ثبت نشدن مطلب ارسالی‌ و نا‌ ممکن بودن ارسال ایمیل به مدیریت

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: مرکز انجمنهاي تخصصي
سپاس‌های ارسالی: 415 بار
سپاس‌های دریافتی: 344 بار

ثبت نشدن مطلب ارسالی‌ و نا‌ ممکن بودن ارسال ایمیل به مدیریت

پست توسط kimia 55 » پنج شنبه 15 مهر 1389, 12:49 pm

بنام خدا
با سلام و خسته نباشی خدمت مدیریت محترم سایت
مثل اینکه در ثبت و ارسال مطالب ارسالی‌ من مشکلی‌ پیش آمده،چون که من در مدت چند هفته است که پست‌های جدید میگذارم ولی‌ متاسفانه شاهد هیچکدام از آنها نمیباشم.
چه مدت نیاز است که مدیر بخشی از انجمن این ارسالها را تائید کند؟لطفا در برطرف نمودن این مشکل من را یاری کنید.
همچنین من بارها تلاش کردم که این موضوع را به صورت ایمیل"ارتباط با ما" برای مدیریت محترم سایت بفرستم ‌اما پس از هر بار فشردن دکمه ارسال ایمیل با این جمله روبرو میشوم" براي ارسال ايميل بايد يک پيام ثبت کنيد!"
با تشکر تصویر
بهترین سخنان را به گوش هوش بشنوید و با اندیشه روشن و ژرف بینی آنها را بررسی کنید. هر مرد و زن راه نیک و بد را شخصاً برگزینید تصویر

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

Re: ثبت نشدن مطلب ارسالی‌ و نا‌ ممکن بودن ارسال ایمیل به مدی

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 22 مهر 1389, 5:57 pm

,
پستهاي شما تاييد و دسترسي کاربران تاييد شده براي شما باز شد

موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”