سقوط نشان حکومتی آمریکا هنگام سخنرانی اوباما+عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1041 بار
سپاس‌های دریافتی: 1697 بار

پست توسط Achilles » پنج شنبه 15 مهر 1389, 2:41 pm

در جریان سخنرانی اوباما در همایشی تحت عنوان "زنان مقتدر آمریکا"، نماد حکومتی ایالات متحده حین تشریح آزادی‌های زنان در آمریکا از سوی رییس‌جمهور این کشور، از جای خود کنده شد و روی زمین افتاد. 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

گزارش سرویس بین‌الملل شبکه ایران به نقل از روزنامه دیلی‌میل، در جریان سخنرانی رییس‌جمهور آمریکا در همایشی تحت عنوان "زنان مقتدر ایالات متحده"، نماد حکومتی ایالات متحده که به لحاظ سیاسی اهمیت ویژه‌ای دارد،‌ حین تشریح آزادی‌های زنان در آمریکا توسط باراک اوباما، از جای خود کنده شد و روی زمین افتاد.  تصویر 
  اتفاق که با خنده بلند حاضران همراه شده بود، اوباما را به خود آورد و سخنرانی وی را برای لحظاتی مختل کرد. 
  برای این‌که کنترل جلسه را دوباره به دست بگیرد، مجبور شد نشان حکومتی را شیئی کم‌اهمیت جلوه دهد و عنوان کرد: اتفاق مهمی نیفتاده، شما که می‌دانید من چه کسی هستم پس چندان نیازی به این نشان هم وجود ندارد. 
  با تنزل دادن بیشتر شأن این نشان، با لحنی تمسخرآمیز ادامه داد: هرکس خواست از اینجا رد شود، این را نیز دوباره به تریبون بچسباند! 
 تصویر 
  اوباما سعی کرد هنگام این اتفاق، با به طنز کشیدن موضوع، کنترل جلسه را به دست بگیرد اما باز هم این اتفاق سوژه رسانه‌های آمریکایی شده و آن‌ها اوباما را به خاطر پایین آوردن شان نشان حکومتی مورد ملامت قرار داده‌اند. 

. 

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5555 بار

Re: سقوط نشان حکومتی آمریکا هنگام سخنرانی اوباما+عکس

پست توسط Present » پنج شنبه 15 مهر 1389, 5:48 pm

همین بدبختی که تو ایران هست برای نقد کردن سران کشور وقتی با طنز حرفی رو می زنند تو آمریکا هم هست .
انگار چون رئیس جمهور هست نباید شوخی کنه و مزاح
هر جا بروی آسمان همان رنگ است .
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12009 بار
تماس:

Re: سقوط نشان حکومتی آمریکا هنگام سخنرانی اوباما+عکس

پست توسط Mohammad 1985 » پنج شنبه 15 مهر 1389, 8:22 pm

من دیشب وضعیت ستاره ها رو دیدم و دقیقا این اتفاق رو پیش بینی کرده بودم ! سقوط این نماد و وضعیت ستاره ها نشون میده آمریکا ظرف 72 ساعت آینده از هم فرو میپاشه و به چند کشور تقسیم میشه و قسمتهای زیادیش هم میره زیر آب و تبدیل به چند کشور جهان سومی در حد کشورهای آفریقایی خواهد شد !
و بعد از اون ایران قدرتمندترین کشور دنیا خواهد شد ( تا اطلاع ثانوی )
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”