در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1120

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 26 مهر 1387 09:39

همشهری فضل الله جاوید نیا

آرشيو سپاس: 9425 مرتبه در 997 پست

برادارن افغانی بی شرمی رو به حد اعلا رسوندن...!

توسط javadfakoori » دوشنبه 3 آبان 1389 09:44

تبعه افغان با سد كردن راه زن و مردی در حوالی بهشت‌زهرا (س)، پس از ضرب و جرح مرد راننده، بیشرمانه‌ترین جنایت را در تاریكی شب رقم زدند.
تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش
3 نسل دات کام - هق‌هق گریه‌های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم پلیس آگاهی كه قربانی چند انسان‌‌نما شده بودند، خبر از رویدادی بس تلخ و شوم می‌داد.
سكوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می‌داد سنگینی غمی بسان كوه‌ها را بر شانه‌های مرد جوان كه جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می‌كنند.
به فاصله كمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ‌شده‌ای تنها به كف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یكی پس از دیگری زیر لب بازگو می‌كرد. زن جوان جرات نگاه‌كردن به چهره شكسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می‌كرد.
به فاصله كمی از آنها ۳ متهم كه در نگاهشان شرارت موج می‌زد، با دستبندی كه به دستشان قفل‌شده بود بخوبی می‌دانستند كه از انسان بودن تنها ‌نام آن را به همراه دارند....
● شروع یك ماجرای تلخ
در یكی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در كلانتری ۱۷۱ در حالی كه هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شكایتی بیان كردند كه از سوی ۴ نفر كه ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.
مرد شاكی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می‌رفتیم در حوالی بهشت‌زهرا‌(س) ۲ جوان را كه یك گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می‌كردند، دیدیم.
با دیدن آنها توقف كردیم، اما به یكباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر كه نقاب به‌صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرح من و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارك متواری شدند.
به دنبال این شكایت، پرونده‌ای از سوی ماموران كلانتری ۱۷۱ تشكیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.
پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاكی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاكی شد تا این كه آنها راز جنایت شوم ۴ متهم را فاش كردند.
مرد شاكی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به ۲ نفر كه در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف كردم، به یكباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری كه در محدوده جنگلی اطراف بهشت‌زهرا مخفی شده بودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری كردند و سپس متواری شدند.
● تحقیقات ویژه
به دنبال این اظهارات تكان‌دهنده یك تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز كردند و با بهره‌گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل‌های اطراف بهشت‌زهرا، در میان برخی از اتباع افغانی كه در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.
با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر كردند كه در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام‌های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است كه آنها نیز تابعیت افغانی دارند.
● ردپا
با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهكاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام‌های قادر و عصمت را دستگیر كردند.
با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهكاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده‌اند.
ماموران در مرحله بعدی رد پای یكی از متهمان را در سمنان شناسایی كردند و با اعزام یك تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از كشور خارج شود.
با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت‌آباد تهران دستگیر كردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از كشور خارج شده است.
● اعتراف به چندین جرم مشابه
گزارش خبرنگار ما حاكی است، با تحقیق از ۳ تبهكار شیطان‌صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی كشف شد.
این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف كردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاكیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شكایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف‌نظر كرده‌اند.
در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهكاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته‌اند.
متهمان درباره سرقت‌ها نیز گفتند كه پس از كمین در تاریكی و اطراف پل‌های زیرگذر، هنگامی كه یك خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می‌كردند و هنگامی كه راننده توقف می‌كرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می‌بردند.
گزارش حاكی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه كیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.
● تهدید به قتل
آخرین خبرها از این پرونده تكان‌دهنده حاكی است پس از شكایت زوج جوان، از روز گذشته یك شرور كه در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاكی تماس گرفته و آنها را تهدید كرده است در صورتی كه شكایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش‌سوزی منزلشان خواهد كرد.
با گزارش موضوع از سوی شاكیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است.

نیک صالحی
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس   این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک                ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب javadfakoori تشکر کرده اند:
wild-bear, An225, airplane, salam_2407, samsun, hesperus, Eagle_of_sky, HORLIKAN, atlantik

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
48

تشکر کرده: 13 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 13 اردیبهشت 1389 23:53

آرشيو سپاس: 153 مرتبه در 29 پست

Re: برادارن افغانی بی شرمی رو به حد اعلا رسوندن...!

توسط emad_tava » دوشنبه 3 آبان 1389 10:35

برادران افغانی چیه؟؟؟!!!!
کثافت های افغانی...
من محل کارم توی جاده کرج و در روز چند بار کثافت کاری از این افغانی ها میبینم که متاسفانه...

Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

توسط victory67 » دوشنبه 3 آبان 1389 10:55

این کفتار هارو مثل یک سگ باید بکشند
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
nighthawk, nt

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1120

تاريخ عضويت

جمعه 26 مهر 1387 09:39

همشهری فضل الله جاوید نیا

آرشيو سپاس: 9425 مرتبه در 997 پست

توسط javadfakoori » دوشنبه 3 آبان 1389 11:25

برادران افغانی رو خودم اضافه کردم تا به خیلی از آقایون البته اگه غیرت داشته باشند بر بخوره و یه فکری برای این ها بکنند...!
یادتون میاد داستان شاپور کبیر و اشرار عرب خلیج فارس رو...؟
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس   این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک                ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیست

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب javadfakoori تشکر کرده اند:
shola

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 شهریور 1387 20:53

آرشيو سپاس: 358 مرتبه در 112 پست

توسط Eagle_of_sky » دوشنبه 3 آبان 1389 11:41

من کم و بیش در اطلاع برخورد با اتباع افغانی که به صورت غیر مجاز در ایران حضور دارند هستم.
برخورد کاملا خشن و مقتدرانه است (البته از سوی مامورینی که کمی جرات و غیرت دارند).
و به شخصه دیدم که چه طور با این ها برخورد میکنند و برگردانده میشوند البته این طرح ها استمرار نداره .

متاسفانه ما خودمان دوست داریم اینطور با ما رفتار شود چرا که خودمان حضور آنها رو میپذیریم .
حاضریم به کارگر افغانی کار بدهیم ولی به ایرانی ندیم چرا که مزد کمتر و کار بیشتر میکنه ولی به این سوی سکه فکر نمیکنیم که چنین عواقبی هم در انتظار ماست .

متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات ما پول هست که به طور غیر مستقیم شرافت و ... را به پول میفروشیم .
اگر واقعا ناراحتید از این قضیه از همین امروز دیدتان رو عوض کنید . :shock:

چرا که اکثر تیتر های صفحات حوادث از این واژگان یعنی "جنایت، تجاوز، اتبعه افغانی " پر شده است .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Eagle_of_sky تشکر کرده اند:
samsun, atlantik, shola, mehdighorbani

Major

Major

نماد کاربر
830

تاريخ عضويت

شنبه 2 تیر 1386 23:47

باختران

آرشيو سپاس: 2330 مرتبه در 546 پست

توسط ali1371 » دوشنبه 3 آبان 1389 12:31

این هم یه نمونه دیگر از جنایتها که دیروز د رروزنامه همشهری چاپ شده بود
زن جوان برای پرسیدن آدرس به کارگران یک ساختمان نیمه کاره مراجعه کرد اما این ماجرا با جنایتی فجیع به پایان رسید که عاملان آن 3 کارگر افغانی و یک کارگر ایرانی بودند.

صبح یکی از آخرین روزهای مرداد ماه امسال، زمانی که پیمانکار یک ساختمان مسکونی در شرق تهران به ساختمان محل کارش رفت، با سکوت مرگباری در آنجا مواجه شد.پیمانکار هر چه کارگران ساختمان را که 3 مرد افغانی و یک ایرانی بودند صدا زد جوابی نشنید. لحظاتی بعد وقتی که او فهمید صدا زدن کارگران بی‌نتیجه است وارد طبقات ساختمان شد. زمان زیادی طول نکشید که به طبقه دوم ساختمان نیمه کاره رسید و در آن هنگام بود که در کمال ناباوری با جسد زن جوانی روبه رو شد که به‌نظر می‌رسید با روسری خودش خفه شده است.

مرد میانسال، وحشتزده با پلیس 110 تماس گرفت و ماجرا را اطلاع داد و دقایقی بعد بود که ماموران کلانتری، کارآگاهان و بازپرس جنایی تهران در صحنه حادثه حاضر شدند. از آنجا که کشف هویت این زن جوان می‌توانست کمک مؤثری به تحقیقات پلیسی و قضایی بنماید، در نخستین اقدام، تحقیقات بر یافتن هویت این زن متمرکز شد.

خودروی بی‌سرنشین

درحالی‌که تحقیقات پلیسی ادامه داشت، کارآگاهان به‌خودروی پژویی که روبه‌روی ساختمان محل جنایت پارک شده بود مشکوک شدند و در بازرسی این خودرو بود که دریافتند این خودرو متعلق به قربانی حادثه بوده، به این ترتیب با مدارکی که به دست آمد هویت این زن کشف شد.

در قدم بعدی از تحقیقات، از آنجا که احتمال می‌رفت کارگران ساختمان که از هنگام وقوع این جنایت ناپدید شده بودند از ماجرا اطلاع داشته باشند، آنها به‌عنوان نخستین مظنونان پرونده تحت تعقیب قرار گرفتند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قاضی شاهنگیان- بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران- به جست و جوی 4 کارگر فراری پرداختند.

کارآگاهان در این مرحله از عملیات پلیسی، سرنخ‌هایی از یکی از کارگران افغانی در ساختمانی نیمه کاره در سمنان به دست آوردند و به این ترتیب با گرفتن نیابت قضایی به سمنان رفتند و در یک اقدام ضربتی کارگر افغانی را که بعد از فرار از تهران در این شهر مشغول کار شده بود به دام انداختند.

با دستگیری این کارگر ساختمانی، وی در همان بازجویی‌های اولیه لب به اعتراف گشود و گفت که زن بیگناه توسط وی و 3 کارگر دیگر ربوده شده و به قتل رسیده است.ا ین مرد در اظهارات اولیه‌اش درباره این جنایت گفت: شب حادثه تازه کارمان تمام شده بود و من برای هواخوری به جلوی در ساختمان رفتم و از آنجا به رهگذرانی که در تاریکی هوا درحال عبور از خیابان بودند خیره شده بودم. در همین زمان ناگهان زن جوانی که سرنشین یک خودروی پژو بود جلوی ساختمان توقف کرد و از خودرواش پیاده شد. درحالی‌که کس دیگری در آن نزدیکی نبود او با دیدن من به طرفم آمد و آدرسی را از من پرسید.

وانمود کردم که آدرس را بلد نیستم و برای همین از او خواستم به داخل ساختمان بیاید تا از دیگر کارگران، آدرس را برایش بپرسم، او هم که خیلی عجله داشت بدون آنکه مشکوک شود، وارد ساختمان نیمه کاره شد که در همین هنگام از فرصتی که پیش آمده بود استفاده کردم و به او حمله‌ور شدم و بعد از آنکه با همدستانم او را به داخل ساختمان کشاندیم، وی را با روسری خودش خفه کردیم.

بعد از قتل این زن تازه به‌خودمان آمدیم و متوجه جنایتی که مرتکب شده بودیم شدیم. به‌شدت ترسیده بودیم و به همین خاطر تصمیم گرفتیم فرار کنیم اما من در هنگام فرار، گوشی تلفن همراه این زن را دزدیدم و برای خودم برداشتم.با اعتراف این کارگر افغانی، ماموران 2 کارگر جنایتکار افغانی و یک کارگر ایرانی را که نخستین متهم ادعا می‌کرد در این جنایت فجیع دست داشته‌اند نیز دستگیر کردند.

صبح دیروز متهمان این پرونده برای بازجویی‌های تکمیلی به دادسرای جنایی تهران انتقال یافتند که در جریان برگزاری این جلسه بازپرسی، در شعبه دوم دادسرای جنایی تهران، هر یک از متهمان با قبول حمله به زن جوان در ساختمان نیمه کاره، قتل وی را به گردن دیگری انداختند.

برپایه این گزارش، بازپرس شاهنگیان متهمان را برای بازجویی‌های تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره دهم آگاهی تهران قرار داد تا تحقیقات درخصوص زوایای پنهان این قتل صورت گیرد.
کاری که ارتش ایران  درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
                                                                    یاسرعرفات

وبلاگ من  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali1371 تشکر کرده اند:
wild-bear

Major II

Major II

no avatar
472

تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

توسط samsun » دوشنبه 3 آبان 1389 12:51

ali1371,  
نکته تامل برانگیز اشتغال بکار سریع این افراد در ایران است بطوریه حتی ما ایرانیها هم نمی توانیم به این سرعت کار پیدا کنیم.

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
191

تاريخ عضويت

جمعه 28 فروردین 1388 20:28

آرشيو سپاس: 803 مرتبه در 146 پست

توسط atlantik » دوشنبه 3 آبان 1389 13:28

هر تبعه افغان  مبلغ 500 تا 700 هزار تومن به بعضی مرزنشینهای بومی برای ورو غیر قانونی به ایران میدن .جالب اینجاست که بعد از چند سال کار کردن در ایران به صورت غیر قانونی ، هنگام خروج از ایران بدون هیچ مشکل و مزاحمتی وحتی با بدرقه برخی مسئولین به  افغانستان میرن و دوباره روز از نو و روزی از نو ......
من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند چون عربی "پ" ندارد!

دکتر علی شریعتی

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
5580

تشکر کرده: 1558 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 26 آذر 1387 16:20

آرشيو سپاس: 11653 مرتبه در 2024 پست

توسط sinaset » دوشنبه 3 آبان 1389 15:00

بسم الله الرحمن ارحیم
بنام خدا
سلام بر جمع حاضر
می خوام مطالب را بنویسیم به عنوان بی طرف
متاسفانه کشور افغانستان توسط شوروی و سپس طالبان و بعد امریکا اشغال شد و این کشور چیزی جز جنگ و خون ریزی فروپاشی اقتصادی و کشت و کشتار و گروه های افراطی گر و مواد مخدر و زجر و بدبختی چیزی به خاطر ندارد .
و مردم این کشور هم در فقر به سر می برنند ، اکنون که این کشور در این اوضاع بد به سر می ببرند ما باید به این کشور کمک کنیم ، منظور این نیست که مهاجر از این کشور بگیریم ، بلکه ما می توانیم با همایت های مادی ، معنی و کمک در ساخت زیر ساخت هایی این کشور با کمک مستقیم به اوضاع ان کشور در حد توان خود سامان ببخشیم و  از ان طرف یک کمک غیر مستقیم هم به کشور خودمان بکنیم .
ما فراموش نمی کنم سال های نچندان دور ایران که توسط پادشان زور گو به همچنین وضعیت بدی رسیدبودیم ، ( فقر شدید مردم ) مثل سال 1917 تا 1919
گزارش عصر ایران در این رابطه
"بی تردید قحطی بزرگ سال های 1917 تا 1919 بزرگ ترین فاجعه تاریخ ایران و فراتر از تمام وقایع پیش از آن است. در این پرونده دكتر محمد قلي مجد نشان می دهد، چگونه نزدیک به 50درصد از جمعیت ایران به سبب گرسنگی و سوءتغذیه و بیماری های ناشی از آن، از بين رفتند. بی شک ایران بزرگ ترین قربانی جنگ اول جهانی است. هیچ کشوری خسارتی در این ابعاد را در نگاه مطلق یا نسبی تحمل نکرده است. با اینکه قحطی بزرگ ایران از بزرگ ترین قحطی های دوره معاصر و از بزرگ ترین نسل کشی های قرن بیستم است، اما ناشناخته باقی مانده است."
========
این ها همه را گفتم که این را بگویم ، همه  انسان ها یک روزی به سختی و مشقت گرفتار می شوند ، ولی مهم اینست که در این روزگاران به دادو فریاد  هم دیگر برسیم (بر اساس توان)و شآ و منزلت و کرامت  انسان ها را با گفتن الفاظ رکیک و فحش (که البته قطعا دور از انسانیت است ) از ببین نبریم ، و فراموش نکنیم همه این ها امتحانیست از طرف خداوند که ملت باید به نحو احسنت و در حد توان خود ان را به خوبی بگذراند .
از مدیریت درخواست میشود اجازه ندهد در یک مکان عمومی به یک قومیت و نژاد خاصی توهین شود ، و همه انها را .... بداند ، که قطعا این گفتار مورد تایید خداوند نیست
باتشکر
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.