در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با موشکهاي زمين به زمين به بحث بپردازيد
Captain

Captain

no avatar
1202

تشکر کرده: 883 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 شهریور 1389 20:14

آرشيو سپاس: 3493 مرتبه در 664 پست

Re: طرح یک موشک دیگر

توسط shafagh 2 » يکشنبه 21 شهریور 1389 03:32

shola,  

با سلام

بیخود نیست که میگن ایرانی ها متفکرند همون طور که پیامبر اسلام (ص) فرمود : "اگر علم در ثریا باشد اهل فارس (ایرانی) به ان دست می بابند ". من در اینجا چنان از فکر پویای شما ذوق زده شدم که اصلا سکوریت بودن طرح را هم کنار میذارم
بله من برای سر جنگی این موشک سیستم کلاستر در نظر گرفته بودم و بهمین دلیل در مورد دقت کنترل راداری ان اصراری نداشتم چون تلرانس کم خطای هدفگیری این موشک تاثیر چندانی بر توزیع نارنجک های ان نمی گذارد اما از نقل قول هایی که همین الان در این بخش خواندم گویا چنین کلاهکی وجود داشته ؟ اگر دارد صادقانه بگویم من نمی دانستم و واقعا این طرح را پیش خود ساختم
در ضمن گویا اقایی گمان کردند من بنا به حس کودکانه جلب توجه برای ارضاء حس خود بزرگ بینی قصد داشته ام حس اعتماد خوانندگان را نادیده بگیرم .خیر اینطور نیست و من چنان فردی که ایشان گمان کرده اند نیستم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shafagh 2 تشکر کرده اند:
shola

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » يکشنبه 21 شهریور 1389 19:46

دوست عزیز

من هم یه موشک ساختم ولی به خاطر مسایل شخصی و امنیتی نمی تونم هیچی ازش بگم و این موشکی که من ساختم بسیار مافوق  سری و پیشرفته هستش و میتونه دنیا رو نابود کنه و الی آخر  ...
البته شکلش رو هم روی کاغذ کشیدم ولی نمیتونم ارسالش کنم  چون سریه. :grin:  :grin:  :grin:

شما اول برو ببین توی دنیا چی ساختن و چی نساختن بعد بیا بگو طرح من توی دنیا تکه .
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Achilles

Captain

Captain

no avatar
1202

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » يکشنبه 21 شهریور 1389 22:47

FREE MAN,  

شما هم لطف کنید اول مطلب را خوب بخوانید ....من کجا گفتم طرح من تو دنیا تکه و دنیا نابود میکنه ؟؟؟

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1378

تشکر کرده: 46 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 6 فروردین 1387 11:10

شهرکرد

آرشيو سپاس: 8925 مرتبه در 1275 پست

توسط FREE MAN » چهارشنبه 24 شهریور 1389 13:47

اولا موشک من دنیا رو نابود میکنه نه موشک شما و ثانیا شما پست اول خودتون رو یه بار بخونید بعد متوجه میشید کجا گفتید(توی پرانتز براتون مشخص کردم)
این موشک را برای عملیات خاصی طراحی کرده ام که ویژگی خاصی نسبت به سایر موشک ها دارد اگر چه نوع موتور و سوخت مربوطه در پرتاب و پرواز این موشک نقش دارد اما خصوصیتی که گفتم به مدل موتور و بدنه مربوطه نمی باشد ((( بلکه نوع کلاهک جنگی خاص ان است که گمان نمی کنم تا به حال در هیچ موشکی بکار رفته باشد )))
زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان
انسان ها دو دسته اند: آن هایی که بیدارند در تاریکی و آن هایی که خوابند در روشنایی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب FREE MAN تشکر کرده اند:
Achilles, shafagh 2

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

توسط shola » پنج شنبه 25 شهریور 1389 00:21

دوستان عزیز ایا ارزش چنین جدلی ان اندازه است که این تاپیک رو هنوز روی اسکرول نگه داشتید  :x  به هر حال طرحی ارایه شد و نقدی گفته شد حالا کش دادن موضوع چه چیزی رو ثابت می کنه و چه ارزشی دارد ؟ !
به هر حال shafagh 2 عزیز از شما به خاطر اینکه ما را هم در طرح های زیبایی که زحمت انرا کشیده اند سهیم می کنید تشکر می کنم ولی لازم به ذکر است که چنان کلی گویی چیزی جز کم کردن ارزش تاپیک هایی که ایجاد می کنید ندارد اگر واقعا طرحی جدید و نوآورانه دارید خوب اینجا جای مطرح کردن ان نیست واگر طرحی را برای نقد و مقایسه از جانب سایر کاربران قرار می دهید چنان کلی گویی و عدم اگاهی از وجود داشتن چنین طرحی و ... به نظرم نوعی بی احترامی به بازدیدکنندگان تاپیک است.
امیدوارم دوباره شاهد طرح های زیبای از سوی جنابعالی باشیم در حالی که حق بازدیدکنندگان و سایر کاربران را نیز لحاظ کرده اید.
موفق باشید :razz:
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
Mohammad 1985, Achilles, shafagh 2, FREE MAN

Novice Poster

Novice Poster

no avatar
69

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 21 تیر 1389 11:37

آرشيو سپاس: 69 مرتبه در 33 پست

توسط parham1345 » پنج شنبه 25 شهریور 1389 08:04

shafagh 2

دوست عزیز دانش و توانایی شما برای من بسیار قابل توجه هست خوشحال هستم که ایران همچین جوانان لبایقی دارد اگر ممکن هست بیوگرافی خودتان را برای من بفرستید .
    متشکرم

Captain

Captain

no avatar
1202

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » پنج شنبه 25 شهریور 1389 08:55

shola,  

با سلام

من قبلا هم به عرض همه  دوستان عزیز رساندم  منظور  از ارسال این طرح ها به زحمت انداختن یا خدای نکرده سر در گم کردن خوانندگان محترم نیست طرح های من دو نمونه است یکی انهایی که از مدت ها قبل ان ها را تدوین کرده ام و کارها و تحقیقات و محاسبات ضمنی مختلفی در باره ان انجام داده ام که  طرح های مطمئنی هستند مثل طرح یک پدافند جدید که در بخش سلاح ها مطرح کرده ام یکی طرح هایی که بصورت یک نو اوری ارسال می شود اما از اینکه ایا قبلا مشابه و نظیر ان وجود داشته است یا خیر و ایا ان طرح صددرصد قابل اجرا و ساخت است  بی اطلاع می باشم معمولا این طرح ها انی و فی البداهه هستند اما نه اینکه چشم بسته و همینطور بی توجه چیزی را ارسال کنم مثلا برای همین موشک از روی بعض مشخصات لازم طراحی شده است مثلا برد و یا نوع سر جنگی و می بینید که طول موشک با برد ان هماهنگی دارد و معمولا دوست دارم اینگونه طرح ها مورد بررسی سایر دوستان محترم نیز قرار گیرد وقتی ایشان حدس می زنند یا نظرات خود را بیان می دارند و یا بنا بر اعلم و اطلاعات خودشان انتقاداتی می کنند خیلی خوشحال می شوم زیرا این گفتگو ها بر راه را برای من روشن تر کرده و متوجه اموری می شوم که می بایست در ان طرح در نظر می گرفته ام بهر حال  این بحث ها اگر مزاحمتی برای سایر موضوعات اصلی مطرح شده از جانب متخصصان امور هوا فضا و دیگر علوم مربوطه نباشد گمان نمی کنم اشکال چندانی داشته باشد
زیرا دوستان دیگر را به فکر وا می دارد و اساسا ممکن است باعث ایجاد انگیزه طراحی در دیگران شود ولی از اینکه شما متوجه نوع کلاهک این موشک شدید خوشحال شدم فقط اگر ممکن است بگویید چنین شیوه ای در چه نوع موشک های موجود بکار رفته است در ضمن من تصویری از عملکرد ان را اضفه می کنم تا بحث همین جا خاتمه یابد  با تشکر

FREE MAN

Captain

Captain

no avatar
1202

تاريخ عضويت

توسط shafagh 2 » پنج شنبه 25 شهریور 1389 15:21

این تصویر  اصل موضوع طرح بود که قبل از ارائه هر توضیحی از طرف من توسط دوست محترم shola کشف شد من از قبل میدانستم که بمب های خوشه ای یا کلاستر وجود دارد اما ان را در مورد این موشک طراحی کردم چون احتمال دادم چنین وسیله ای تا بحال در موشک ها بکار نرفته است چون دو نفر از دوستان گلایه داشتند شما طرح هایی را ارسال می کنید که قابل مشورت و نظر دهی سایر دوستان نیست و در اصل فقط فکر دیگران را مشغول می کند من با وجودیکه این طرح ها را صادقانه فرستاده ام اما بازهم عذر می خواهم و با ارسال این تصویر که نشان دهنده نوع کلاهک موشک مطرح شده می باشد پایان ان را اعلام می دارم اما اگر باز دوستان نظراتی داشتند می توانند نظرات شریف خود را بفرستند تا از ان ها بهره مند شوم زیرا واقعا گاه هوش و علم سرشار دوستان باعث می شود که نکاتی را در طرح هایم اصلاح کرده و یا به ان اضافه نمایم با تشکر :razz:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

FREE MAN, shola

قبلي