سایت حامی دولت: ختم جنجال سكينه محمدي آشتیانی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1407
تاریخ عضویت: جمعه 3 شهریور 1385, 1:31 am
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

سایت حامی دولت: ختم جنجال سكينه محمدي آشتیانی

پست توسط airplane » سه شنبه 13 مهر 1389, 12:02 am

با گذشت حدود دو هفته از پاتك رئيس‌جمهور به جنجال غرب عليه كشورمان در موضوع سكينه محمدي آشتياني كه با در اختيار قرار دادن ليست 53 نفره‌اي از زنان در ليست انتظار اعدام امريكا انجام شد، امريكا و غرب ترجيح داده‌اند با كاستن از تبليغات پر حجم قبلي خود در مورد اين زن جنايتكار، ترفند احمدي‌نژاد را مشمول مرور زمان و خنثي كنند.

به گزارش رجا، پس از آنكه دكتر احمدي‌نژاد در واكنش به سؤال مجري شبكه PBS امريكا، ليست 53 نفره‌اي از زنان در آستانه اعدام امريكا را منتشر كرد، مجري برگه‌اي را كه رئيس‌جمهور كشورمان به او داد، بلافاصله زير برگه‌هاي خود قرار داد.

همچنين در حالي كه موضوع اعدام سكينه محمدي از روزها قبل از سفر دكتر احمدي‌نژاد به سوژه اول تبليغاتي حقوق بشري عليه كشورمان تبديل شده و حتي وزير امور خارجه امريكا نيز در اين زمينه اظهار نگراني كرده بود و نشريه استراتژيك فارين پاليسي در سؤالات پيشنهادي خود آن را عنوان كرده بود، در مصاحبه‌هاي بعدي رئيس‌جمهور پس از PBS به ندرت به اين مسئله پرداخته شد، به‌طوري كه در صبحانه كاري احمدي‌نژاد با سردبيران و مديران رسانه‌هاي امريكايي كه سؤال‌هاي متعدد و متنوعي طرح شد، كسي در اين مورد پرسشي نپرسيد.

در عين حال، به‌نظر مي‌رسد در مقابل سياست دولت و رسانه‌هاي امريكا مبني بر بايكوت ليست 53 نفره، دستگاه ديپلماسي كشور بايد ظرفيت اين نحوه مواجهه تهاجمي و فعال را زنده نگه دارد و با فواصل زماني مشخص سوابق و مشخصات اين زنان را با سياست تبليغي "شوك " منتشر كند.

رئيس‌جمهور 29 شهريور در گفت‌وگو با PBS اظهار داشت: اشاره به موضوع ديگري كه قطعا در سوالاتتان وجود دارد تبعيض و برخورد دوگانه دولت آمريكا را بيش از پيش آشكار مي كند و آن موضوع خانم محمدي است كه به مشاركت در قتل شوهرش متهم شده است. در حالي كه هنوز حكم نهايي او صادر نشده و پرونده اش در مراحل رسيدگي است رسانه هاي غربي جار و جنجال و تبليغات منفي فراواني به بهانه اي واهي عليه جمهوري اسلامي ايران به راه انداخته اند در حالي كه هم اكنون خانم ديگري با همين شرايط در يك از ايالت هاي آمريكا به اتهام قتل شوهرش 7 سال است كه در زندان به سر مي برد و 3 روز ديگر اعدام خواهد شد. اگر چه پزشك وي گفته است كه اين خانم اختلال رواني دارد اما قاضي آن را نپذيرفته است . اما با اين وجود در رسانه هاي غربي هيچ خبري از اين خانم و حقوق بشر مطرح نمي شود.

رييس جمهور در پاسخ به اينكه آيا مخالف سنگسار هستيد يا نه ؟ تصريح كرد: نمي دانم مشكل شما احمدي نژاد است يا خانم سكينه محمدي؟ اما اصولا درباره ايشان حكم سنگسار مطرح نبوده است و اين موضوع از اساس يك خبر ساختگي است. خبر جعلي سنگسار را فردي در آلمان مطرح كرده است و بارها از سوي دستگاه قضايي ايران تكذيب گرديد منتهي رسانه هاي تبليغاتي آمريكا مدام به اين موضوع دامن مي زنند، در حالي كه اگر واقعا به دنبال حقوق بشر هستند نبايد تفاوتي بين انسان ها وجود داشته باشد. امروز 53 خانم ديگر آمريكايي در انتظار اعدام هستند كه فهرست اسامي آنها را برايتان ارائه مي دهم تا شايد كمپين حقوق بشر براي دفاع از آنان نيز در آمريكا به راه بيافتد.
رييس جمهور خاطر نشان كرد: در بعضي از كشورها فرد را با شمشير اعدام مي كنند كه اتفاقا اين كشورها با دولت آمريكا ارتباط نزديكي دارند و خانم كلينتون هم هيچ گاه عليه آنها موضع گيري نمي كنند.


گردآوری : گروه اینترنتی نیک صالحی
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود


برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید


[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”