در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain Ino avatar
پست ها

820

تشکر کرده: 189 مرتبه
تشکر شده: 43 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58

آرشيو سپاس: 2263 مرتبه در 462 پست

افشاي جنايتي ديگر از مسعود رجوي

توسط حسن2568 » پنج شنبه 18 شهریور 1389 10:25

افشاي جنايتي ديگر از مسعود رجوي
وي به برنامه تدارک ديده شده براي سوء‌استفاده از زنان اين فرقه اشاره کرد و افزود: براي اينکه مسعود رجوي به اميال خود برسد ما به سالني موسوم به سالن X وارد شديم؛ کف اين سالن ملافه‌هاي سفيد پهن و به قالي تثبيت کرده بودند. همه سالن به رنگ سفيد بود. دو مبل سفيد هم وسط آن قرار داده بودند.
يکي از اعضاي شوراي رهبري منافقين با اشاره به سوء استفاده‌ همه جانبه سرکرده منافقين از زنان اين فرقه، از بهره‌کشي جنسي شديد وي از زنان اين گروه پرده برداشت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني هابيليان(خانواده شهداي ترور کشور) بتول سلطاني که بيش از دو سال از فرار وي از پادگان اشرف مي‌گذرد در مورد سوء استفاده‌هاي گسترده سرکرده منافقين از زنان اين فرقه ابراز داشت: بعد از اينکه زمستان 1376 در جمع بزرگ شوراي رهبري توسط مسعود و مريم رجوي در قرارگاه بديع‌زادگان به من رده شوراي رهبري ابلاغ شد يک سلسله نشستها براي اين گروه که تازه شوراي رهبري شده بودند شروع شد.

وي به برنامه تدارک ديده شده براي سوء‌استفاده از زنان اين فرقه اشاره کرد و افزود: براي اينکه مسعود رجوي به اميال خود برسد ما به سالني موسوم به سالن X وارد شديم؛ کف اين سالن ملافه‌هاي سفيد پهن و به قالي تثبيت کرده بودند. همه سالن به رنگ سفيد بود. دو مبل سفيد هم وسط آن قرار داده بودند. جلوي اين دو مبل يک ميز که در آن قرآن و آئينه و شمع‌هائي که روشن بود به همراه يک جعبه که بعداً متوجه شدم گردنبندهاي طلا در آن است و يک کيک بزرگ چند طبقه قرار داشت که پس از خواندن صيغه ميان همه زنان شوراي رهبري و مسعود رجوي، ‌او از زنان شوراي رهبري سازمان خواست مقابل او آزادانه رفتار کنند و پس از آن تا مدت‌ها از زنان شوراي رهبري سوءاستفاده مي‌کرد.

وي سپس به سوءاستفاده‌هاي متعدد رجوي از زنان فرقه اشاره و ادامه داد:‌ مسعود رجوي بسياري از زنان مطلقه فرقه را که مجبور به جدايي از شوهرانشان کرده بود مورد کامجويي قرار مي‌داد.

اين عضو سابق شوراي رهبري منافقين گفت: مسئله ارتباط با مسعود رجوي را به گونه‌اي ترسيم کرده بودند که گويي قرار بود مقدس‌ترين اقدام را انجام بدهيم و مسعود رجوي هم براي توجيه رفتار خود از آيات قرآن استفاده مي‌کرد.

سابقه سو‌ء استفاده منافقين از زنان و دختران مربوط به سال‌هاي دور مي‌شود و قبل از پيروزي انقلاب اسلامي و پس از آن نيز سوء استفاده از جنس زن در اين فرقه فراوان بوده است، به گونه‌اي که سران اين سازمان تروريستي قبل از پيروزي انقلاب و در دهه 50 تلاش مي‌کردند براي جذب جوانان به گروه خود از ابزاري به نام دختران و زنان استفاده کند که طبيعي بود اين استفاده هزينه‌هاي زيادي نيز براي زنان و دختران مورد نظر به همراه داشت. جدا از آن بخش از زنان و دختراني که باشعارهاي زيباي آن دوران سازمان مجاهدين خلق جذب آن شده بودند ، بسياري از زنان و دختران دراثر فريب و جبري ناخواسته مجبور بودند به خواسته‌هاي کثيف فرقه رجوي درآن زمان براي جذب نيرو تن در دهند؛ کشاندن همکلاسي‌ها و دوستان محله به خانه تيمي و تجاوز اعضاء سازمان و تصويربرداري و عکس برداري از صحنه‌هاي شرم آور، تهديد و در تنگنا قرار دادن دختران بي گناه يکي از راهکارهاي اصلي سازمان براي جذب دختران جامعه بود که از نظر سازمان منافقين براي عمليات‌هاي مختلف مي‌توانست مفيد باشند.

البته هدف سران منافقين براي جذب زنان و دختران بلند مدت بود و يکي از روش‌هاي موفق در آن دوران استفاده ابزاري از زنان و دختران بود که تعداد زيادي از آنها از ترس آبرو و رسوايي مجبور بودند بر طبق خواسته‌هاي سازمان عمل کنند. البته در آن دوران که سازمان مجاهدين خلق کارکردها و رفتارهاي فرقه‌اي‌اش هنوز گسترش نيافته بود اين سازمان شديدا ازاين مساله که اسرار چنين روش‌هايي در جامعه گسترش يابد واهمه داشت و از آن جلوگيري مي‌کرد.

كارکرد خشونت و استفاده جنسي از زنان در فرقه مجاهدين آنقدر زياد بوده است که صداي فرياد شخصيت‌ها و نويسندگان بين‌المللي را نيز درآورد،‌ به گونه‌اي که دو سال قبل دبير دوم سفارت آمريکا در بغداد طي گزارشي مستند، از بخشي از جنايات سرکرده گروهک تروريستي منافقين در تسويه حساب‌هاي خونين و کشتار همکاران خود، تجاوز به زنان حاضر در پادگان اشرف، مسموم سازي و اعدام ده‌ها تن از اعضاي بريده اين گروهک پرده برداشت.

اين مقام آمريکايي که به مدت 9 ماه، اسناد و پرونده‌هاي گروهک منافقين در عراق را مورد مطالعه و بازبيني قرار داده و خود نيز از مسوولان مرتبط با مسائل پادگان اشرف بوده است، در گزارش خود مي نويسد: مسعود رجوي مانند «ملک فاروق» پادشاه سابق مصر حتي به زنان همکار خود نيز رحم نمي کند.

در بخش ديگري از اين گزارش آمده است: رجوي روابط جنسي گسترده‌اي با افراد نظامي، سياسي و دفتري زن اين گروهک داشته است و دستور عقيم سازي برخي از آنان را نيز صادر کرده بود.

وي در اين گزارش يادآور شده است که خود شاهد ديدن فيلم‌هايي از اعترافات اين زنان بوده است. دبير دوم سفارت آمريکا در بغداد همچنين متذکر شده است که رجوي براي دست يافتن به برخي از زنان و بانوان در اين سازمان، همسران آنها را به ماموريت‌هاي مرگ بار مي فرستاد و به شيوه «ناپلئون» زنان آنها را تصاحب مي کرد و در اسناد موجود در پادگان اشرف نيز به اين موضوع برمي‌خوريم که تعدادي از مرگ‌هاي اعضاي اين گروهک تصادفي نبوده بلکه از قبل برنامه ريزي شده است.


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد    لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب حسن2568 تشکر کرده اند:
Shahbaz, abbas.m.k, oweiys, saied tomcat, airplane, Mahdi1944

Major

Majorنماد کاربر
پست ها

830

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

محل سکونت

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

Re: افشاي جنايتي ديگر از مسعود رجوي

توسط ali1371 » پنج شنبه 18 شهریور 1389 21:29

این مردک انگاری اخرت رافراموش کرده
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Memberno avatar
پست ها

7

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 مرداد 1389 10:59

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 4 پست

Re: افشاي جنايتي ديگر از مسعود رجوي

توسط lbkhnd-brlb » پنج شنبه 18 شهریور 1389 21:40

بهمين سادكي رام ميشودند...كبوتر باكبوتر --باز باباز


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان