در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

توسط DJ Dani » جمعه 23 مهر 1389 17:26

علی آقا!
والا بنده بیش از 100 بازی را تنها با یک DVD Boot پنج هزار تومانی اجرا کردم.
حال شما و دوست محترم این کار به این سادگی را سخت می دانید و یا علاقه دارید که هر بار 15 هزار تومان را برای این کار پرداخت کنید تصمیم خودتان است.
این آپدیت در توپخانه برای چند بازی کافیست اما اگر قرار باشد مثل بنده تقریبا اکثر بازی های را تهیه و انجام دهید واقعا تصمیم اشتباهی است.
به هر حال تصمیم نهایی با خودتان است.
بنده اگر ادامه دهم دوستان حس می کنند حتما دلیلی بر این اصرار است.

اما آقا سینا:
برای من واقعا جالب است که شما تمام زحمات یک گروه بزرگ از یوبی سافت را کنار گذاشته و تنها به یک مسئله کوچک توجه کرده اید.
دوست من.
درجه ای که پشت بازی زده شده است برای من و شما هست که با توجه به آن اقدام به تهیه بازی کنید.
اگر در این موارد حساس هستید می توانید درجه مخصوص به آن را نخرید.
از طرفی الزاما این مسائل برای هر فردی اهمیتی ندارد.
یا بهتر است منظور خودم را طور دیگری بیان کنم.
بنده این بازی را تمام کردم اما باور کنید کوچکترین توجهی به این مسائل نکردم و حتی اگر موردی بود گذشتم.
دمویی اینگونه باشد نمی بینم و از آن عبور می کنم چون علاقه ای ندارم.
علت آن است که من به اصل گیم توجه داشتم و زیبایی گرافیگی و جزییات آن برایم جذاب بود نه مسائل ج...!
در صورتی فردی دیگر تنها این گونه مسائل را مدنظر دارد.
و در کل می توان گفت هرکسی برداشت خاصی از بازی دارد و هدف آن متفاوت است.
بنده نظر خودم را بیان کردم.
حال شما تنها این بخش از نوشته من را خارج کردید و بر روی آن مانور می دهید نظرتان خودتان است و قابل احترام.
اما هنوز هم که هنوز است از این بازی و شماره بعدی آن دفاع می کنم چون هدفم آن چیزی که شما تصور می کیند نبوده درصورتی که برخی از بازی ها نیز از نظر من قابل گذشت نیست.
در پایان جدا جای تاسف دارد که کسی از این راه بخواهد خود را آرام کند و با دیدن چند صحنه ساده حس خاصی را به خود القا کند.
موفق باشید.

:razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
azeRilA, جهانبانی

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تاريخ عضويت

پنج شنبه 29 مرداد 1388 23:34

آرشيو سپاس: 332 مرتبه در 110 پست

توسط kamranrus » جمعه 23 مهر 1389 19:16

Dj Dani عزیز شما چرا انقدر زود موضع میگیرید برادر ، شما نکات مثبت روش خودت رو گفتی منم نکات مثبت روش خودمو ، توی این 3-4 سالی که بنده ایکس باکس خریدم هر 6 ماه دستگاهو آپدیت کردم و تو اون 6 ماه به هیچ بازی برنخوردم که اجرا نشه.
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » جمعه 23 مهر 1389 21:22

سلام بر شما اقا دنی
امیدوارم حال شما خوب باشد
ابتدا باید بگوم من نیز مانند شما این بازی را گرفتم و البته تمامش هم کردم
ولی چون نمی دانستم این چنین موارد درون بازی هست (با توجه به نسخه 1) قافل گیر شدم
برای حرف هام دلیلی دارم
شرکت یوبی سافت شما را وادار می کند که دموی ها بازی رو ببینید (که من در بعضی قسمت ها (شاید نزدیک به 50 تا 40 درصد مواقع) مانتیور و اسپیکر را خاموش می کردم به دلیلی استفاده از صحنه ها زشت و تاکید بر روی برجستگی ها)

گرچه بازی نقاط قوتی داشت ، ولی بازی ساز شما را مجبور می کند که در حین بازی دست به عمل ها ناشاست بزنید(تا بدین وسیله با استفاده از نکات مثبت بازی ،افکار فاسد خود را رواج دهد)
متاسفانه همین بازی و چند بازی قبل من را به این فکر انداخت که از این به بعد در مواقع خرید دمو وعکس بازی را تهیه و قبل از خرید حتما متوجه این سری مسائل باشم .

درجه ای که پشت بازی زده شده است برای من و شما هست که با توجه به آن اقدام به تهیه بازی کنید.

در پشت پاکت سیدی درجه صحنه ها و .. گناه را در درون بازی رو نزد ، فقط درجه سنی را زده که بنده هم 21 سال سن دارم .(ولی درجه پشت بازی احتمالا مثبت 18 است )

بنده این بازی را تمام کردم اما باور کنید کوچکترین توجهی به این مسائل نکردم و حتی اگر موردی بود گذشتم.دمویی اینگونه باشد نمی بینم و از آن عبور می کنم چون علاقه ای
ندارم.

بنده هم علاقه ندارم ، ولی اینجور مسائل جزو مسائل شهوانی انسان هست و و مسائل مربوط به شهوانی (الخصوص مسائل جنسی) قدرت جذب بسیاری بالای و شدید دارند که بدون توکل به خدا نمیشه از ان  رهایی یافت
علت آن است که من به اصل گیم توجه داشتم و زیبایی گرافیگی و جزییات آن برایم جذاب بود نه مسائل ج...!

بردار عزیزم من هم به گیم توجه می کنم ، ولی شرکت سازنده شما را وادار می کند که به این مسائل توجه کنید
اما هنوز هم که هنوز است از این بازی و شماره بعدی آن دفاع می کنم چون هدفم آن چیزی که شما تصور می کیند نبوده درصورتی که برخی از بازی ها نیز از نظر من قابل گذش
ت نیست.

اقا دنی بند روی شما قضاوت نکردم و چنین جسارتی هم نکردم که بگم شما خدایی نکرده......(اگر اینطوری برداشت کردید به خوبی خودتون ببخشید،بنده چنینی نیتی نداشته ام)

در پایان جدا جای تاسف دارد که کسی از این راه بخواهد خود را آرام کند و با دیدن چند صحنه ساده حس خاصی را به خود القا کند.

ببینید اقا دنی همانجور که مستحضر هستید شهوت های جن س ی جزو مواردی هستن که داریی کشش زیاد و باعث میشود خیلی ها با ان جذب شوند ، سازندگان بازی هم شاید همچین نیتی ،چنین صحنه های را به بازی اضافه کرده اند ، که با مخلوط کردن چاشنی گرافیک بالا داستان قوی (البته به نظر دوستان)صحنه (جن س ی ) اتش بازیگران را نسبت به این بازی زیاد کنند
به هر حال این هم یکی از ترفند شیطان برای منحرف کردن جامعه می باشد

در پایان به ایه 53 سوره یوسف توجه فرمایید
"و من نفس خود را تبرئه نمى‏كنم چرا كه نفس قطعا به بدى امر مى‏كند مگر كسى را كه خدا رحم كند زيرا پروردگار من آمرزنده مهربان است"
حتا یوسف پیامبر هم می گویید که موقعه که زلیخا من را  به طرف خود طلبید کرد نفسم به بدی بهم امر کرد ولی چون خدا رحمم کرد چنین اتفاقی برایم نیا افتد .

باتشکر از شما از همراهی در بحث
اگر کودرتی پیش امد به خوبی خوتان ببخشید
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » شنبه 24 مهر 1389 13:30

آقا کامران.
دوست عزیز.
من موضع نگرفتم.
به قولی بنده نظرم را دادم و شما هم نظر خودتان...!
پس حال تصمیم با کسی است که می خواهد کار را انجام دهد.
حرف من این بود ادامه این بحث نتیجه جالبی ندارد.
اگر بنا به پیشنهاد باشد همان یک پست کافیست.

اما جناب sinasat:
منظر بنده سن شما نبود.
من هم سن بالایی ندارم.
منظورم از درجه محتویات موجود در بازی است که با آن نمایش داده می شود نه آنکه سن و سل را به رخ بکشم.
بلکه درک انسان سن نمی شناسد و این مسئله را هرکسی می داند.
در مورد آنکه بنده هم چنین صحنه هایی را دوست ندارم.
ادعایی هم بر داشتن قدرت خاصی نیست.
تنها توکلم در شرایط خاص به خدا بوده و بس...همان هم کمک کرده است.
هدفم از جمله بالا عرض این موضوع است که اگر بنا به دیدن و  لذت بردن از چنین مسائلی باشد واقعا انجام بازی و قدرت تخیل کاری بی فایده است.
راه های مناسب آن فراوان است....
اما بنده هم خود را مبرا از این افکار نمی دانم و بعضا به مانند دیگران به سویی رفته ام اما همواره سعی کردم خودم را تا جای ممکن از این گونه مسائل دور نگه دارم تا به سوی آن کشیده نشوم.
هرچند لغزش هایی نیز بوده است و برای بنده نوعی انکار ناپذیر است.
به هر حال امیدوارم منظورم را به خوبی بیان کرده باشم.
تنها هدفم از بیان برخی موضوعات آن است که هر کسی تفکر خاص و نظری دارد و قابل احترام است البته تا جایی که دیگران را مجبور به تبعیت از آن نکند.
از سویی فرمان خداوند است که دیگران را از گناه بازدارید و از این سو نیز وظیفه ای بر دوش ما هست.
پس در کل ایجاد یک حد واسط بین این دو موضوع کاری پسنده است.
در پایان هم هیچ گونه ناراحتی وجود ندارد و بنده همانطور که گفتم صحبت های شما را به مانند نصیحت یک دوست می پذیرم و برایم قابل احترام است.
امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی.

:razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
sinaset, IRIAF_107Tanker, kamranrus, azeRilA, sand_fighter

Mega Poster

Mega Poster

نماد کاربر
828

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390 23:54

جبهه ی جنگ

آرشيو سپاس: 2640 مرتبه در 654 پست

توسط mojtabba » شنبه 15 بهمن 1390 14:52

دوستان کسی هست که بازی میدان نبرد 2 را بازی کرده باشه ؟
چون تو اون بازی با مود آلفا پروجکت رو ی پرچم دشمنان نوشته (لااله الا الله محمد رسول الله )
البته سعی میکنم یه عکسی بگیرم و بزارم
از این جور اتفاقات تو بازی ها زیاد دیدم و براتون میزارم  :razz:
در اخر الزمان که مجال نظاره نیست - جز راه پاک علی راه و چاره نیست
باید سر عدویه سید علی را برید و گفت - در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست

ما همان نسل جوانیم که ثابت کردیم - در ره عشق جگر دار تر از 100 مردی
هر زمان شور خمینی به سر افتد مارا - دور سید علی خامنه ای می گردیم

امیرا تو میری و فر مان دهی - سر بی سران را تو سامان دههی
عصای تو ام اژدها کن مرا - به اذن ولایت رها کن مرا
رها کن مرا تا خروشان شوم - بلا بر سر دین فروشان شوم
و پ س

قبلي