در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

بازسازی کامل یک عدد جنگنده رهگیر اف 14

توسط sinaset » پنج شنبه 29 مهر 1389 11:34

بنام خدا
سلام دوستان

در تاریخ 27 مهر ،اخبار ساعت 22:30 شبانگاهی خبر تصویری از بازسازی یک فروند جنگنده رهگیری اف 14 (در پایگاه هوایی بوشهر)پخش شد.
که البته من به صورت اتفاقی و به صورت نیم کامل خبر را دیدم ، سپس فردا ان روز با مراجعه به سایت واحد مرکزی خبر توانستم ان فایل تصویری را پیدا کنم ، البته بدون صدا ...!!!
دیروز خیلی تلاش کردم که بتونم فایل تصویری با صدا یا خبری در رابطه با همین موضوع در سطح اینترنت پیدا کنم که متاسفانه چیزی پیدا نکردم

موقعه که من خبر را دیدم ، یکی از کارکنان می گفت: این جنگنده چند سالی بود که زمینگیر شده بود(اگر اشتباه نکنم گفت بود 7 سال)، که ما توانستیم این جنگنده را بازسازی کامل کنیم .

در ابتدا کلیپ ، تصویری از بلند شدن جنگنده رهگیر  F 14  به نمایش در می اید.

برای دانلود کلیپ تصویری (بدون صدا)با حجم 1.20 مگابایت لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  فرمایید.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

3 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, atlantik, oweiys, kayvan6079, salam_2407, حسن2568, Shahbaz, Hosein1395, azeRilA, An225, javadfakoori, hamed1987, hesperus, CAPTAIN PILOT, kalafe2002, ramin11, MOHAMMAD JAFAR, shola, shaman

Major I

Major I

نماد کاربر
837

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 19 اردیبهشت 1388 17:10

آرشيو سپاس: 2090 مرتبه در 595 پست

Re: بازسازی کامل یک عدد جنگنده رهگیر اف 14

توسط میهن پرست » پنج شنبه 29 مهر 1389 11:50

بله خبر ماله 2یا 3روز پیش بود اما نمیدونم چرا و سایت های نظامی ازش تایپیک نزدن.حتی تو فارس هم خبری ازش نبود.البته فکر میکنم اگر درست یادم باشه گفت نه تنها تعمیر اساسی بلکه ارتقا هم داده شده.به هر حال در این اوضاع بد و متشنج یک تامکت هم مهره ارزشمندی خواهد بود.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...

aim 54 از این پست سپاسگزاري کرده است

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب میهن پرست تشکر کرده اند:
sinaset

Moderator

Moderator

no avatar
2647

تشکر کرده: 716 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 9 خرداد 1386 19:41

آرشيو سپاس: 15736 مرتبه در 1685 پست

توسط Shahbaz » پنج شنبه 29 مهر 1389 21:53

sinaset نوشته است:موقعه که من خبر را دیدم ، یکی از کارکنان می گفت: این جنگنده چند سالی بود که زمینگیر شده بود(اگر اشتباه نکنم گفت بود 7 سال)، که ما توانستیم این جنگنده را بازسازی کامل کنیم .

فکر کنم گفت 12 سال زمینگیر بوده از سال 1377
امام خمینی (ره ) :
  اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahbaz تشکر کرده اند:
sinaset, CAPTAIN PILOT

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
6433

تشکر کرده: 1655 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » پنج شنبه 29 مهر 1389 22:37

Shahbaz نوشته است:
sinaset نوشته است:موقعه که من خبر را دیدم ، یکی از کارکنان می گفت: این جنگنده چند سالی بود که زمینگیر شده بود(اگر اشتباه نکنم گفت بود 7 سال)، که ما توانستیم این جنگنده را بازسازی کامل کنیم .

فکر کنم گفت 12 سال زمینگیر بوده از سال 1377

سلام اقا شهباز
اقا شهباز من خوب دقت نکردم ، فقط یک  عدد 7 رو شنیدم و به خاطرم موند ، احتمال این که شما می فرمایید هم هست .(اگر مطمعآ هستید که چنین حرفی رو شنیدید ، پس 100 درصد حق با شماست)
باتشکر از شما بابت راهنمایی
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sinaset تشکر کرده اند:
Shahbaz

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
4107

تشکر کرده: 240 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 11 بهمن 1384 18:16

آرشيو سپاس: 4693 مرتبه در 898 پست

بازسازی کامل دو فروند جنگنده اف-14 و اف-4

توسط Reza6662 » پنج شنبه 20 شهریور 1393 09:31

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
.
متخصصان نیروی هوایی ارتش عملیات اورهال دو فروند هواپیمای شکاری اف 14 و اف 4 را به پایان رساندند. به گزارش خبرگزاری مهر، متخصصان پایگاه شکاری شهید بابایی اصفهان با صرف 35 هزار نفرساعت کار، عملیات اورهال یک فروند هواپیمای شکاری اف 14 را به پایان رساندند. این هواپیما پس از انجام آزمایشات لازم و در حضور سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش عملیاتی شده و مجددن به ناوگان نیروی هوایی ارتش بازگشت.
.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
.
همچنین عملیات اورهال یک فروند جنگنده فانتوم اف4 نیز با صرف 70 هزار نفر ساعت کار، در پایگاه شکاری برادران شهید دل حامد چابهار به پایان رسید. این هواپیما نیز پس از انجام آزمایشات لازم به ناوگان نیروی هوایی ارتش ملحق شد. لازم به يادآوريست در سالهای اخیر علیرغم تحریمهای سنگين ظالمانه ای که علیه کشور اعمال شده است، غیورمردان نیروی هوایی ارتش با تکیه بر توانمندی های داخلی، تمامی هواپیماهای این نیرو را در شرایط عملیاتی نگاه داشته و به آخرین فناوری های روز دنیا مجهز کرده اند.

13 کاربر از این پست سپاسگزاري کرده اند