بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط ali1371 » شنبه 17 مهر 1389, 2:41 am

در سال 2007 میلادی شرکت مشهور «یوبی سافت» بازی نرم افرازی جدید، زیبا و سرگرم کننده ای را به بازار جهانی عرضه کرد که مانند دیگر بازی های این شرکت دارای محیطی جذاب با گرافیک بالا بود که مورد استقبال جهانی واقع گردید. در پی این استقبال، شرکت «یوبی سافت» نسخه دو این بازی را نیز فورا آماده و به بازار جهانی عرضه کرد. نام این بازی «آساسینس کرید» است که ترجمه فارسی آن "قاتلان" یا "فدائیان مذهبی" است.

برخی این بازی را مرتبط با «حشاشین» می دانند. حشاشین از فرقه اسماعیلیه بودند که بعد از امام جعفر صادق (ع) اسماعیل فرزند دیگر ایشان را امام زمان می دانستند و او را بعنوان امام آخرشان قبول داشتند. در زمان سلسله سلجوقیان فردی بنام «حسن صباح» رهبری فرقه اسماعیلیه در ایران را بعهده گرفت. او مردی دانشمند، سیاستمداری زیرک و دانشمندی با ذکاوت بود. از زمان او به بعد پیروان اسماعیلیه در ایران با نام باطنی تصویر
شناخته شدند. تصویر

آنها بر این اعتقاد بودند که قرآن دارای چندین لایه از مفاهیم و معانی است و هرکس نمی تواند به این لایه ها پی ببرد و برای پی بردن به این لایه ها نیاز به سال ها تحصیل، کسب علم، تفکر و تدبر ویژه در قرآن دارد، از این رو آنها "باطنی" نامیده شدند. «حسن صباح» مقر حکومت خود را "الموت" انتخاب کرد. این منطقه یک منطقه کوهستانی در میان البرز مرکزی است و خود مانند یک دژ طبیعی است و در گذشته از آب و هوائی خوب و زمین های کشاورزی حاصلخیزی برخوردار بود.

«حسن صباح» و یارانش در "الموت" به ساخت داروهای مختلف می پرداختند و آنها را به دیگر نقاط ایران می فرستادند تا در اختیار مردم برای مداوا قرار گیرد. از جمله داروهائی که آنها تولید می کردند عبارت بوده اند از: انواع داروهای گیاهی نظیر گل گاوزبان، الکل، جوهر بید و غیره. در مورد جوهر بید باید گفت که این دارو از برگ های درخت بید تولید می شود و دارای خاصیت خنک کنندگی و ضد التهاب بوده و هم اکنون داروهائی نظیر آسپرین و سالسیلات نیز از همان خانواده هستند. (آسپرین: اسید استیک سالسیلیت) بدین ترتیب شغل اصلی «حسن صباح» و یارانش، تولید و صدور دارو به نقاط مختلف جهان بود. بنابراین آنها را داروساز می نامیدند و چون در گذشته داروساز را حشاش می نامیدند، از این رو باطنی ها را حشاشین نیز می خوانند. تصویر

داستان بازی
داستان بازی در سال 2012 میلادی در فضای زندان مانند یک آزمایشگاه مدرن بنام آبسترگو شروع می شود. «دزموند مایلز» شخصی است که توسط عوامل آبسترگو دزدیده شده و در این آزمایشگاه محبوس شده است. وی که یکی از نوادگان اساسینس است، توسط یک دکتر و دستیارش تحت آزمایش های ویژه قرار دارد. در وسط این آزمایشگاه دستگاه خاصی بنام آناموس وجود دارد که با استفاده از فرمول های DNA شما (دزموند مایلز) را به جنگ های صلیبی باز می گرداند و شما با دستور دکتر مجبور می شوید به گذشته برگردید.

در واقع بازی اصلی شما از اینجا (در زمان گذشته) آغاز می شود. پس از تعلیمات خاصی در ابتدای بازی (راه رفتن، دویدن، پریدن، مخفی شدن و غیره) جنگیدن و فرار کردن را بصورت مجازی فرا می گیرید و رفته رفته مهارت شما در مراحل بازی بشتر و بیشتر می شود. شروع بازی در زمان جنگ های صلیبی بین مسلمانان و مسیحیان است و کسی که هدایت بازی را برعهده دارد، یک اساسین یا در واقع قهرمان بازی است که نامش الطیار است. الطیار در طی مراحل بازی به ماموریت های خاصی بین سرزمین های ریچارد شیردل، عکا، اورشلیم و دمشق می رود تا در نه ماموریت ویژه حاکمان ظالم، افراد زورگو، فرماندهان شرور و جاسوسان را با زیرکی خاصی به قتل برساند و از مردم بی دفاع حمایت کند و در نهایت به این جنگها خاتمه دهد. او با موفقیت در هر ماموریت به سلاح های مختلف جدیدی دسترسی پیدا می کند که بر مهارتش در نبرد می افزاید و قدرت او را بیشتر می کند. تصویر

هدف آزمایشگاه آبسترگو چیست؟
عوامل این آزمایشگاه می خواهند با استفاده از دستگاه آناموس، دزموند را به گذشته اژدادی اش برگردانند تا او نیز جام مقدس را که قدرت خاصی دارد، برای آنها به زمان حال آورده و تحویلشان بدهد.

فضای بازی بسیار هوشمندانه و متنوع است به نحوی که تمام مردم شهر اعم از زن و مرد، پیر و جوان، دیوانه و مست، سرباز و قلدر، خبرچین و جیب بر همه و همه وجود شما را حس می کنند و نسبت به تمام اعمال شما عکس العمل های متفاوتی دارند. گرافیک بازی هم بسیار زیبا بوده و معماری اسلامی با ظرافت و دقت خاصی و کیفیت بالا و بسیار نزدیک به واقعیت طراحی شده است. با تمامی این احوال جای تعجبی برای تمام نکاتی که راجع به بازی «اساسین کرید» اشاره شد وجود ندارد، چرا که با پیشرفت لحظه به لحظه علوم نرم افزاری و کامپیوتری در دنیای امروز، از شرکت توانمندی چون شرکت یوبی سافت، غیر از این توقعی نیست.

اما مسئله مهمی که شاید تا بحال هیچ کسی متوجه آن نشده اینکه آیا این شرکت با تمام دقتی که در مراحل ساخت یک چنین بازی نرم افزاری به کار می گیرد، ممکن است بطور اتفاقی، لوگو و آرم اساسینس را نام مقدس امیرالمومنین (ع) قرار دهد یا اینکه از این کار هدفی داشته است؟ پر واضح است که این مسئله اتفاقی نبوده زیرا کسانی که محصولات این شرکت را دیده اند، یقینا می دانند طراحان آن حتی در کوچک ترین اجزاء تشکیل دهنده این بازی ها مانند حرکات لب، مو، مژه، صداگذاری و هزاران مسأله دیگر نهایت دقت را اعمال می کنند چه رسد به آرم و پرچم که نمادین ترین اجزاء یک بازی را تشکیل می دهند. تصویر

پس یقینا این مسئله سهوا رخ نداده است. خوب یا بد این مسأله را هنوز نفهمیده ایم! اما این شرکت چنان ماهرانه نام مقدس علی (ع) را در اجزاء بازی "اساسینس" جای داده که نه تنها میلیون ها کاربر ایرانی تا به حال متوجه این قضیه نشده اند، بلکه سازمان های مربوط به مجوز و پخش نیز متوجه این مسأله نشده اند! این شرکت که با ارائه بازی های «شاهزاده ایرانی» علاقه خود را به موضوعیت ایرانی نشان داده، بار دیگر با بازی "اساسینس کرید" اینکار را بسیار حرفه ای تر تکرار کرده است.

هنگام بازی چند پرسش در ذهن خطور می کند. چرا خیلی از اوقات الطیار ناخودآگاه روی این صندوق ها پا می گذارد؟ چرا در قلعه اساسینس این آرم مقدس را بصورت قرینه روی زمین هم می بینید؟ چرا قهرمان محبوب بازی، در مرحله آخر رهبر خود را به قتل می رساند؟ مسلما باید با دوبله و تحقیق درباره این بازی به جواب رسید. تصویر

اما اینکار بعهده وزارت ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی های رایانه ای و سازمان هائی است که چنین اموری را عهده دار هستند. اما صد حیف که نه تنها متوجه نشده اند، بلکه وقتی با آنها تماس گرفته ایم و موضوع را به آنها اطلاع دادیم، خیلی بی تفاوت پاسخ دادند که: "حالا که چی؟" واقعا جای تأسف نیست که در تنها کشور شیعه جهان به همین راحتی به ترویج عقائد ضد شیعی اجازه پخش داده می شود؟

انجمن نگار
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط ali1371 » شنبه 17 مهر 1389, 5:40 pm

تصویر
اولین قسمت از مجموعه بازی‌های فرقه‌ی‌اساسین شهرتی جهانی برای خود دست و پا کرده‌ است. متحول کردن بازی‌های دنیای باز، قصه‌ی بسیار قوی، فیزیک و گرافیک عالی و... باعث شده این بازی به یکی از شناخته‌شده‌ترین بازی‌های تاریخ بازی‌های رایانه‌ای مبدل شود. می‌توان گفت شهرت این بازی به خاطر هرچه که بوده به خاطر توهین‌های مذهبی و ضدیت با مذاهب و قومیت‌هایی خاص نبوده‌است. تا بحال هیچ بحث جدی‌ای که این مساله را در این بازی بررسی کند در دنیا روی نداده‌است. تا ‌بحال هیچ گروه مذهبی‌ای نیز به صورت رسمی به محتوای این بازی اعتراضی نکرده‌است. اما از آن‌جا که ظاهرا بعضی افراد به دلایل نامشخص می‌خواهند کل صعنت بازی‌های رایانه‌ای در ایران را زیر سوال ببرند به سراغ بازی‌های بزرگ مانند این بازی رفته و آن‌را یک بازی "ضدشیعی" قلمداد کرده‌اند.

متاسفانه اکثر این ادعاها از طرف افراد بی نام و نشان و نامطلع در زمینه بازی‌های رایانه‌ای منتشر می‌شود و همین موضوع جای شک و شبه فراوان دارد. نخستین ادعایی که در این رابطه مطرح شد به برنامه‌ی چراغ خاموش که از صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد برمی‌گردد که در یکی از قسمت‌های خود که به بازی‌های رایانه‌ای اختصاص داده‌ شده ‌بود ادعای "شیعه‌کشی" را در این بازی مطرح کرد. ادعا از طرف کسانی بود که بعدها با تماس با برنامه مشخص شد از بازی‌های رایانه‌ای هیچ اطلاعی ندارند. این ادعا در حالی صورت گرفت که هیچ یک از افراد ترورشده به‌ وسیله‌ی الطائر قهرمان این بازی اصلا شیعه نبودند بلکه شخصیت‌های اصلی جنگ‌های صلیبی بوند. شخصیت‌هایی که در این بازی ترور می‌شوند، افرادی هستند که از شخصیت‌های واقعی در تاریخ الهام گرفته شده‌اند و در بازی هیچ نشانه‌ای از شیعه بودن آن‌ها وجود ندارد. 9 شخصیتی که در بازی ترور می‌شوند به طور قطع مسیحی یا سنی هستند. البته با استدلالی محکم می‌توان فرضیه‌ی شیعه بودن آن‌ها را به کلی رد کرد. افراد مسلمان ترور شده در بازی بدون استثنا همگی افراد بانفوذی در امپراتوری عثمانی هستند امپراطوری‌ای که در آن دوران از دشمنان درجه‌ی یک کشور ایران بود و در شیعه کشی و ضدیت با ایران‌نیان ید طولانی داشت. پس فکر این‌که افراد شیعه در چنین حکومتی صاحب نفوذ باشند به کلی باطل است. و این‌که نویسندگان این برنامه چگونه به این نتیجه رسیده‌اند هنوز هم جای سوال است.

اما اخیرا (11 مهر 1389) مطلبی در وب‌سایت خبری تابناک با عنوان "پیدا و پنهان بازی ضد شیعی "فدائیان مذهبی"" انتشار یافت که در نوع خود جالب توجه است. نویسنده‌ی این مطلب مدعی است که این بازی می‌خواهد از طریق معرفی کردن شیعیان به عنوان قاتلانی بی‌رحم به این مذهب ضربه وارد کند. بیشتر این مطلب توضیحاتی‌ است در رابطه با ویژگی‌ها و قصه‌ی بازی. اما ایرادی که از بازی گرفته شده است بدین قرار است: "اما مسأله مهمی که شاید تا به حال هیچ‌کسی متوجه آن نشده، این‌که آیا این شرکت با تمام دقتی که در مراحل ساخت یک چنین بازی نرم‌افزاری به کار می‌گیرد، ممکن است به طور اتفاقی، لوگو و آرم اساسینس را نام مقدس امیرالمومنین (ع) قرار دهد یا اینکه از این کار هدفی داشته است؟ پر واضح است که این مسأله اتفاقی نبوده."

در ادامه آمده است: "پس یقینا این مسأله سهوا رخ نداده است. خوب یا بد این مسأله را هنوز نفهمیده ایم! اما این شرکت چنان ماهرانه نام مقدس علی (ع) را در اجزاء بازی «اساسینس» جای داده که نه تنها میلیون‌ها کاربر ایرانی تا به حال متوجه این قضیه نشده‌اند، بلکه سازمان‌های مربوط به مجوز و پخش نیز متوجه این مسأله نشده‌اند! این شرکت که با ارائه بازی‌های "شاهزاده ایرانی" علاقه خود را به موضوعیت ایرانی نشان داده، بار دیگر با بازی "اساسینس کریدتصویر
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه 30 مرداد 1388, 12:34 am
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط kamranrus » شنبه 17 مهر 1389, 6:13 pm

یه نکته دیگه که بی ارتباط به ایران نیست توی قسمت دوم این بازیه که توی معبد زیرزمینی که مجسمه ی Assassin های اصلی رو گذاشتن مجسمه ی یه شاه ایرانی هم هست که اسمش رو درست نفهمیدم ، فکر کنم کوروش یا همچین چیزی بود ، نوشته بود اولین اساسینی که از اسلحه ی Hidden Blade استفاده کرد اون بوده البته در مورد صحت و سقم این قضیه تحقیق نکردم
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 49
تاریخ عضویت: سه شنبه 27 آذر 1386, 9:42 pm
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 13 بار

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط mhiravani » شنبه 17 مهر 1389, 8:44 pm

سلام
من از طرف برادرم كه به شدت به اين بازي علاقه داره و با دقت تمام مراحل اين دو نسخه رو تمام كرده ؛ و كسي كه همين آرم رو روي يك تيشرت طراحي كردم بهتون اطمينان ميدم كه در بين اين آرم هيچ نشاني از كلمه يا شكلي كه به نحوي مربوط به كلمه علي باشه وجود نداره !!!
باز هم براي اطمينان خودتون تو گوگل يه سرچ بزنيد تا مطمئن بشيد ... ( Assassin's creed LOGO )
تنها در يك مورد من عكسي پيدا كردم كه در بين لگو چيزي بود كه كار يك طراح بود كه كارشو در دويانت آرت به نمايش گذاشته بود .
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

باز هم براي اطمينان من خودم به بازي مراجعه كردم و چيزي كه شما عكسشو نشون داديد نديم !!!!
فكر كنم اين عكسا هم دستكاري شدن ...
اما نمي فهمم هدف چيه !!!!

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه 30 مرداد 1388, 12:34 am
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط kamranrus » یک شنبه 18 مهر 1389, 9:33 pm

راستی یه سوال ، من شنیدم برای باز کردن اون 20 تا ویدیو از Subject 16 توی بازی باید چندتا پازل رو حل کنیم ، ولی من با اینکه بازی رو تموم کردم هنوز نفهمیدم این پازلها کجا هستند ، دوستان اطلاعی دارند ؟؟ با تشکر
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط ali1371 » یک شنبه 18 مهر 1389, 11:08 pm

حالا این بازی قشنگ است که برم بخرم ولی باید اول ایکس باکسم رو اپدیت کنم
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 801
تاریخ عضویت: پنج شنبه 4 آبان 1385, 8:26 pm
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط DJ Dani » پنج شنبه 22 مهر 1389, 3:26 am

دوست محترم.
نیازی به آپدیت ایکس باکس نیست.
تنها یک سری به توپخانه بزنید اگر تهران تشریف دارید و از آنها DVD Boot ایکس باکس را بخواهید.
بعد از خریدن هرگاه بازی را در دستگاه قرار دادید و عبارت Play DVD نوشته شد که یعنی دستگاه نیاز به آپدیت دارد کافیست ابتدا این DVD را در XBOX گذاشته پس از چند ثانیه که توسط دستگاه خوانده شد و عبارتی با این مضمون که دیسک بازی را در دستگاه قرار دهید مشاهده کردید DVD Boot را در آورده و DVD بازی را قرار دهید.
با این روش دستگاه شما به طور موقت هک می شود و می توانید بازی را انجام دهید.
توجه داشته باشید که برای هر گیمی باید این روند را تکرار کنید و این امر تنها منحصرا به هنگام روشن کردن دستگاه نمی شود و اگر در طی روشن بودن 10 بازی را هم بخواهید اجرا کنید باید این روند را تکرار کنید.
برای بازیهای چند DVD هنگامی که دستگاه دیسک بعدی را از شما خواست کافیست دیسک نخست را در آورده و این روند را بدون نگرانی از خروج انجام بدهید.
در کل با این روش دیگر نیازی به آپدیت آنگونه که شما می خواهید نیست.
چرا که برخی بازیها به طور خودکار دستگاه شما را آپدیت می کنند و مشکلی ایجاد نمی شود.
و البته DVD Boot نیز برای برخی این کار را انجام می دهد.
اما در مورد بازی اگر هدف Assassin creed است کمی صبر کنید تا نسخه سوم را که تا چند هفته آینده منتشر می شود بازی کنید.
هرچند دو شماره پیشین نیز واقعا زیبا بود.
البته بهتر است بازی Castlevania که به تازگی منتشر شده است را امتحان کنید.
جدا زیباست...
البته موارد دیگر زیاد است.
محض اطلاع عرض کنم که در حال حاضر Medal Of Honor نسخه جدید منتشر شده و بازی فوق العاده Call Of Duty:Black Ops و بازی انحصاری Fable 3 و Sims کنسولی نیز در همین ماه در راه است.
برای PS3 نیز می توان با مراجعه به توپخانه و خرید Flash مخصوص دستگاه را هک کرد (نام آن را یادم نیست).
Flash را به دستگاه نصب می کنید و طبق روند خواسته شده پیش می روید تا عمل هک شدن انجام گیرد.
کار جدا ساده ای است.
سپس خرید بازی های کم حجم بر روی DVD و یا دانلود از اینترنت و ریحتن بر روی هارد External (چون ظرفیت هارد PS3 کافی نیست) و نصب آنها را که به مراتب کمتر از هزینه خود Bluray است.
البته باید این را هم اضافه کنم وجود یک بازی PS3 اصل در نقش همان چیزی که DVD Boot انجام می دهد لازم هست و صد البته برای برخی بازهای حجم بالا مانند God Of War بازهم تنها راه خرید خود Bluray هست.
فکر نکنم کسی حاضر باشد 10 DVD را بخرد و یا 40 گیگابایت را دانلود کند...!
:grin:
بنده خودم هر دو کنسول PS3 و XBOX را دارم و به همین دلیل خواستم راهنمایی بکنم تا دوستان هزینه کمتری در قبال سرگرمی زیبا پرداخت کنند.
موفق باشید.

:razz:

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7122
تاریخ عضویت: سه شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9207 بار
سپاس‌های دریافتی: 21254 بار
تماس:

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط sinaset » پنج شنبه 22 مهر 1389, 11:00 am

DJ Dani نوشته شده:اما در مورد بازی اگر هدف Assassin creed است کمی صبر کنید تا نسخه سوم را که تا چند هفته آینده منتشر می شود بازی کنید.
هرچند دو شماره پیشین نیز واقعا زیبا بود.
razz:

سلام دوست من
نسخه دو بازی موارد جن..سی با ان افزوده شده بود(من نسخه یک را به خاطره ندارم که اینجور مسائل در ان بوده باشد)
و همچین زنان موجود در این بازی داریه برجستگی ها اور.ت خود بودن و تقریبا تاکیید بر روی زیبای و برجستگی و نوع لذت های شهوانی می شد .
اینطور که بعضی دوستان خبر دادن نسخه سه از لحاظ این مسائل از نسخه دو بالاتر می باشد

متاسفانه بازی سازان روز به روز درحال رفتن به فساد های شهوانی(از نوع ج..نسی و برجستگی اور.ت و ..) می باشند
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط ali1371 » پنج شنبه 22 مهر 1389, 2:14 pm

یعنی اینکه می گن باید فریمور دستگاه ایکس باکس اپدیت شه سرکاری وباهم دی وی دی بوت کار حله
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه 30 مرداد 1388, 12:34 am
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط kamranrus » پنج شنبه 22 مهر 1389, 5:40 pm

ali1371 من خودم سر Assassin's Creed 2 ایکس باکسمو آپدیت کردم الان خیلی راحتم دردسرهای استفاده از DVD Boot رو هم ندارم، به شما هم پیشنهاد میکنم ایکس باکستو هر 6 ماه ببر توپخونه واست آپدیت کنه همه ی بازیهای جدیدو بخونه واست چون این مشکل یکی دوتا بازی نیست همه ی بازیهای جدید روی ایکس باکس آپدیت شده Run میشن ، بجز اینم با آپدیت کرد قابلیتها و Option های جدید به سیستم عاملت اضافه میشه
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است

Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2024 بار
تماس:

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط ali1371 » پنج شنبه 22 مهر 1389, 5:44 pm

ممنون پس باید یه 15هزاری خرج کنم بازیhawx2هم بااینکار اجرامیشه وچه چیزایی به داشبود ایکس باکس اضافه می شه
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
پست: 179
تاریخ عضویت: جمعه 30 مرداد 1388, 12:34 am
سپاس‌های ارسالی: 100 بار
سپاس‌های دریافتی: 283 بار

Re: بازی ضد شیعی "قاتلان 2" توسط "یوبی سافت"! +عکس

پست توسط kamranrus » پنج شنبه 22 مهر 1389, 11:24 pm

آره HAWK2 رو هم اجرا میکنه ، بیشتر چیزایی که اضافه شده مربوط به سیستم Xbox Live هست شاید بزرگترین فرق آپدیت Marketplace هست که اضافه شده (البته بستگی به این داره که کی ایکس باکستو گرفته باشی ، چون مثلا من ایکس باکس اولم رو 2006 خریدم 1 سال پیش آپدیت کردم بعد که سوخت و یدونه ایکس باکس 2009 گرفتم سیستم عاملش کلا پیشرفته تر شده بود ، مثل Avatar و این چیزا داشت) ولی در کل با آپدیت کردن Option های جدید اضافه میشه ، بنظر من ارزششو داره هر 6 ماه یه بار Update کنی هم مشکلات DVD Boot رو نداری هم سیستمت به روز میشه
سیاست جنگ بدون خونریزی و جنگ سیاست با خونریزی است

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”