14درصد مردم از دريافت يارانه انصراف دادند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 965
تاریخ عضویت: چهار شنبه 10 تیر 1388, 8:47 am
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

14درصد مردم از دريافت يارانه انصراف دادند

پست توسط victory67 » چهار شنبه 7 مهر 1389, 12:16 pm

مدير عامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها در گفت‌وگو با فارس:
14درصد مردم از دريافت يارانه انصراف دادند
خبرگزاري فارس: مدير عامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها گفت: بر اساس آماره به دست آمده، 14 درصد از مردم از دريافت يارانه انصراف دادند البته از اين تعداد اگر كسي متقاضي مجدد يارانه باشد، آذر ماه فرصت ثبت نام خواهد داشت.

تصویر
بهروز مرادي در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا» با اشاره به مراحل پاياني ثبت تغييرات طلاق و ازدواج در سامانه وزارت رفاه، اظهار داشت: با هماهنگي صورت گرفته با مركز آمار و سازمان ثبت احوال اين تغييرات تا پايان هفته انجام خواهد شد.

وي ادامه داد: با پايان ثبت‌نام‌ها، قانون هدفمند كردن يارانه‌ها وارد مرحله جديدي در خصوص واريز نقدي مي‌شود ضمن اينكه دولت تأكيد كرده است، در هر مرحله از كار به مردم اطلاع رساني دقيق شود.

مرادي از آمادگي همه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌ها در اجراي قانون هدفمند كردن يارانه‌ها خبر داد و گفت: جلسات مختلفي جهت هماهنگي بين دستگاه‌ها انجام شده است و خوشبختانه در بهترين شرايط براي اجراي قانون هستيم.

مدير عامل سازمان هدفمندسازي يارانه‌ها اضافه كرد: تا به امروز 17 ميليون و 150 هزار خانوار براي دريافت يارانه نقدي شماره حساب بانكي خود را ثبت كرده‌اند و با توجه به اعلام قبلي يارانه‌ها در مهرماه وارد حساب خانوارها مي‌شود.

وي تأكيد كرد: بر اساس برنامه‌ريزي صورت گرفته قرار شده است مبلغ يارانه‌ها تا قبل از واريز اعلام نشود ضمن اينكه در زمان مشخص، شخص رئيس جمهور مبلغ را اعلام خواهد كرد و از رسانه‌ها در خواست مي‌كنم به اين موضوع نپردازند.

مرادي اظهار داشت: بعد از اتمام اين هفته، ديگر هيچ تغييري در سامانه وزارت رفاه صورت نمي‌گيرد و سامانه تا آذرماه هيچ تغييري را قبول نمي‌كند و چنانچه خانواده‌اي متقاضي يارانه باشد و حتي فرم اطلاعات اقتصادي پر نكرده است در آن زمان مي‌تواند اقدام كند.
انتهاي پيام/گ
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     
  

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”