ايراني‌ها راه خود را ادامه مي‌دهند؛ اقدام نظامي عواقب وخيم د

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3805
تاریخ عضویت: شنبه 7 شهریور 1388, 3:26 am
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22792 بار
تماس:

ايراني‌ها راه خود را ادامه مي‌دهند؛ اقدام نظامي عواقب وخيم د

پست توسط Sami 1993 » یک شنبه 18 مهر 1389, 12:47 pm

رئيس ستاد مشترك ارتش آمريكا:
ايراني‌ها راه خود را ادامه مي‌دهند؛ اقدام نظامي عواقب وخيم دارد
خبرگزاري فارس: رئيس ستاد مشترك ارتش آمريكا با ابراز نگراني شديد خود از عواقب هر اقدام نظامي عليه ايران، تاكيد كرد كه وي به‌شدت از شيوه ديپلماسي و گفت‌وگو با ايران و فشار بين‌الملل بر آن حمايت مي‌كند. ايراني‌ها راهي را كه در آن هستند، ادامه مي‌دهند.

تصویر
به گزارش فارس، "مايكل مولن " در گفت‌وگويي با روزنامه آمريكايي "كريستين ساينس مانيتور " در پاسخ به سؤالي درباره سياست آمريكا در مقابل ايران، اقدام نظامي عليه ايران را خطرناك خواند و تاكيد كرد كه وي يكي از بزرگ‌ترين حاميان استفاده از شيوه‌ ديپلماسي در مقابل ايران است.
مولن در پاسخ به اين سؤال كريستين ساينس مانيتور كه "قصد نداريم بپرسيم كه آمريكا آيا به سوي جنگ با ايران مي‌رود يا چه زماني اين كار را مي‌كند، بلكه سؤال اين است كه نكات مثبت و منفي اين امر چيست؟ و برخي در دولت اوباما احساس مي‌كنند كه سياست اسرائيل در مقابل فلسطين امنيت ملي آمريكا را به خطر مي‌اندازد، آيا سياست اسرائيل براي امثال شما كه در ميدان جنگ افغانستان هستيد تهديد به شمار مي‌رود يا خير؟ " گفت: خير. تهديد نيست.
مولن افزود: اما درباره ايران، من مدتي طولاني است كه به روشني درباره تبعات و عواقب پيش‌بيني نشده اقدام عليه ايران صحبت كرده‌ام. از طرف ديگر اگر چنين اقدامي انجام شود من شديدا درباره عواقب نامعلوم آن احساس نگراني مي‌كنم.
رئيس ستاد مشترك ارتش آمريكا تصريح كرد: من به‎شدت از شيوه ديپلماسي، گفت‌وگو، تحريم‌ و فشار بين‌المللي [عليه ايران] حمايت مي‌كنم.
مولن افزود: ايران بخشي از دنيايي است كه كاملا باثبات نيست. آنها ‍[ايراني‌ها] به نظر من راهي را كه در آن هستند، ادامه مي‌دهند.
اين مقام بلندپايه آمريكايي بدون اشاره به سياست‌هاي جنگ‌افروزانه آمريكا در دنيا از جمله منطقه، مدعي شد كه راهي كه ايران در پيش گرفته، ممكن است به درگيري بزرگي ختم شود.
وي بدون اشاره به زرادخانه‌هاي رژيم صهيونيستي و با هدف ارعاب ايران، مدعي شد كه ايراني‌ها بايد درك كنند كه عدم دستيابي آنان به قدرت هسته‌اي به سود آنان است و در طولاني مدت اين به نفع ايران تمام مي‌شود و خيلي بهتر است كه اين امر بدون اقدام نظامي عليه ايران روي بدهد.
انتهاي پيام/++

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”