در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » شنبه 27 شهریور 1389 10:00

...با سلام به دوستان عزیز سنترال ...

اخبار بازی 27 شهریور


مدال افتخار در فروشگاه‌هاي مناطق نظامي ممنوع شدبازي جديد مدال افتخار که‌ به‌زودي قرار است به‌بازار وارد شود، به‌دليلاين‌که در چند ماموريت، بازيکن کنترل طالبان را براي ترور سربازانآمريکايي به‌عهده مي‌گيرد، در فروشگاه‌هاي مناطق نظامي اين کشور ممنوع شد.سرويس تبادل‌هاي ارتش و نيروي هوايي آمريکا اعلام کرد که هيچ يک ازفروشگاه‌هايي که در پايگاه‌هاي اين مرکز واقع شده‌اند، نبايد اين بازي رابفروشند.

بيش از 49 فروشگاه بزرگ‌ترين بنگاه فروش بازي‌ها، GameStops در اين نواحيقرار دارند. گيم‌استاپ هم ايميلي به کارمندان خود فرستاده تا تمام پوسترهاو نمادهاي بازاريابي اين محصول را از آن فروشگاه‌ها بردارند. مشترياني کهبخواهند اين بازي را تهيه کنند بايد به محل‌هاي ديگر اين فروشگاه بروند.در اين ايميل آمده است که گيم‌استاپ کاملا از اين حرکت ارتش آمريکا حمايتمي‌کند، چرا که در حالت چندنفره بازي، همواره يک تيم نقش طالبان را خواهدداشت.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » چهارشنبه 31 شهریور 1389 18:38

افتخاری برای بازیسازی ایران


مهدی بهرامی جوان ۱۸ ساله ی اصفهانی توانست افتخار بزرگی را برای ما به ارمغان بیاورد.

بازی مهدی به نام Everything Can Draw توانست به نمایشگاه Tokyo Game Showکه از مهمترین نمایشگاه های بازی های ویدئوی در سرتاسر جهان هست راه پیداکند .

این بازی به مدت دو روز در غرفه ای برای علاقه مندان نمایش داده شد وامروز مهدی در کنفرانس Sense Of Wonder Night که محلی برای اجتماعبازیسازان خلاق است در مورد بازی خودش صحبت کرد .

در این کنفرانس ۹ بازی خلاقه که دارای ایده ای نو و تازه بودند رو نماییشدند که بازی مهدی بهرامی هم یکی از این بازیها بود که تعجب حاضران رابرانگیخت .

اما این پایان کار نیست .زیرا یکی دیگر از بازیهای مهدی به نام Bo در IndiePubGame موفق به دریافت جایزه ی ۵ هزاردلاری شد. (5 ملیون تومان)


سخت افزار NINTENDO 3DS

بالاخره مشخصات سخت افزاری 3DS اعلام شد

دو عدد پردازنده ARM11 با فرکانس 266MHz ( پردازنده iPhone )
یک عدد پردازنده گرافیک با فرکانس 133MHz
4 مگابایت حافظه گرافیکی
64 مگابایت حافظه RAM
یک و نیم گیگابایت حافظه داخلی

64 مگابایت حافظهدوربین با قابلیت فیلم برداری و گرفتن عکس های 3بعدی و دو صفحه نمایش
که یکی از انها لمسی هستند و دیگری قابلیت پخش تصاویر 3D بدون عینک را دارد نیز قبلا تایید شده بود .


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Captain I

Captain Iنماد کاربر
پست ها

433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تشکر شده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط abbas.m.k » شنبه 3 مهر 1389 01:23

بازی رایانه‌ای «تهران 1500» تولید خواهد شد

ايتنا - معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران با اشاره به اهمیت بازی‌های رایانه‌ای در آموزش فرهنگ شهرنشینی به قشر کودک و نوجوان گفت: بر همین اساس، این سازمان در نامه‌ای به رییس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پیشنهاد تولید بازی «تهران 1500 » را داده است.


هادی منبتی در گفت‌وگو با کمیته اطلاع‌رسانی نخستین نمایشگاه و جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، افزود: هنوز فعالیتی در این باره صورت نگرفته است و فقط در حد یک پیشنهاد از سوی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای قرار دارد.
وی ادامه داد: «تهران 1500 » یک فیلم سینمایی انیمیشنی است که توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تولید شده و در این فیلم، وضعیت مردم شهر تهران در 113 سال بعد به نمایش درآمده است.

معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه تا کنون انیمیشنی با این مضمون ساخته نشده است، افزود: با توجه به ظرفیت‌های این انیمیشن، در نامه‌ای به مینایی رییس بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، پیشنهاد ساخت این بازی ارائه شد.

منبتی ادامه داد: با توجه به اینکه ساخت بازی رایانه‌ای جذاب و پر محتوا به حمایت و تخصص نیاز دارد، تصمیم گرفته شد که از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ساخت این بازی کمک گرفته شود.
این مقام سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران خاطر نشان کرد: پیش از این معاونت فرهنگی و معاونت اجتماعی شهرداری تهران یک سری بازی‌های رایانه‌ای دو بعدی در حوزه آموزش شهروندی و حفاظت از محیط زیست برای کودکان ساخته بودند که بسیار ساده بود اما با توجه پیچیدگی بازی تهران 1500 تصمیم گرفته شد که از تجربیات و حمایت‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در این حوزه استفاده شود.

منبتی با تاکید بر اینکه تشکیل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال‌های اخیر موجب ساماندهی هر چه بیشتر و رونق نسبی بازی‌های داخلی شده است، گفت: این نهاد در چند سال اخیر اقدامات بسیار خوبی را در حوزه بازی‌های رایانه‌ای انجام داده است اما با توجه به گستردگی این حوزه، باید سایر نهاد ها و سازمان‌های فرهنگی نیز در پیشبرد امور به بنیاد کمک کنند.

معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران رده‌بندی بازی‌ها توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را از جمله اقدامات موثر این نهاد در حوزه بازی‌های رایانه‌ای بیان کرد و افزود: امروزه با وجود رده‌بندی بازی‌ها، والدین با آگاهی بیشتری دست به انتخاب بازی برای کودک و نوجوان خود می‌زنند و همین مسئله تا حدوی موجب سامان بازار بازی‌های رایانه‌ای شده است.

این مقام سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران قرار گرفتن بازی‌های رایانه‌ای در سر فصل تولیدات فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را از جمله اقدامات این نهاد برای حمایت از عرصه بازی‌های رایانه‌ای بیان کرد.
وی فعال کردن تولید و دادن سفارش ساخت بازی رایانه‌ای به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را از دیگر حمایت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای رونق این عرصه عنوان کرد و گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران آماده هر گونه همکاری با بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است.

معاون هنری سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران همچنین درباره انیمیشن تهران 1500 نیز گفت: تمامی کارهای فیلم انیمیشنی تهران 1500 تا یک ماه آینده پایان خواهد یافت و به احتمال زیاد این فیلم در تعطیلات نوروزی سال آینده اکران عمومی خواهد شد.
منبتی اضافه کرد: شخصیت‌های فیلم انیمیشنی تهران «1500» 10 نفر از سوپر استارهای سینمای کشور از جمله محمدرضا شریفی نیا، هدیه تهرانی، گوهر خیر اندیش، مهتاب نصیرپور، مهران مدیری و حسام الدین نواب صفوی هستند.

نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای امسال در دو بخش برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.irgf.ir مراجعه کنند.
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abbas.m.k تشکر کرده اند:
mehr2000, Mahdi1944, RAHVAR

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » جمعه 26 فروردین 1390 12:56

گرشاسپ در سیستم فروش Steam قرار گرفت


یکی از بچه ها داشت تو اینترنت میچرخید که این خبر جالب برخورد
متاسفانه به دلیل ف-ی-ل-ت-ر بودن سایت استیم و ضعف شدید اطلاع رسانی در داخل اینطوری خبر به دستم رسید
موضوع از این قراره که بازی ایرانی گرشاسپ با نام انگلیسی Garshasp: The Monster Slayer در فروشگاه استیم ( قسمت بازیهایی که در اینده عرضه میشوند ) قرار گفته
تاریخ انتشار 2011 may نوشته شده و فعلا قیمتی اعلام نشده
نکته جالب توجه بعدی وجود Steam Achievements برای این بازی هست

Steam معروف ترین سیستم انلاین مخصوص بازیه که بیشتر روی فروش بازی تمرکز داره

Achievements هم به امتیازاتی گفته میشه که با انجام دادن کارهای مشخص شده در بازی داده میشهبازی رایانه ای "طلای سیاه" در ایران تولید شد


نخستین بازی رایانه ای با موضوع صنعت نفت با نام "طلای سیاه" به همت بنیاد ملی بازی های رایانه ای و همزمان با صد سالگی صنعت نفت و نامگذاری سال جهاد اقتصادی تولید شد.
طلای سیاه قرار است در نخستین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران که ۸ تا ۱۲ اردیبهشت ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود به نمایش درآید.

این بازی که با هدف آشنایی با صنعت نفت کشورمان و دستاوردهای ملی این صنعت و همچنین اصلاح الگوی مصرف تولید شده شامل برخی دوره های تاریخی مهم همچون کشف نخستین چاههای نفت و ایجاد نخستین تأسیسات نفتی کشور، جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم، ملی شدن صنعت نفت، انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است.

طلای سیاه توسط استودیو بازی سازی خانه رویاگران نرم افزار و با مشارکت بنیاد ملی بازی های رایانه ای تولید شده و تابستان امسال عرضه عمومی می شود.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Mahdi1944, AGeNiS1

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » سه شنبه 4 مرداد 1390 11:52

نزدیک شدن هر چه بیشتر به واقعیت! این شعار کمپانی های بازی سازی است که البته فاصله زیادی تا عملی شدن آن نمانده است. از عمر بازی های مجازی و رایانه ای حدودا 2 دهه می گذرد و در این سالها هر روز بر تعداد مخاطبان این بازی ها افزوده شده است. کنسولهای مختلف و شرکت های بازی سازی، بی وقفه در حال تولید محصولات خود هستند و امروز کار به جایی رسیده که فروش برخی بازی های کامپیوتری از فیلمهای پر خرج هالیوودی هم بیشتر می شود. تب داغ این بازی ها چند سالیست که به کشور خودمان هم کشیده شده است.

در ایران هیچ گاه سرمایه گذاری قابل قبولی بر روی این صنعت نشد و متاسفانه هیچ کس بازی رایانه ای ایرانی را جدی نگرفت. این در حالی بود که بازی های آمریکایی و اروپایی به سرعت در حال پیشرفت و فروش در کشورهای مختلف بودند.

با تمام محدودیت هایی که در این راه وجود داشت، نهایتا از سال 83 بازی های سه بعدی ایرانی، با به عرصه وجود گذاشتند.

در ادامه به معرفی موفق ترین بازیه های ایرانی در هر سال می پردازیم."انرژی هسته ای"

محصول سال 1383

ماموریت یک تیم نظامی برای نجات یک مهندس ایرانی از نیروهای رژیم صهیونیستی. انرژی هسته ای یک شروع ضعیف بود.


"رانندگی در تهران"

محصول سال 1384

شبیه سازی بخشی از خیابان های تهران

این بازی در کنار جذابیت هایش ایراد های بیشماری داشت.
"نجات بندر"

محصول سال 1385

بر اساس یک داستان واقعی در جنگ تحمیلی.

در این پروژه هنوز فاصله زیادی تا استاندارد های بین الملی احساس می شد.
"پایان معصومیت"

محصول سال 1386

روایت سالهای جنگ به شیوه ی معمایی.

این بازی دارای داستان جذاب و گیم پلی روانی بود.


"مدافعین کربلا"

محصول سال 1387

اتحاد مسلمانان برای شکست ابر قدرت ها.

مدافعین کربلا شبهات زیادی به سری بازی های call of duty داشت.
"لطفعلی خان زند"

محصول سال 1388

بازی تاریخی مربوط به دوران زندیه.

طراحی نبرد های نزدیک به واقعیت در این بازی بهبود یافت."گرشاسپ"

محصول سال 1389

بر اساس داستان های کهن شاهنامه و شخصیت های افسانه ای

گیم پلی فوق العاده و داستان جذاب گرشاسپ،نقطه ی عطفی در صنعت بازی سازی بود.
"میر مهنا"

محصول سال 1390

بر اساس زندگی یک شخصیت واقعی در زمان زندیه

این بازی دارای گرافیک فوق العاده و داستان جذابی است.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
AGeNiS1, CentralWeb, mz15, SEAFARER, Mahdi Mahdavi, Ph.Sepehr

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » يکشنبه 16 مرداد 1390 12:33

اخبار کوتاه

پکیج Collector’s Edition بازی Elder Scrolls V: Skyrim تایید شد
این پک شامل موارد زیر میباشد :

The Art of Skyrim’ Official Art Book

The Making of The Elder Scrolls V: Skyrim’ DVD----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Borderlands 2 تایید شد - سازندگان بازی قول هوش مصنوعی بهتر ، کاراکتر های جدید و مراحل داینامیک را داده اند

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازی Twisted Metal تا سال 2012 تاخیر خورد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازی Minecraft مرز فروش 3 ملیون نسخه را رد کرد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سونی گفت از PS VITA میتوان به جای کنترلر های PS3 استفاده کرد ( یعنی رسما WII U برگ برندش رو از دست داد )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Modern Warfare 3 برای Wii منتشر خواهد شد

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

konami اعلام کرد فروش سری بازی های فوتبال PES از مرز 70 ملیون نسخه گذشت

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بازی Rambo در سال 2012 برای 3 پلتفرم PC , XBOX360 , PS3 منتشر خواهد شدکاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
AGeNiS1, Mahdi1944

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » پنج شنبه 19 آبان 1390 16:16


بازی های پرفروش هفته UK
این هفته Battlefield 3 اگر چه 52 درصد افت فروش داشت، ولی همچنان در رأس جدول باقی ماند و Uncharted 3: Drake's Deception دوم شد.

Battlefield 3
Uncharted 3: Drake’s Deception
FIFA 12
Batman: Arkham City
Just Dance 3
Football Manager 2012
Forza Motorsport 4
Zumba Fitness
Skylanders: Spyro’s Adventures
Sonic Generations
13 دقیقه از Mass Effect 3
اخیراً 13 دقیقه نمایش از گیم پلی بازی Mass Effect 3 عرضه شده است. این  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  شامل Spoil هست.فیلم كوتاه MW3
به تازگی فیلم كوتاهی از Call of Duty: Modern Warfare 3 عرضه شده كه سم ورتینگتون (Sam Worthington) و جوناه هیل (Jonah Hill) در آن بازی كرده اند.

Pardis Game                                                            
امتیازات بازی MW3
Eurogamer – 8
D’Toid – 9.5
IGN – 9
GiantBomb – 4/5
Edge – 9
1UP – A
Videogamer – 9
VentureBeat – N/A
Joystiq – 4.5/5
ShackNews – N/A
CVG – 9
Game Informer – 9
Digital Spy – 4/5
PSU – 9
Everyeye.It – 9
Gamer.no – 7
Xboxygen – 3/5
Eurogamer.de – 9
Metro – 9
The Guardian – 5/5
GameTrailers – 9.3
Play3.de – 8.5
OPM UK – 9
The Telegraph – 5/5
Eurogamer.cz – 9
GameSpot – 8.5
PlayNation.De – 4/5


اولین تصویر از نسخه جدید Alan Wakeهمه منتظر انتشار اولین اطلاعات از بازی Alan Wake هستند. سایت Game Informer اولین تصویر از نسخه جدید این عنوان را که روی شبکه XBL عرضه می شود، منتشر کرد. این بازی نیز در مراسم VGA امسال به طور رسمی معرفی می شود.شایعات جدید از نسل بعدی Xboxبر اساس اطلاعات منتشر شده از وبلاگی به نام MSNerd که منبعی قابل اعتماد است، نسل بعدیXbox با اسم رمز Loop در حال ساخت است. به نظر می رسد که این کنسول بر پایه Windows 9 در حال ساخت است. طراحی این کنسول به وسیله Microsoft و دو کمپانی دیگر بوده که نام آن ها مشخص نشده است. همچنین مشخص شده که پردازنده گرافیک این کنسول، یک پردازنده چند هسته ای برای قسمت های هوش مصنوعی، فیزیک، صدا، شبکه و کنترلر حرکتی خواهد بود. همچنین به نظر می رسد که این کنسول ارزان تر از Xbox 360 باشد و کنترل Kinect درون این کنسول قرار گرفته باشد. این اطلاعات در حد شایعه است و هنوز تأیید نشده اندهنوز می توان بازی های بهتری را روی X360 شاهد بودکلیف بلسزینسکی (Cliff Bleszinski) اعلام کرد که به نظر او:" سازندگان می توانند بیشتر از این ها از Xbox 360 استفاده کنند و بازی های بهتری را روی این کنسول عرضه کنند. این موضوع را بعد از 6 سال کار کردن روی این کنسول می توانم بیان کنم." او در گفتگویی با Edge اعلام کرد که سازندگان زمان این را داشته اند که با Xbox 360 و معماری آن آشنا شوند. او اعلام کرد که: "با داشتن برنامه نویسان خلاق، می توان با هر پلتفرمی آشنا شد. موضوع تنها زمان و جادویی است که می توان با کدها انجام داد. من هنوز نمی دانم که 360 تا چه وقت دیگر در بازار است، اما مطمئن هستم که محصولاتی را تا قبل از به پایان رسیدن زمان آن شاهد هستیم که باز هم همه چیز را تغییر می دهند."Pardis Game


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
Mahdi1944

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » پنج شنبه 4 خرداد 1391 09:54

انتشار نسخه کامل بازی Dead IslandDeep Silver به تازگی اخباری منتشر کرده است که میتواند بر برنامه های تعطیلات تابستان شما تاثیر بگذارد. ناشر در حال انتشار یک نسخه ی ویرایش سال (Year Edition) از بازی Dead Island است که یک سفر مجازی برای کشتن زامبی ها را به شما پیشنهاد میدهد!
بازی ویرایش سال (Dead Island – Game of the Year Edition) شامل نسخه ی کامل بازی، نسخه DLC با نام Ryder White's Campaign ، افزودنی قتل عام Arena و طرحی برای سلاح Ripper است.
شما میتوانید در 26 ژوئن برای خرید این بازی اقدام کنید. قیمت این نسخه از بازی به 29.99$ تنزل پیدا کرده است، و این یک معامله ی بزرگ و زیبا و با قیمت عالیست اگر شما قبلا این بازی را نخریده باشید!

کاور بازی:-------------------------------------------------------------------------------------------------------
تاریخ انتشار بازی Devil May Cry مشخص شد


امروز بعد از ظهر، ناشر تایید کرد که جدید ترین نسخه ی بازی Devil May Cry در ژانویه ی آینده توسط شرکت توسعه دهنده ی Ninja Theory در آمریکای شمالی و اروپا منتشر خواهد شد.
این بازی برای پلتفورم های Xbox 360 و Play Station 3 در تاریخ 15 ژانویه 2013 و برای PC نیز کمی بعد از آن منتشر خواهد شد. با توجه به توضیحات Capcom این بازی به طور کامل به زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و ایتالیایی صدا گذاری شده و همچنین توسط ترجمه ی زیرنویسی زبان های لهستانی، هلندی، روسی، برزیل و پرتغالی را ساپورت میکند.
بازی Devil May Cry در غرفه ی Capcom در نمایشگاه E3 ماه آینده حضور خواهد داشت.


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
shola

Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » جمعه 5 خرداد 1391 11:31

بازی Rayman Legends در E3 حضور دارد
کمپانی Ubisoft چند بازی که در مراسم E3 ماه بعد رونمایی خواهند شد را مشخص کرد. از جمله بازی Rayman Legends که برای پلتفورم Wii U منتشر خواهد شد. اولین خبر از این بازی در قالب  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  و در ماه آپریل به بیرون درز پیدا کرد.
علاوه بر این، بازیهای Assassin’s Creed III ، Far Cry 3 ، Rocksmith و چند بازی دیگر نیز به نمایش گذاشته خواهند شد.
Ubisoft گفت که طرفداران باید انتظار دیدن تریلر ها و چیزهای فوق العاده دیگری را درباره ی بازیهای Wii U ، در این کنفرانس مطبوعاتی داشته باشند. مانند سورپرایز های دیگر این کمپانی!
Yves Guillemot ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت یوبیسافت گفت "امسال E3 وعده داده که یکی از بزرگترین و بهترین هایی باشد که تاکنون بوده.... ما در حال به نمایش گذاشتن قوی ترین و رقابتی ترین مجموعه از عناوین خود هستیم که در چند سال اخیر داشته ایم؛ بازیهای جدید، برای پلتفورم های جدید و همچنین مجموعه ای گسترده از بازیها که برای هرکس، چیزی دارد."
کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft ، ساعت 3:00 بعد از ظهر روز دوشنبه، 4 ژوئن آغاز خواهد شد. ( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد )
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2658

تشکر کرده: 81 مرتبه
تشکر شده: 185 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

محل سکونت

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

Re: اخبار بازی ها

توسط RAHVAR » يکشنبه 7 خرداد 1391 22:02

جدول زمانبندی E3 نشان از نمایش بازی NFS: Most Wanted دارد


یکی از برنامه های نمایشگاه E3 نشان میدهد که کمپانی EA قصد دارد در E3 امسال نسخه ی جدیدی از بازی Need For Speed را معرفی کند.
EA  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  که نسخه ای جدید از بازی Need for Speed را در دست ساخت دارد، ولی ما نام این نسخه از بازی را تا به حال نمیدانستیم. با توجه به اخبار  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ، تلویزیون Twitch TV با انتشار جدول برنامه ی E3 ،که نام عناوینی که قرار است در این نمایشگاه معرفی شوند را داراست، سورپرایز این خبر را از بین برد.
کنفرانس مطبوعاتی EA روز دوشنبه، 4 ژوئن در ساعت 1:00 بعد از ظهر آغاز خواهد شد.

تصویر بالا از بازی Need for Speed: The Run است. 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان