«پل» هشت پای پیشگوی جام جهانی دار فانی را وداع گفت! + عکس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 433
تاریخ عضویت: یک شنبه 12 اردیبهشت 1389, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 733 بار
سپاس‌های دریافتی: 1344 بار

«پل» هشت پای پیشگوی جام جهانی دار فانی را وداع گفت! + عکس

پست توسط abbas.m.k » سه شنبه 4 آبان 1389, 6:22 pm

  گزارش فارنت و به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف پل هشت‌پای پیشگوی جام جهانی که پس از پیش‌بینی صحیح تمام بازی‌های تیم ملی آلمان و همچنین فینال این بازی‌ها شهرت جهانی پیدا کرده بود شب گذشته در آکواریوم محل نگهداری خود جان باخت.

“استفان پاروول” مدیر مرکز زندگی دریایی آبرهاوزن در آلمان ضمن اعلام این خبر خاطرنشان کرد: موفقیت او (در پیش بینی بازی‌های جام جهانی) تقریبا او را نسبت به موضوع اصلی برگزاری جام جهانی خبرسازتر کرده بود.

پل تمام بازی‌های جام جهانی فوتبال تیم ملی آلمان را درست پیش بینی کرده بود و پس از آن بود که بازی فینال میان دو تیم ملی اسپانیا و هلند را نیز در کمال شگفتی درست پیش‌بینی کرد.
تصویر
وی پیش‌گویی‌های خود را با انتخاب یکی از دو جعبه شیشه‌ای که در آکواریوم محل زندگی او قرار داده می‌شد و بر روی آنها پرچم دو تیم حاضر در مسابقه نقش بسته و در درون آنها غذای مورد علاقه پل قرار داده شده بود، انجام می‌داد.

یکی از کارمندان این مرکز در این خصوص اعلام کرد: مرگ پل برای ما کاملا غیرمنتظره نبود چرا که اختاپوس‌ها اصولا تنها دو سال عمر می‌کنند.

مدیر این مرکز نیز افزود: او ظاهرا شب گذشته و در کمال آرامش و به طور طبیعی جان باخته است و ما با علم به اینکه او از زندگی خوبی در اینجا برخوردار بود، تسلی پیدا می‌کنیم.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ما تصمیم گرفتیم که برای او مراسم تدفین کوچکی برگزار کنیم و برای او آرامگاه ابدی کوچکی برپا کنیم.

در همین حال خبرگزاری فرانسه نیز اعلام کرد که جسد این هشت پای پیشگو اکنون در سردخانه این مرکز نگهداری می‌شود و مسئولان این مرکز به دنبال راهی مناسب برای گرامیداشت او هستند.

اما دوستداران پل نیز نباید ناامید شوند زیرا این مرکز جانشینی را برای این هشت‌پا پیدا کرده و حتی نام او را نیز پل گذاشته‌ است تا شاید در دور بعدی جام جهانی پل دیگری پیش‌گویی آن بازی‌ها را انجام دهد.
 
پس از شهرت پل پیشگو استفاده‌های تجاری زیادی از نام او صورت گرفت و حتی برنامه‌هایی با استفاده از شهرت این هشت‌پا برای تلفن همراه آیفون ([لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]د) به بازار آمد.


farnet.ir
[HIGHLIGHT=#1F497D] بهترين مترجم كيست كه سكوت را ترجمه كند.  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4273
تاریخ عضویت: سه شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12009 بار
تماس:

Re: «پل» هشت پای پیشگوی جام جهانی دار فانی را وداع گفت! + عک

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 4 آبان 1389, 9:40 pm

وووااااای این چه مصیبتی بود که بر سر ما نازل شد ؟؟؟؟؟ :lol:
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”