دستگیری جاسوسان هسته ای

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 2952
تاریخ عضویت: پنج شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12642 بار

دستگیری جاسوسان هسته ای

پست توسط hani1459 » شنبه 10 مهر 1389, 1:31 pm

وزیراطلاعات از اشراف کامل مجموعه اطلاعاتی کشور بر شبکه اینترنتی و فضایمجازی خبر داد و اعلام کرد که تعدادی جاسوس هسته ای در ایران بازداشت شدهاند.


حیدر مصلحی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برخی اقدامات مخرباینترنتی از جمله طراحی کرم های الکترونیکی و ارسال آنها در شبکه مجازیبرای تخریب و تاثیر بر فعالیت های هسته ای ایران گفت: تمامی اقداماتمخرب استکبار در فضای مجازی توسط سربازان گمنام امام زمان (ع) به سرعت کشفو راه کارهای مقابله با آن طراحی و به اجرا گذاشته می شود.
وی افزود: به هموطنان اطمینان می دهم که مجموعه اطلاعاتی هم اکنوناشراف و سلطه کاملی بر فضای مجازی پیدا کرده و اجازه رخنه و تخریب فعالیتهای هسته ای کشورمان را نخواهد داد.
وزیر اطلاعات با تاکید بر این که مجموعه این وزارتخانه از انواعفعالیت سرویس های جاسوسی دشمنان انقلاب آگاهی دارد، گفت: ما همواره مواجهبا اقدامات مخرب این سرویس ها هستیم و البته تعدادی از جاسوسان هسته ای رانیز بازداشت کرده ایم تا جلوی فعالیت تخریبی دشمن را بگیریم.
مصلحی در پایان تاکید کرد: اشراف ما بر شبکه های مجازی اجازه فعالیت در این زمینه را از دشمنان سلب کرده است.
گفتنی چندی پیش برخی منابع غربی مدعی شده بودند که شبکه رایانه ایتاسیسات هسته ای ایران با کرم رایانه ای استاکس نت مورد حمله قرار گرفتهاست.

مهر
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”