اعلام غیبت

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14386 بار
سپاس‌های دریافتی: 14934 بار

Re: اعلام غیبت

پست توسط oweiys » دو شنبه 20 تیر 1390, 5:19 pm

سلام

بنده برای چند هفته حضور ندارم ، برای همه آرزوی عاقبت به خیری و سلامت و موفقیت دارم .

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6415 بار
سپاس‌های دریافتی: 11866 بار

پست توسط رونین » پنج شنبه 17 شهریور 1390, 1:24 am

سلام خدمت سایر دوستان گرامی و ارجمند تصویر تصویر

برای من بسیار جای خوشحالی بود که در 24 ساعتی که نبودم دوستانی پیام دادن و جویای حال ما بودند، انتظار نداشتم تصویر از لطف دوستان ممنون هستم

اما غرض از مزاحمت: ما یک عزیزی رو بعد از 5سال که در کما بودند از دست دادیم و متاسفانه بنده یک مدتی حضور ندارم، البته علت اعلام غیبت من چیزه دیگری هست میدونم که وجود یا عدم وجود ما در کل سایت تفاوتی نداره اما

از دوستان میخوام، خواهش میکنم اگر موتور سوار هستند خیلی مواظب باشند و حتما از   ایمنی استفاده کنند، اگر پسر عمه

ما کلاه ایمنی داشت( هرچند مقصر ماشین عقبی بود به دلیل خطا و نداشتن گواهینامه و سرعت بالا) الان زنده بود، اما 5 سال در

کما بود و بعد این مدت از دنیا رفت هم برای خودش و هم خانواده ناراحتی و سختی بوجود  
. از دوستان خواهش میکنم که

رعایت کنند، اگر به فکر خودشون نیستند حداقل به   و مادرشون
رحم کنند.  

خداوند تمامی گذشتگان را غرق در رحمت و مغفرت نماید

از لطف دوستان ممنون هستم

ضمن ارزوی سلامتی برای همه

در پناه خدا

موفق باشید

تصویر تصویر تصویر تصویر  
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » شنبه 28 آبان 1390, 11:32 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر

بنده عصر فردا عازم یک سفر کاری میباشم و احتمالا" تا اوایل هفته آینده حضور مستمر در سنترال عزیز نخواهم داشت.
تصویر

موفق باشید
تصویر

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین » چهار شنبه 16 آذر 1390, 8:31 pm

سلام و عرض ادب خدمت سایر دوستان گرامی، کاربران محترم تصویر تصویر

متاسفانه بنده به دلیل بعضی از مشکلات بوجود امده در آزمایشات مطالعاتی خودم و شرکت پی در پی در چند کنگره قادر نیستم مدتی حضور مستمر و فعالی داشته باشم و وظایف خود را در مورد انجمن هایی که بر عهده من هست را انجام دهم و از این بابت عذرخواهی میکنم

برای سایر دوستان به خصوص دوستانی که با پیام، یادی از وجود خسته ما کردند روزگاری خوش همراه با سلامتی از خداوند متعال خواستارم تصویر تصویر

موفق باشید

دوستار شما

رونین 

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8303 بار
سپاس‌های دریافتی: 12961 بار

پست توسط Java » یک شنبه 4 دی 1390, 5:29 pm

چرا آقا رامین در میان کاربران 24 ساعت گذشته هم دیده نمیشه؟ :sad: چند وقتی هست که کمتر به سایت سر میزنند .حتی تشکر ایشون زیر پست های داغ رو کمتر میبینم.
این صفحه رو هم نگاه کردم چیزی دستگیرم نشد. امیدوارم هر جا که هستند موفق باشندو البته سلامت :razz:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
............ودرویش به پادشاه گفت :این نیز بگذرد.....

http://valiasr-aj.com/persian/index.php

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70847 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 4 دی 1390, 7:03 pm

,
ايشون از توهين برخي كاربران به ايشون دلگير هستند ....
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » چهار شنبه 7 دی 1390, 7:02 pm

دوستان سلام.

اومدم یه خبر نچندان خوبی بهتون بدم که متاسفانه به عهده من گذاشته شد.

از امروز بمدت 10 الی 15 روز اینده آزیتا خانوم (مادربزرگ سایت) به دلیل برخی از مشکلات و مشغولیتها نمیتونن با ما باشند.
البته هر وقتی که تونستن حتما میاند و یه سری به ما میزنند.

باتشکر :razz:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1604 بار
سپاس‌های دریافتی: 2352 بار
تماس:

پست توسط Ph.Sepehr » چهار شنبه 7 دی 1390, 10:16 pm

سلام بر دوستان گلم :razz:
خوبید عزیزان؟
با عرض پوزش خدمت شما دوستان گرامی.هر چند که بود و نبود بنده غیر از چند مورد در سایت تفاوت چندانی رو ایجاد نمیکنه،اما لازم دیدم بگم که بدلیل آغاز امتحانات ترم برای مدت یک هفته و خرده ای :grin: در انجمن حضور و فعایت مستمر نخواهم داشت. :D
برای همگی آرزوی سلامتی،موفقیت و شادی دارم. :)

موفق باشید :razz:
خدانگهدار :razz:

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
shapooor

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » جمعه 9 دی 1390, 11:06 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر تصویر

با سپاس فراوان از جناب
Gava[COLOR=#0070c0] و  Mahdi1944 گرامی تصویر

پس از پیام های متعدد دوستان عزیز و بزرگوار و همچنین بروز برخی پیامدهای جانبی در این موضوع, تصمیم گرفتم مجددا" به سنترال عزیز بازگردم و همچون گذشته پاسخگوی سوالات و درخواست های علاقه مندان گرامی باشم. همچنین جا دارد ضمن سپاسگذاری مجدد, از یکایک دوستان درخواست نمایم به فعالیت های علمی و مفید خود, همچون گذشته ادامه بدهند.

البته این بازگشت مساوی است با اتخاذ برخوردهای جدی تر از گذشته با آن دسته از کاربران متخلف که حدود خود را به انتها رسانده اند!

موفق باشید
تصویر

When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Commander
Commander
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » یک شنبه 2 بهمن 1390, 4:39 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر تصویر

بنده تا ساعاتی دیگر عازم چندین سفر پیاپی به نقاطی در شرق آسیا میباشم و لذا احتمالا" در طول 10 الی 14 روز آینده نمیتوانم همچون گذشته بطور مستمر در سنترال عزیز حاضر گردم.

با آرزوی موفقیت و سربلندی تصویر

Moderator
Moderator
نمایه کاربر

پست توسط رونین » جمعه 5 اسفند 1390, 2:39 pm

سلام خدمت دوستان گرامی تصویر تصویر

متاسفانه بنده یکی از دوستان عزیز و هم رشته ورزشی خود را از دست داده ام و با توجه به اجرای مراسم خاصی که برای دوست عزیزم باید انجام بدیم تا مدتی در انجمن حضور نخواهم داشت و نمیتوانم وظایف مربوط به انجمن هایی که تحت نظر من میباشد را انجام دهم. ضمن پوزش و عذرخواهی برای سایر دوستان سلامتی و تندرستی از خداوند متعال خواستارم. 
 موفق باشید

رونین 

زیبنده
.

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 14386 بار
سپاس‌های دریافتی: 14934 بار

پست توسط oweiys » شنبه 31 فروردین 1392, 8:36 pm

با سلام

قلم حقيقت

شانه مي زند بر ترنج عشق

توي شيفته خار مغيلان

در پي ساحل عشقي

احتمالاً بنده براي مدتي چند حضور نخواهم داشت، متاسفانه عده معدودي اشتباهاً فكر ميكنند كه اينجانب آدم خيلي خوب و

مومن و ... هستم كه قوياً تكذيب و محكوم مي كنم و به خدا پناه مي برم. از همه مي خواهم انشاء الله سنگر را حفظ كنيد.

موفق و سلامت و عاقبت به خير باشيد تصویر

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”