در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major

Majorنماد کاربر
پست ها

325

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 15 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 13 شهریور 1389 12:40

محل سکونت

ایران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب

آرشيو سپاس: 1498 مرتبه در 281 پست

پرتاب لنگه کفش اینبار به سمت انگلیسی ها

توسط امیر جمالی » سه شنبه 4 آبان 1389 22:46

يك فعال مخالف جنگ عراق به سمت جان هاوارد كفش پرتاب كرد
خبرگزاري فارس: يك فرد معترض به جنگ عراق در حين يك برنامه زنده تلويزيوني، كفش خود را به سمت نخست‌وزير سابق انگليس كه از جنگ عراق دفاع مي‌كرد، پرتاب كرد.به گزارش فارس به نقل از روزنامه انگليسي "ديلي‌تلگراف "، "پيتر گري " فرد معترض به جنگ عراق در حين يك برنامه زنده تلويزيوني، كفش خود را به سمت "جان هاوارد " كه يكي از همپيمانان كليدي "جرج بوش " رئيس‌جمهوري سابق آمريكا در جنگ عراق محسوب مي‌شود، پرتاب كرد.
اين اقدام پس از آن صورت گرفت كه هاوارد از تصميم خود براي اعزام 2 هزار نيروي نظامي براي حمايت از جنگ 2003 آمريكا در عراق دفاع مي‌كرد.
گري پس از آنكه نخست‌وزير سابق استراليا اظهارات خود را در حمايت از جنگ عراق در برنامه زنده سوال و جواب "كيو اند اي " مطرح كرد، كفش خود را به سمت هاوارد پرتاب كرد و گفت: اين براي كشته شدگان عراق است.
گزارش نشان مي‌دهد كه كفش به هاوارد برخورد نكرد و وي مورد حفاظت قرار گرفت.
چندي پيش نيز، در حين يك رقابت تبليغاتي دموكرات‌ها در شهر "فيلادلفياي " آمريكا يك فرد معترض به سمت سر "باراك اوباما " رئيس‌جمهوري آمريكا كتابي را به نشانه خشم پرتاب كرد.
پس از آنكه رئيس‌جمهوري آمريكا حدود 2 سال پيش با وعده ايجاد تغيير در آمريكا به رياست جمهوري رسيد اما برخلاف گفته‌هاي خود نتوانست به وعده‌هاي خود عمل كند و به دليل عملكرد ضعيف در زمينه سياست‌هاي داخلي و خارجي با كاهش محبوبيت بسيار شديدي در داخل و خارج از آمريكا روبرو شده است.
اين در شرايطي است كه "جورج بوش "، رئيس جمهور سابق آمريكا در آخرين سفر خود به عراق با لنگه كفش يك خبرنگار عراقي در يك كنفرانس خبري مورد استقبال قرار گرفت.

FARS NEWS    4/8/1389
اللهم عجل لولیک الفرج

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان