سوال.پورت تبدیل.طول کابل

در اين بخش شما ميتوانيد درباره سخت افزار كامپيوتر به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

سوال.پورت تبدیل.طول کابل

پست توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 10 مهر 1389, 7:18 pm

سلام دوستان.
یک سوال برام پیش اومده.
اول اینکه پورت تبدیل VGA یا DVI به یو اس بی و بلعکس وجود داره؟
میخواستم کامپیوترم رو به تلویزیونی که برای اتصال به کامپیوتر فقط AV و VGA داره متصل کنم.
حالا میخواستم بینم چه راه حلی به ذهن دوستان میرسه؟
شرایط:فاصله از هم"با توجه به طول سیم لازم برای گذر از داخل مسیر آنتن مرکزی" حدود 25 متر.
خروجی های کامپیوتر: VGA and DVI and AV
ورودی های تلویزیون: AV , VGA
میخواستم ببینم این طرح در این فاصله قابل اجرا هست یا نه؟
ممنونم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

Re: سوال.پورت تبدیل.طول کابل

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 12 مهر 1389, 10:17 pm

Mahdi Mahdavi,
USB که فکر نميکنم، چون اساسا ماهيت متفاوتي دارند و اگر قرار هست از طريق USB باشه، قطعا بايد يک دستگاه مانند کپچر يا مداري ساده‌تر وجود داشته باشه
با توجه به پورتهايي که نوشتيد براي هر دو امکان اتصال که به راحتي وجود داره، در مورد اين فاصله هم، من قبلا تا بيش از 15 متر رو تست کردم و مشکلي نداشت، احتمالا اگر سيمهاي شما کيفيت مناسب رو داشته باشند، عملي هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سخت افزار كامپيوتر”