در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain IIنماد کاربر
پست ها

965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

پرتاب كتاب به سمت اوباما توسط يك آمريكايي

توسط victory67 » دوشنبه 19 مهر 1389 20:06

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
در اعتراض به سياستهاي كاخ سفيد صورت گرفت / همراه با عكس
پرتاب كتاب به سمت اوباما توسط يك آمريكايي
خبرگزاري فارس: در پي پرتاب لنگه كفش به سمت "جورج بوش " در عراق، يكي از معترضان به عملكرد رئيس‌جمهوري آمريكا در حين تبليغات انتخاباتي دموكرات‌ها در يكي از شهرهاي آمريكا با بروز خشم خود به سمت "باراك اوباما " يك كتاب پرتاب كرد.به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگليسي ديلي‌ميل، در حين يك رقابت تبليغاتي دموكرات‌ها در شهر "فيلادلفياي " آمريكا يك فرد معترض به سمت سر "باراك اوباما " رئيس‌جمهوري آمريكا كتابي را به نشانه خشم پرتاب كرد.
هنوز به طور كامل مشخص نشده است كه چه كسي كتاب را به سمت رئيس‌جمهوري آمريكا پرتاب كرده است اما مأموران پليس مرد عرياني را از ميان جمعيت دستگير كردند اما هنوز مشخص نيست كه آيا پرتاب كتاب توسط اين فرد صورت گرفته است يا خير اما مأموران پليس در حال بررسي علت عريان بودن اين فرد هستند.
اين رخداد در حالي به وقوع پيوست كه اوباما تلاش مي‌كرد تا بتواند حمايت مردم فيلادلفيا را براي انتخابات كنگره‌اي كه سه هفته ديگر تا برگزاري آن زمان باقي نمانده است، جلب كند.
ديلي‌ميل در ادامه گزارش خود اينگونه نوشت كه با وجود آنكه اين كتاب به سمت سر باراك اوباما نشانه رفته بود اما به سر وي برخورد نكرد.
پس از آنكه رئيس‌جمهوري آمريكا حدود 2 سال پيش با وعده ايجاد تغيير در آمريكا به رياست جمهوري رسيد اما برخلاف گفته‌هاي خود نتوانست به وعده‌هاي خود عمل كند و به دليل عملكرد ضعيف در زمينه سياست‌هاي داخلي و خارجي با كاهش محبوبيت بسيار شديدي در داخل و خارج از آمريكا روبرو شده است.
اين در شرايطي است كه "جورج بوش "، رئيس جمهور سابق آمريكا در آخرين سفر خود به عراق با لنگه كفش يك خبرنگار عراقي در يك كنفرانس خبري مورد استقبال قرار گرفت.
انتهاي پيام/ص

عکسهاي مرتبط:
[url=http://www.farsnews.com/pic.php?ph=Media-8907-ImageNews-890719-42_890719_L600.jpg&dsc=اوباما][/url]
[url=http://www.farsnews.com/pic.php?ph=Media-8709-ImageReports-8709251190-11_8709251190_L600.jpg&dsc=روساي][/url]
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان