اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

Re: اعلام غیبت

توسط oweiys » دوشنبه 20 تیر 1390 16:19

سلام

بنده برای چند هفته حضور ندارم ، برای همه آرزوی عاقبت به خیری و سلامت و موفقیت دارم .

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

توسط رونین » پنج شنبه 17 شهریور 1390 00:24

سلام خدمت سایر دوستان گرامی و ارجمند

برای من بسیار جای خوشحالی بود که در 24 ساعتی که نبودم دوستانی پیام دادن و جویای حال ما بودند، انتظار نداشتم از لطف دوستان ممنون هستم

اما غرض از مزاحمت: ما یک عزیزی رو بعد از 5سال که در کما بودند از دست دادیم و متاسفانه بنده یک مدتی حضور ندارم، البته علت اعلام غیبت من چیزه دیگری هست میدونم که وجود یا عدم وجود ما در کل سایت تفاوتی نداره اما

از دوستان میخوام، خواهش میکنم اگر موتور سوار هستند خیلی مواظب باشند و حتما از کلاه ایمنی استفاده کنند، اگر پسر عمه

ما کلاه ایمنی داشت( هرچند مقصر ماشین عقبی بود به دلیل خطا و نداشتن گواهینامه و سرعت بالا) الان زنده بود، اما 5 سال در

کما بود و بعد این مدت از دنیا رفت هم برای خودش و هم خانواده ناراحتی و سختی بوجود اورد
. از دوستان خواهش میکنم که

رعایت کنند، اگر به فکر خودشون نیستند حداقل به پدر و مادرشون رحم کنند.

خداوند تمامی گذشتگان را غرق در رحمت و مغفرت نماید

از لطف دوستان ممنون هستم

ضمن ارزوی سلامتی برای همه

در پناه خدا

موفق باشید

مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 28 آبان 1390 23:32

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

بنده عصر فردا عازم یک سفر کاری میباشم و احتمالا" تا اوایل هفته آینده حضور مستمر در سنترال عزیز نخواهم داشت.

موفق باشید

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

توسط رونین » چهارشنبه 16 آذر 1390 20:31

سلام و عرض ادب خدمت سایر دوستان گرامی، کاربران محترم

متاسفانه بنده به دلیل بعضی از مشکلات بوجود امده در آزمایشات مطالعاتی خودم و شرکت پی در پی در چند کنگره قادر نیستم مدتی حضور مستمر و فعالی داشته باشم و وظایف خود را در مورد  انجمن هایی که بر عهده من هست را انجام دهم و از این بابت عذرخواهی میکنم

برای سایر دوستان به خصوص دوستانی که با پیام، یادی از وجود خسته ما کردند روزگاری خوش همراه با سلامتی از خداوند متعال خواستارم

موفق باشید

دوستار شما

رونین

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Captain

Captain

نماد کاربر
1367

تشکر کرده: 2230 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 26 اسفند 1388 11:17

آرشيو سپاس: 10112 مرتبه در 877 پست

توسط Java » يکشنبه 4 دی 1390 17:29

چرا آقا رامین در میان کاربران 24 ساعت گذشته هم دیده نمیشه؟ :sad: چند وقتی هست که کمتر به سایت سر میزنند .حتی تشکر ایشون زیر پست های داغ رو  کمتر میبینم.
این صفحه رو هم نگاه کردم چیزی دستگیرم نشد. امیدوارم هر جا که هستند موفق باشندو البته سلامت :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Java تشکر کرده اند:
pedmehr, wild-bear, oweiys, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, Mahdi1944, Present, aabaan, sayeh_roshan_1988, MASTER, FARSHAD.ADL, HESAM-007, shaman, Mahdi Mahdavi, m-249, C.A.D.I.L.L.A.C, Shahryar, behrad90, SAMAN, kayvan6079

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15478

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 4 دی 1390 19:03

Gava,  
ايشون از توهين برخي كاربران به ايشون دلگير هستند ....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » چهارشنبه 7 دی 1390 19:02

دوستان سلام.

اومدم یه خبر نچندان خوبی بهتون بدم که متاسفانه به عهده من گذاشته شد.

از امروز بمدت 10 الی 15 روز اینده آزیتا خانوم (مادربزرگ سایت) به دلیل برخی از مشکلات و مشغولیتها نمیتونن با ما باشند.
البته هر وقتی که تونستن حتما میاند و یه سری به ما میزنند.

باتشکر :razz:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Major

Major

نماد کاربر
504

تاريخ عضويت

شنبه 21 اسفند 1389 13:05

تهران

آرشيو سپاس: 2587 مرتبه در 427 پست

توسط Ph.Sepehr » چهارشنبه 7 دی 1390 22:16

سلام بر دوستان گلم :razz:
خوبید عزیزان؟
با عرض پوزش خدمت شما دوستان گرامی.هر چند که بود و نبود بنده غیر از چند مورد در سایت تفاوت چندانی رو ایجاد نمیکنه،اما لازم دیدم بگم که بدلیل آغاز امتحانات ترم برای مدت یک هفته و خرده ای :grin: در انجمن حضور و فعایت مستمر نخواهم داشت. :D
برای همگی آرزوی سلامتی،موفقیت و شادی دارم. :)

موفق باشید :razz:
خدانگهدار :razz:

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
                                                                                                                                        shapooor

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ph.Sepehr تشکر کرده اند:
shaman, MASTER, AGeNiS1, آزیتا, airplane, CentralWeb, C.A.D.I.L.L.A.C, victory67, SAMAN, @lirez@, Present, GHAZALAK88, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, wild-bear

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 9 دی 1390 23:06

با سپاس فراوان از جناب
Gava و Mahdi1944 گرامی

پس از پیام های متعدد دوستان عزیز و بزرگوار و همچنین بروز برخی پیامدهای جانبی در این موضوع, تصمیم گرفتم مجددا" به سنترال عزیز بازگردم و همچون گذشته پاسخگوی سوالات و درخواست های علاقه مندان گرامی باشم. همچنین جا دارد ضمن سپاسگذاری مجدد, از یکایک دوستان درخواست نمایم به فعالیت های علمی و مفید خود, همچون گذشته ادامه بدهند.

البته این بازگشت مساوی است با اتخاذ برخوردهای جدی تر از گذشته با آن دسته از کاربران متخلف که حدود خود را به انتها رسانده اند!

موفق باشید

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تاريخ عضويت

DE - CZE

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 2 بهمن 1390 16:39

بنده تا ساعاتی دیگر عازم چندین سفر پیاپی به نقاطی در شرق آسیا میباشم و لذا احتمالا" در طول 10 الی 14 روز آینده نمیتوانم همچون گذشته بطور مستمر در سنترال عزیز حاضر گردم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

توسط رونین » جمعه 5 اسفند 1390 14:39

سلام خدمت دوستان گرامی

متاسفانه بنده یکی از دوستان عزیز و هم رشته ورزشی خود را از دست داده ام و با توجه به اجرای مراسم خاصی که برای دوست عزیزم باید انجام بدیم تا مدتی در انجمن حضور نخواهم داشت و نمیتوانم وظایف مربوط به انجمن هایی که تحت نظر من میباشد را انجام دهم. ضمن پوزش و عذرخواهی برای سایر دوستان سلامتی و تندرستی از خداوند متعال خواستارم.

موفق باشید

رونین

زیبنده
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
masieh, wild-bear, Mohammad 1985, Shahbaz, sayeh_roshan_1988, AGeNiS1, nima-rad, Night_Raven, airplane, ASHKAN95, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, MASTER, oweiys, Present, Ali$amir, reza4087, Shahryar

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » شنبه 31 فروردین 1392 19:36

با سلام

قلم حقيقت

شانه مي زند بر ترنج عشق

توي شيفته خار مغيلان

در پي ساحل عشقي

احتمالاً بنده براي مدتي چند حضور نخواهم داشت، متاسفانه عده معدودي اشتباهاً فكر ميكنند كه اينجانب آدم خيلي خوب و

مومن و ... هستم كه قوياً تكذيب و محكوم مي كنم و به خدا پناه مي برم. از همه مي خواهم انشاء الله سنگر را حفظ كنيد.

موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيد

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
nima-rad, shafagh 2, CAPTAIN PILOT, Qaher1406, hermes_PERSIAN, MASTER, onbekende, CentralWeb, ASHKAN95, AGeNiS1, reza4087, Solver, anga2009, @lirez@, Mehrab373, Shahbaz, Ali$amir, mahshid-banoo, airplane, Java, Present, behrad90

قبليبعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 9 مهمان