سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

شکایت

مدير انجمن: شوراي نظارت

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

شکایت

توسط رونین » چهارشنبه 31 شهریور 1389 21:56

سلام خدمت تمامی دوستان گرامی و ارجمند

با آرزوی سلامتی برای تمامی دوستان و خانواده های گرامی شما عزیزان

خدمت شما دوستان عزیز عرض کنم از عدم توجه دوستان به انجمن گیاه شناسی شکایت دارم تقریبا توجهی به این انجمن نمیشه در مورد مطالب غیر علمی و به نظر من بیخودی بازدید میشه نظر داده میشه ولی در این مورد نه!!
منت بر سر کسی نمیذارم اما وقتی مطلبی از سایتی میفرستم قبلش از کتابهای خودم میخونم ببینم درسته یا اشتباهه "وقت میذارم اما کسی نه میخونه نه نظر میده نه سوال میکنه؟؟؟
من در سایت ها و مجلات دیگری هم عضو هستم اما خدا شاهده به انجمن و سایت شما توجه و نظر دیگری دارم اما اگه بخواد به همیین صورت باشه ترجیح میدم به جای دیگری مطلب بفرستم چون وقتی شما سوالی میکنین من مجبور میشم مطالعه خودمو بیشتر کنم و وقتی توجه دارین من بیشتر فعالیت میکنم من حتی چندین مقاله فرستادم هیچ کس یه نظر هم ننداخت!!!! بعد در مورد یه موضوع بیخود که نمیگم چی بود چندین نفر نظر میدن حرف میزنن بحث میکنن!!نمیخواد الکی برای من دکمه تشکربزنین!!

اگه واقعا دوست من هستید پس با بازدید کردن و نظر دادن و سوال کردن منو خوشحال کنید.

با تشکر
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
wild-bear, Takhrib Chi, oweiys, @lirez@, shapooor, javadfakoori, interceptor, Present, abbas.m.k, AGeNiS1, *Raeen, mohammad1365, X.Nima, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, victory67, Shahbaz

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 278 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

Re: شکایت

توسط oweiys » چهارشنبه 31 شهریور 1389 23:04

سلام  

حاج رونین مسئله عدم توجه به ارسال های تخصصی به این علت هستش که جو سایت در این زمان ، رنگ و بوی نظامی دارد و درنتیجه

ارسال های تخصصی مثلا گیاه شناسی ناخواه با عدم استقبال آنچنانی روبرو می شود .

یا مطالب جذاب مورد پسند عموم / مثلا خود بنده ، مطلب تخصصی پلیمر را ترجمه کردم حدود 200  نفر بازدید داشته ، اما مطلب بنده در

مورد اشیای ناشناخته و فضایی ها حدود 700 نفر ...!

پیشنهاد بنده دعوت شما از دوستان و همکارانتان برای حضور در انجمن و همچنین پربارتر کردن بخش تخصصی شما است تا افراد هم

تخصص شما با مطالبتان جذب سایت شوند و تاپیک های گیاه شناسی هم پر رونق شود.

برای مثال گروه روانشناس سایت با همین روش بالا شخصیتی کاملا مجذا برای خود ایجاد کرده و بازدیدکنندگان و نقادین و نظردهندگان

خود رادارد ، به شما قویا توصیه دارم که ارسال های تخصصی تان را ادامه دهید

گر جمله جهان با تو دگر گونه شود       تو بر ره خود باش و دگر گونه مشو
آخرين ويرايش توسط oweiys در چهارشنبه 31 شهریور 1389 23:50, ويرايش شده 1 در کل.

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, mahshid-banoo, abbas.m.k, X.Nima, Shahbaz, Mohammad 1985, ASHKAN95, MASTER, رونین, wild-bear, Ass@ss!N, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, Present, Mahdi1944, @lirez@, Takhrib Chi, javadfakoori

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1258

تاريخ عضويت

يکشنبه 10 دی 1385 00:01

www.ir-dl.ir

آرشيو سپاس: 1235 مرتبه در 233 پست

توسط nt » چهارشنبه 31 شهریور 1389 23:46

رونین,  n, دوست عزیز
دفعه پیش که من به شما بابت ارسال پیاپی و مسلسل بار PM زدم اومدید و گفتید که وقت ندارم و مطالب مفید زیاد هست و تاپیک زدید و  ... و یک Pm به من زدید که در مورد آواتار من بود و ....
حال هم میایید و میگید که چرا از مطالب شما سوال نمی شود و چرا بازدید ندارد و ... به نظر من چون مطالب شما را تا نیاز نشود خواندن آن فایده ای ندارد چون فرار هست و از ذهن انسان بیرون میرود و من مثلا در مورد خواص گیاه ... دچار مشکل شدم که میام سرچ می کنم و مطالب را پیدا و بهره میرم
oweiys,  عزیز هم درست میگن الان انجمن پر شده است از توپ و تانک و ... وو در زمان هایی که من در اوایل فعالیت در اینجا بودم همه تو کار کامپیوتر و موبایل و بازی بودند اما تا زمانی که انجمن نرم افزار جدا شد کمرنگ تر گردید
در بیان دیگر من مطلبی ارسال کردم در مورد رید لپ تاپ تا 1.500.000 خوب نباید از شما توقع جواب داشته باشم چون تجربتون در این مورد شاید کافی نباشد و به اون صورت تجربه ای نداشته باشید
در کل گلایه شما بی مورد هست و بهتر است به فعالیت خوب خودتون ادامه بدید و دوستانی هم که نیاز دارند بهره میبرند
شاد باشید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب nt تشکر کرده اند:
wild-bear, Shahbaz, رونین, MASTER, mohammad1365, Present, Mahdi1944, @lirez@, Takhrib Chi, sokuteasemuni, Mohammad 1985, AGeNiS1, big-man, abbas.m.k

Captain I

Captain I

نماد کاربر
433

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 12:48

آرشيو سپاس: 1473 مرتبه در 391 پست

توسط abbas.m.k » چهارشنبه 31 شهریور 1389 23:59

در تكميل صحبت دو دوست عزيز
ضمن تشكر از زحمات شما (رونين).ببينيد دوست عزيز حجم مطالب ارسالي در انجمن بالاست و كاربران سايت يا طبق سليقه و يا طبق تخصصشون مطالب رو ميخونند.و نبايد انتظار داشت همه مطالب شما رو بخونند.اما شما بايد با تلاش بيشتر و گذاشتن مطالب جذاب تر اعتبار مطالبتون رو افزايش بديد.
با آرزوي موفقيت
بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب abbas.m.k تشکر کرده اند:
MASTER, رونین, sokuteasemuni, mohammad1365, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, ASHKAN95, nt, wild-bear, Mahdi1944, interceptor, Takhrib Chi, oweiys

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 278 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

توسط oweiys » پنج شنبه 1 مهر 1389 00:21

حاج رونین چه بهتر بود عنوان تاپیک به جای شکایت هم فکری یا پیشنهاد یا ....  یه چیزی شبیه این ها بود ، به قول شاعر گفتنی :

سکوتم از رضایت نیست                    دلم اهل شکایت نیست ...!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب oweiys تشکر کرده اند:
!raeen, sokuteasemuni, رونین, AGeNiS1, CAPTAIN PILOT, X.Nima, Mahdi1944, ASHKAN95, Takhrib Chi, wild-bear, MASTER, @lirez@, nt, abbas.m.k

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1117

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » چهارشنبه 15 دی 1389 17:13

رونین,   جان شما نبايد گير بديد به اين چيزا ...هر كي به يه چيزي علاقه داره ...كي حوصله ي گل و گياه رو داره .

در ضمن بيشتر اعضاي سنترال از مطالب مفيد تاريخي كه ارسال ميفرمايين حداكثر استفاده رو برديم و ممنونيم از بابتش.
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب big-man تشکر کرده اند:
AGeNiS1, wild-bear, رونین

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 19 دی 1389 00:21

big-man,  
شما حق نداريد فعاليت يک بخش رو کم ارزش بخوانيد، انشاالله در آينده سنجيده‌تر عمل خواهيد کرد، در غير اين صورت به گونه‌اي متفاوت با شما برخورد ميشود
رونین,  
از زحمات ارزشمند شما در انجمن گياه‌شناسي صميمانه سپاسگزارم
موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
wild-bear, javadfakoori, big-man, interceptor, nt, Present, @lirez@, sokuteasemuni, Hannover96, AGeNiS1, abbas.m.k, HESAM-007, Shahbaz, ASHKAN95, رونین, CAPTAIN PILOT

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1117

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » يکشنبه 19 دی 1389 00:58

بازم خراب كردم؟؟؟ :o  :o

ببخشيد جناب مدير اصلا همچين منظوري نداشستم ....فقط ميخاستم بگم به گل و گياه علاقه اي ندارم و نظر شخصي بنده است........
اگه سوتفاهمي شده بي ادبي يا توهيني به رونين خان كردم بازم معذرت ميخام....

:razz:  :razz:  :razz:  :razz:
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب big-man تشکر کرده اند:
Shahbaz, رونین, AGeNiS1, interceptor, Present

Major I

Major I

نماد کاربر
420

تاريخ عضويت

دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 09:19

Hell

آرشيو سپاس: 1684 مرتبه در 379 پست

توسط X.Nima » سه شنبه 31 خرداد 1390 09:51

والا بازدید از قسمت زبان انگلیسی هم واقعا جای تاسف داره... :x  :K:L

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب X.Nima تشکر کرده اند:
interceptor, ASHKAN95, رونین, AGeNiS1, wild-bear

Captain II

Captain II

نماد کاربر
509

تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

توسط interceptor » سه شنبه 31 خرداد 1390 10:24

با عرض سلام و ادب خدمت اساتید و دوستان گرامی

جناب Ronin ، به برخی کاربران هم باید حق داد علایق خودشون رو داشته باشند، نه ؟
برای بنده که رشته تحصیلی ام گیاه شناسی نیست طبیعیه چیز زیادی سر در نیارم، برای همین به عمق مطالب نمی رم، همونطور که بعضی دوستان اشاره کردند اگه همکارانتون بتونند بحث هایی رو تو این انجمن راه بندازند مشکل حل می شه ،

ولی کشورهای پیشرفته به همه زمینه ها-از جمله حشره شناسی و گیاه شناسی- توجه دارند. اگر ما می خوایم کشوری پیشرفته داشته باشیم نباید از هیچ زمینه ای غافل بشیم.
وقتی جلبک "کشند قرمز" سواحل شمال و جنوب کشور رو درنوردیده و بی نهایت خسارت به محیط زیست منطقه وارد کرده، کلی گونه رو در معرض خطر قرار داده و بسیاری ماهیگیران رو بیکار کرده، اونوقت ما برای مقابله با اون متخصص نداریم!
اینه که می گن عقب مونده ایم گزاف نگفتند. همه اش نظامی گری و هوا-فضا پیشرفت نیست. علوم گیاهی و جانوری هم می تونه گاهی خیلی مفید باشه ، کاری که بعضی مواقع از عهده تخصص های دیگه خارجه.  هر چیز در جای خود ارزشمنده.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
ASHKAN95, wild-bear, رونین, AGeNiS1, X.Nima

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » سه شنبه 31 خرداد 1390 11:46

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم :razz:  :razz:

جناب رونین از تلاش های شما متشکرم.در زمینه ی بحث تاپیک نیز قابل ذکر است اطلاعات تخصصی گیاه شناسی برای بیشتر افراد سنگین است.ولی مطالب عمومی در این زمینه میتواند بازدید و استقبال خوبی داشته باشد.شما نمیتوانید از یک کاربر که مثلا در زمینه برق و الکتریک تخصص دارد،انتظار داشته باشید در مورد موضوعی که شما به صورت تخصصی ارسال کرده اید اظهار نظر کند.مگر کسی که حداقل دیپلم رشته ی تجربی و مطالعه ازاد در این زمینه داشته باشد(باز هم برای اظهار نظر در مورد مطلبی که شما،دکترای گیاه شناسی ارسال میکنید بسیار کم است) :razz:  :D

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ASHKAN95 تشکر کرده اند:
X.Nima, رونین, AGeNiS1, wild-bear

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان