اعتراف رژيم صهيونيستي به صحت تصاوير ارائه شده نصرالله درباره

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22792 بار
تماس:

اعتراف رژيم صهيونيستي به صحت تصاوير ارائه شده نصرالله درباره

پست توسط Sami 1993 » پنج شنبه 18 شهریور 1389, 1:50 am

اعتراف رژيم صهيونيستي به صحت تصاوير ارائه شده نصرالله درباره ترور حريري
خبرگزاري فارس: شبكه تلويزيوني المنار با اشاره به خبر تشكيل تيم‌هايي براي تحقيق و بررسي تصاوير ارائه شده دبيركل حزب‌الله لبنان تاكيد كرد: ارتش رژيم صهيونيستي به صحت تصاوير نصرالله درباره ترور حريري اعتراف كرده است.

تصویر
به گزارش مانيتورينگ فارس به نقل از شبكه تلويزيوني المنار لبنان، ارتش رژيم صهيونيستي به درستي و صحت تصاوير ارائه شده از سوي حزب‌الله لبنان كه سيد حسن نصرالله دبيركل اين حزب در كنفرانسي مطبوعاتي در ماه گذشته ارائه كرده،‌ اعتراف كرده است.
دبيركل حزب الله لبنان اعلام كرده بود كه اين تصاوير از هواپيماهاي شناسايي ارتش رژيم صهيونيستي بوده است كه مقاومت اسلامي در عمليات كماندوي دريايي در انصاريه از هواپيماهاي شناسايي لبنان به دست آورده است.
سيد حسن نصرالله تاكيد كرده بود كه مبارزان مقاومت توانستند اين تصاوير را دريافت كرده و طي عملياتي براي يگان كماندوهاي دريايي اسرائيل در منطقه "انصاريه " در جنوب لبنان كمين‌گذاري كنند و طي آن 11نظامي از يگان نخبه در سال 1997 كشته و عمليات نظامي كه قصد انجام آنرا داشتند، خنثي شد.
بر اين اساس، روزنامه صهيونيستي ‌ "معاريو " ضمن اعتراف به صحت اين تصاوير فاش كرده است كه شعبه اطلاعات نظامي و نيروي دريايي رژيم صهيونيستي تيم‌هايي را براي تحقيق و بررسي تصاويري كه دبيركل حزب‌الله لبنان يك ماه پيش به نمايش گذاشت، تشكيل داده است.
بر اساس اين گزارش، ارتش رژيم صهيونيستي پس از اين عمليات كميته‌هايي را براي تحقيق درباره اينكه چگونه حزب‌الله لبنان به نقشه آنها پي برده تشكيل داده است.
به گزارش المنار، اين اعتراف صهيونيست‌ها در هر حال، حاكي از آن است كه اين تصاوير هوايي صحيح و غيرجعلي بوده است و از همين روست كه صهيونيست‌ها به عمليات شناسايي چگونگي دستيابي حزب الله به اين تصاوير پرداخته‌اند.
المنار در پايان اين گزارش اين سئوال را مطرح مي‌كند كه آيا اين اعتراف صهيونيست‌ها قرينه اضافي ديگري به سوي كشف حقيقت و صحت [اسناد حزب الله] نيست.
انتهاي پيام/++

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”