توجه: فوری در مورد نصب ویندوز XP مشکل دارم کمک کمک

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 3 بار

توجه: فوری در مورد نصب ویندوز XP مشکل دارم کمک کمک

پست توسط آریاتس » سه شنبه 27 مهر 1389, 4:33 am

تصویرسلام دوستان
من عضو جدیدم و داشتم آموزش نصب ویندوز رو سرچ می کردم که این سایت و پیدا کردم .

راستش من به یکی از دوستام دروغ گفتم و گفتم که نصب ویندوز بلدم... تصویر(فکر نکنین من آدم دروغ گوییم فقط سر کل کل بود) تصویر
و اون الان زنگ زده گفته فردا برم واسش ویندوز نصب کنم تصویر تصویر

لب تاپش DELL . اما نمی دونم مدلش چیه ...
تصویر

مثل اینکه خودش خواسته ویندوز XP نصب کنه اما یه کاری کرده که فقط ویندوز بالا می یاد اما کاری نمی تونه بکنه.
تصویر

حالا یه خواهش دارم ازتون بگید من از اول چطوری واسش نصب کنم و از اونجایی که خیلی نکته سنجم تصویر ازتون می خوام از اول و واضح بهم بگید...

تا به حال ویندوز نصب نکردم اماخیالتون راحت من باهوشم و می تونم به خوبی یه کاری و واسه اولین بار انجام بدم در ضمن اول رو لب تاپ خودم امتحان می کنم. اما یادتون نره من یه ناشیم در این امر. پس از اول اولش بگید لطفا تصویر

[COLOR=#4f6128]و یه چیزه دیگه : قول میدم بعد از اینکه واسش نصب کردم راستش و بهش بگم اما الان پای غرور و آبروم در میونه . حداقل اگه یاد بگیرم می تونم بهش بگم که بخاطرش یاد گرفتم اما اگه نتونم نصب  
تصویرهیچ حرفی واسه گفتن ندارم و فکر می کنن من یه دروغ گوم...تصویر
[SIZE=150]

lady's and jenemen's HELP me plz

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

Re: توجه: فوری در مورد نصب ویندوز XP مشکل دارم کمک کمک

پست توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 27 مهر 1389, 3:08 pm

سلام دوست عزیز.
به سنترال کلوب خوش آمدید.
به نظر من بهتره همین اول راستش رو بگید.حالا بهتون میگم چرا.
اما در اول باید مدل لپ تاپ رو بپرسید.چون لپ تاپ های جدید به صورت عادی قابلیت نصب ویندوز XP ندارند و باید از طریق Virtual Box اقدام به نصب ویندوز کرد که کار بسی سخت و دشواریه.من خودم هنوز بلد نیستم.یعنی دنبالش نرفتم.
و اینکه اگر که تمام مراحل نصب ویندوز رو کامل و بصورت فرمالیته بلد باشید باز هم ممکنه در طول نصب به مشکلاتی بر بخورید که برای حلش باید کار رو به دست افراد کاردان سپرد.و همچنین بهتره اول یکی دو بار در کنار یک فرد آشنا اقدام به نصب ویندوز بکنید تا اتفاقی که برای من افتاد برای شما نی افته " بنده 3 بار اولی که ویندوز نصب کردم 2 بارش کل اطلاعات هاردم پرید.و من فکر میکردم عادیه :::P "
با این حال اگر باز هم اصرار بر نصب دارید مدل لپ تاپ رو ذکر کنید تا بهتر به جواب برسید.
سوالی بود در خدمتیم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار

پست توسط samsun » سه شنبه 27 مهر 1389, 6:44 pm

احتمالاً ایشون دو تا آنتی ویروس روی سیستمش نصب کرده؛ اگر این کار رو کرده بود از طریق Safe Mode ویندوز رو اجرا کنین بعد یکی از آنتی ویروس ها رو پاک کنید قضیه حل میشه

اینهم لینک یه نرم افزار آموزش نصب XP
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تصویرتصویرتصویرتصویر

حضرت علی (علیه السلام):

مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

New Member

پست توسط Archiver » سه شنبه 27 مهر 1389, 7:09 pm

ویندوز اکس پی در هر لپ تاپی قابل نصب هست
ولی چون قابلیت سی پی یو در این ویندوز کاهش می یابد و درایورهای برخی ابزارها
برای ویندوز اکس پی نوشته نشده بخاطر همین عملا اکس پی برای لپ تاپ توصیه نمی شود
برای استفاده از این ویندوز برای نرم افزارهای ایرانی خاصی که قابلیت اجرا در محیط ویستا یا 7 رو ندارن از نرم افزار معروف vmware استفاده کنید

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”