در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

14درصد مردم از دريافت يارانه انصراف دادند

توسط victory67 » چهارشنبه 7 مهر 1389 12:16

مدير عامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در گفت‌وگو با فارس:
14درصد مردم از دريافت يارانه انصراف دادند
خبرگزاري فارس: مدير عامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها گفت: بر اساس آماره به دست آمده، 14 درصد از مردم از دريافت يارانه انصراف دادند البته از اين تعداد اگر كسي متقاضي مجدد يارانه باشد، آذر ماه فرصت ثبت نام خواهد داشت.


بهروز مرادي در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به مراحل پاياني ثبت تغييرات طلاق و ازدواج در سامانه وزارت رفاه، اظهار داشت: با هماهنگي صورت گرفته با مركز آمار و سازمان ثبت احوال اين تغييرات تا پايان هفته انجام خواهد شد.

وي ادامه داد: با پايان ثبت‌نام‌ها، قانون هدفمند كردن يارانه‌ها وارد مرحله جديدي در خصوص واريز نقدي مي‌شود ضمن اينكه دولت تأكيد كرده است، در هر مرحله از كار به مردم اطلاع رساني دقيق شود.

مرادي از آمادگي همه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها در اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها خبر داد و گفت: جلسات مختلفي جهت هماهنگي بين دستگاه‌ها انجام شده است و خوشبختانه در بهترين شرايط براي اجراي قانون هستيم.

مدير عامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها اضافه كرد: تا به امروز 17 ميليون و 150 هزار خانوار براي دريافت يارانه نقدي شماره حساب بانكي خود را ثبت كرده‌اند و با توجه به اعلام قبلي يارانه‌ها در مهرماه وارد حساب خانوارها مي‌شود.

وي تأكيد كرد: بر اساس برنامه‌ريزي صورت گرفته قرار شده است مبلغ يارانه‌ها تا قبل از واريز اعلام نشود ضمن اينكه در زمان مشخص، شخص رئيس جمهور مبلغ را اعلام خواهد كرد و از رسانه‌ها در خواست مي‌كنم به اين موضوع نپردازند.

مرادي اظهار داشت: بعد از اتمام اين هفته، ديگر هيچ تغييري در سامانه وزارت رفاه صورت نمي‌گيرد و سامانه تا آذرماه هيچ تغييري را قبول نمي‌كند و چنانچه خانواده‌اي متقاضي يارانه باشد و حتي فرم اطلاعات اقتصادي پر نكرده است در آن زمان مي‌تواند اقدام كند.
انتهاي پيام/گ
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
saeedjiji, Mahdi1944, HORLIKAN

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 8 مهمان