امام‌زمان(عج) به خاطر انجام عمليات موفق آزادسازي حشمت‌الله عطارزاده تقدير و تشكر كرد.

موفقيت هاي ديگر وزارت اطلاعات
دستاوردهاي سربازان گمنام امام زمان(عج) تنها به موارد بالا ختم نشده است، آنها تامين امنيت كشور را در عرصه هاي مختلف محقق كردند و با عمليات ها و برنامه هاي متعدد و دقيق، حد نصاب جديدي از فعاليت هاي اين وزارتخانه را بر جاي گذاشتند. دستگيري عوامل به شهادت رساندن ماموستا برهان امام جمعه موقت و امام جمعه مسجد قباي سنندج و ماموستا محمد شيخ الاسلام نماينده مردم سنندج در مجلس خبرگان رهبري، دستگيري وهابيون جنايتكار در استان آذربايجان غربي، شناسايي و دستگيري عوامل اصلي انفجار زندان ايلام، كشف محموله بزرگ گيرنده‌هاي ماهواره‌اي در نوشهر، كشف 4 تن مواد مخدر در سيستان و بلوچستان و موارد متعدد ديگري از كشفيات مواد مخدر و قاچاق در نقاط مختلف، دستگيري تروريست‌هاي بمب‌گذار، متلاشي كردن يك باند ناامني اجتماعي و جعل اسناد دولتي در كرمانشاه و... از جمله برخي اقدامات مهم وزارت اطلاعات بوده است.
فعاليت هاي وزارت اطلاعات در عرصه اقتصادي نيز با جديت بيشتري دنبال شد و به دنبال تلاش هاي عميق و دقيق اين وزارتخانه، سرشبكه هاي باندهاي گوناگون دلالان و اخلالگران اقتصادي دستگير شدند. افرادي كه با پوشش پيمانكار، مجري، ناظر و مهندس ضمن تباني اقدام به عقد قرارداد صوري و كلاهبرداري مي‌كردند يا به طرق مختلف سعي در بدست آوردن پول ها و امكانات نامشروع داشتند.

عمل‌گرايي در كنار علم‌گرايي
فرزندان ملت در وزارت اطلاعات در كنار عمليات هاي سنگين و سخت اطلاعاتي، از علم‌گرايي نيز غافل نشدند بطوري كه با اتخاذ رويكرد علمي و همچنين اطلاع رساني جامع و افشاي نقش معاندان و دشمنان ايران اسلامي در فتنه ها و توطئه ها، هيمنه اطلاعاتي كشور را به رخ حريفان كشيدند.
مطلع كردن مردم در لحظات حساس و اطلاع رساني از نحوه حملات مستقيم و غيرمستقيم دشمنان از جمله خدمان وزارت اطلاعات بود. اين وزارتخانه در مواقع لازم با صدور اطلاعيه ها و بيانيه هاي مختلف، نسبت به آگاه سازي جامعه ايران اقدام كرد.

جنگ نرم؛ ماموريت مهم سربازان گمنام
در طي ساليان اخير مسئله 'جنگ نرم' توجه نخبگان و مردم كشور را به خود جلب كرده است، مسئله اي كه از جانب رهبر معظم انقلاب طرح و خطر آن گوشزد شد. سربازان گمنام امام زمان (عج) با نصب العين قرار دادن فرمايشات مقام عظماي ولايت، تلاشي طاقت فرسا را براي مقابله با جنگ نرم دشمن آغاز كردند.
يك مقام امنيتي وزارت اطلاعات درباره قالب‌ها و روش‌هاي بنيادهاي امريكايي و اروپايي براي جذب و شكار برخي اقشار خاص جامعه به منظور اهداف براندازانه مي گويد: طي ساليان اخير، برخي پروژه‌هاي اين بنيادها و موسسات در قالب‌هاي دروغين و فريبنده 'ديپلماسي عمومي'، 'ديپلماسي علمي'، 'ديپلماسي رسانه‌اي' و مواردي از اين قبيل مطرح و به دنبال جذب و شكار برخي اقشار خاص جامعه از جمله متخصصان، هنرمندان، اساتيد، عناصر سياسي، رسانه‌اي و... بوده‌اند تا از اين طريق با اتخاذ رويكرد 'جنگ نرم' در فضاي عمومي جامعه اثرگذاري نمايند.
وي ادامه مي‌دهد:سربازان گمنام امام زمان (عج) طي ساليان گذشته تاكنون با پيگيري‌هاي اطلاعاتي توانستند با شناسايي اهداف و برنامه‌هاي دشمنان انقلاب اسلامي و سرشاخه‌هاي آنان در داخل و خارج كشور كه در راستاي اهداف براندازانه عمل مي‌كردند ضربات قابل توجهي به روند حركتي آنان وارد آورده و استكبار را در دستيابي به مقاصد شوم خود ناكام گذارند.
مدير كل ضد جاسوسي وزارت اطلاعات نيز هدف و برنامه اصلي دشمن در جنگ اطلاعاتي و نرم را تضعيف ولايت فقيه در كشور مي داند و اظهار مي‌دارد: آمريكايي‌ها و كشور‌هاي غربي به خوبي مي‌دانند كه ثبات و استحكام نظام اسلامي در مقابل همه تهديدها به دليل وجود ولايت فقيه است و به همين خاطر در جنگ نرم و به ويژه در جريان پس از انتخابات، به طور خاص اين جايگاه را مورد هجمه خود قرار دادند.
وي تلاش در راستاي اختلال در رابطه مردم و نخبگان با مقام معظم رهبري، القاي كاهش حمايت مردم از نظام و رهبري و نيز القاي شكست وجهه نظام اسلامي در بعد بين‌المللي را از جمله مهم‌ترين راهبرد‌هاي دشمن در جنگ نرم عنوان مي‌كند و مي‌گويد: از جمله اقدامات و راهبرد‌هاي دشمنان در دوران پس از انتخابات مي‌توان به مواردي چون القاي تشديد اختلافات داخلي به ويژه ميان مسئولان و سياسيون نظام، القاي اختلاف ديدگاه ميان حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري و القاي تشديد انتقادات جريانات داخلي از رهبري و... با هدف كلي تضعيف جايگاه ولايت فقيه اشاره كرد كه البته به لطف الهي جايگاه و محبوبيت رهبر معظم انقلاب در بين مردم در زمان حاضر بسيار بيشتر از گذشته شده است.

آينده اي درخشان
امروز نظام مقدس جمهوري اسلامي با بهره مندي از وجود مجاهدان گمنام و بي‌ريا كه با هوشمندي و آينده‌نگري قابليت تحرك و تهاجم اطلاعاتي فراگير و بازدارنده ميدان‌دار عرصه مقابله با دشمنان اسلام هستند، توانسته است با بسيج مظلومان و مستضعفان جهان، موج عظيم عدالت‌خواهي و استكبارستيزي را در جهان به راه بيندازد و خواب راحت را از ظالمان بستاند. اين همان تحقق وعده الهي است كه مجاهدان باايمان را به شرط پايداري و صبر بر دشمنان بي‌شمار مسلط مي‌گرداند.
به باور كارشناسان امنيتي و با توجه به روند رو به رشد عملكرد وزارت اطلاعات، آينده اي درخشان و درخشان‌تر در انتظار اين ارگان انقلابي و امنيت‌بخش است، همان‌گونه كه حضرت آيت الله العظمي خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب در اين باره مي فرمايند: 'از آنجا كه مجموعه وزارت اطلاعات با انگيزه الهي و با اخلاص در مسير حق حركت مي كند، براساس سنت تغييرناپذير خداوند، در مقابل جبهه باطل پيروز و موفق خواهد بود'.(23 مرداد 87 در ديدار وزير و كاركنان وزارت اطلاعات

تابناک
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”