در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

اسرائیل: برای حمله به جنوب لبنان آماده ایم

توسط hani1459 » پنج شنبه 29 مهر 1389 21:42

الجزیره نوشت حضورسید حسن در دمشق توانایی موساد را به سخره گرفت و این یعنی موفقیتحزب‌الله در نفوذ به نهاد نظامی و اطلاعاتی اسرائیل که در نظر اسرائیلخطرناکتر از همه است بگونه ایکه برخی میان این شکست و شکست در جنگ تابستان2006 ارتباطی قوی قائل شدند .     یک فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی گفت ارتش این رژیم طرح حمله به جنوب لبنان را آماده کرده است .

بهگزارش واحد مرکزی خبر ، یوسی بیخار در مصاحبه با روزنامه صهیونیستی یدیعوتاحرونوت افزود : در طرح حمله به جنوب لبنان نیروهای زرهی و پیاده ایفاینقش خواهند کرد .

این نظامی صهیونیست گفت حزب الله دشمن خاصی است که جز در صورت نابودی کامل ، شکست را نمی پذیرد پس باید از صحنه روزگار محو شود .

این فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی گفت : طرح حمله به جنوب لبنان بر اساس اخرین و دقیق ترین اطلاعات جاسوسی تهیه شده است .

پایگاهخبری شبکه تلویزیونی الجزیره اخیرا در گزارشی به بررسی وضع اطلاعاتی رژیمصهیونیستی دربرابر حزب‌الله لبنان پرداخت و نوشت ساختار کنونی اطلاعاتاسرائیل بشدت شکننده است و نمی‌تواند با مشکلات بزرگ موجود اسرائیل مقابلهکند. این شکنندگی بطورعملی و نظری در جنگ تابستان سال 2006 (جنگ 33 روزه)آشکار شد اما بدتر از آن ، زمانی ضعف اطلاعاتی این رژیم روشن شد که سیدحسن نصراله دبیرکل حزب‌الله لبنان ناگهان در کنار بشار اسد رئیس جمهوریسوریه و محمود احمدی نژاد در دمشق حاضر شد چراکه ان زمان تمام رسانه هایاسرائیل نوشتند "چگونه فرد تحت پیگرد درجه یک که بیشتر از هر مورد دیگریتحت پیگیری است پیش از نهادهای اطلاعاتی اسرائیل به دمشق رسیده است؟ "

الجزیرهنوشت حضور سید حسن در دمشق توانایی موساد را به سخره گرفت و این یعنیموفقیت حزب‌الله در نفوذ به نهاد نظامی و اطلاعاتی اسرائیل که در نظراسرائیل خطرناکتر از همه است بگونه ایکه برخی میان این شکست و شکست در جنگتابستان 2006 ارتباطی قوی قائل شدند .

ژنرال "متان ویلنای " ازفرماندهان بلند پایه رژیم صهیونیستی هم پس از حضور سیدحسن در دمشق بهالجزیره گفت "نمی‌دانیم با چه کسی در حال جنگ هستیم .

شهامت وجسارت این مرد عجیب است " .ژنرال احتیاط ران کوهین هم به الجزیره گفت :شکست اسرائیل در عدم شناخت ارتش از قدرت نظامی حزب‌الله نهفته است.

عصر ایران
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
hesperus, sinaset, Shahbaz

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان