در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Major I

Major I

نماد کاربر
146

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 مرداد 1388 02:00

تبریز

آرشيو سپاس: 436 مرتبه در 98 پست

رپیدز در رپیدشیر

توسط ali-reza » چهارشنبه 7 مهر 1389 00:57

سلام

اکانت رپیدشیر خود را به تعداد 100 rapids شارژ کردم اما هم اکنون طریقه استفاده از rapids ها رو نمی دونم چطوری می تونم ازشون استفاده کنم کلا اینها چی هستن؟

تاریخ valid اکانتم هم گذشته و فکر می کردم با rapids ها می تونم تمدیدش کنم اما وقتی می خوام به مدت یه ماه تمدید کنم می نویسه :  ERROR: API call extendrapidpro_v1 blocked by RSAntiHack.

این خطا واسه چیه؟

خیلی جاها نوشتن هر 99 رپیدز به مدت یک ماه هست من االان 100 تا رو دارم اما یک ماه تمدید نمی شه.
ممنون می شم اگر کسی آشنایی داره کمک کنه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major I

Major I

no avatar
197

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 12 بهمن 1387 12:50

آرشيو سپاس: 473 مرتبه در 141 پست

Re: رپیدز در رپیدشیر

توسط hadi021 » چهارشنبه 7 مهر 1389 01:25

من همین چند روز پیش اکانت یک ماهم تموم شد. خود رپید اتومات رپیدزو تبدیل می کونه به مدت زمان. کار خاصی هم لازم نبود. خوبی این مدل جدید اینه که:
1- چند کاربر همزمان می تونن از رپید دانلود کنن
2- محدودیت هر 5 روز 25 گیگ برداشته شد و شما می تونی ظرفه یک روز تمام اکانتتونو استفاده کنین.
برای استفاده ار رپیدز باید در اکانت رپیدشر اون مقداری رو که احتیاج دارین change کنید. بهتره اون مقداری رو که نیاز دارین change کنید
یاعلی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hadi021 تشکر کرده اند:
ali-reza