تجدید نظر در امکان حذف پست

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 87 بار
سپاس‌های دریافتی: 393 بار
تماس:

تجدید نظر در امکان حذف پست

پست توسط ali-reza » جمعه 7 آبان 1389, 12:55 pm

سلام

یک انتقاد

عدم امکان حذف پست توسط نویسنده پست مثلا بعد از یک روز واقعا مشکل آفرین شده.... من دیروز یه پست زدم و بعد اینترنت دچار مشکل شده الان دارم می بینم تو اون پست دچار مشکل شده نه می تونم ویرایش کنم نه می تونم حذف کنم.... این تنها موردی نیست که اینطوری می شه.

از مدیران عزیز جدا تقاضای تجدید نظر در این زمینه رو دارم.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: IRAN
سپاس‌های ارسالی: 2141 بار
سپاس‌های دریافتی: 7624 بار
تماس:

Re: تجدید نظر در امکان حذف پست

پست توسط HORLIKAN » جمعه 7 آبان 1389, 1:49 pm

بنده هم با حرف شما موافقم

ويرايش كردن موجب سو استفاده ميشه ولي حذف كردن مشكلي به وجود نمي اورد

بنده نيز از مدير محترم خواستارم يك تجديد نظر بفرمايند
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7461 بار
سپاس‌های دریافتی: 7118 بار
تماس:

پست توسط @lirez@ » جمعه 7 آبان 1389, 1:56 pm

با سلام :razz:
برای این هم راهکاری مدیریت و مدیران در نظر گرفتن که با زدن پیام به مدیریت سایت یا مدیران قسمت مربوطه هم ویرایش و هم حذف پست صورت میگرد :razz: :razz:

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6670 بار
سپاس‌های دریافتی: 12008 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » جمعه 7 آبان 1389, 1:57 pm

چه سو استفاده ای ؟! در همه سایتهایی که عضو بودم ویرایش همیشه بازه !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

پست توسط Mahdi Mahdavi » جمعه 7 آبان 1389, 3:44 pm

سلام دوستان.
به نظر من این اتفاق که ویرایش پست به زمانی بیش از مهلتی که الان در نظر گرفته شده طول بکشه به ندرت می افته.
و اگر هم این اتفاق بی افته "برای من تا بحال 3-4 بار اتفاق افتاده.اون هم تصحیح غلط املایی بوده" مدیریت محترم سایت و یا مسئولین بخش های مربوطه زحمتش رو میکشند.
به نظرم اگر موقع ارسال پست توجه بیشتری بکنید هم کیفیت پست های ارسالی بیشتر میشه و هم اینکه کمتر به ویرایش پس از مثلا 2-3 روز نیاز هست.
در صورت بروز چنین مشکلی هم دو راه پیش رو هست:
1- یک نقل قول از پست قبلی و ویرایش و رفع اشکال اون در پست جدید.
2-گزارش این پست "قرار دادن لینک پست" به مدیران هر بخش برای تصحیح اون.
البته این نظر من بوده.ممنونم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70979 بار
سپاس‌های دریافتی: 31315 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 7 آبان 1389, 4:35 pm

HORLIKAN,

حذف کردن هم وقتي به پست اون فرد جوابي داده شده، نظم تاپيک رو به هم زده و به نوعي تاپيک رو بي‌معني و کيچ کننده ميکنه

Mohammad 1985,
يکي از مواردي که رخ داد و بعد از اون تصميم به اين محدوديت گرفته شد اين بود که فردي در تاپيکي شروع به بحثهاي عجيب و غريبي کرده بود و دوستاني هم به اون فرد جوابهاي منطقي داده بودند و جايي براي ادامه بحث نبود، تاپيک هم رها شده بود، اما بعد از مدتي ديديم تمام پستهاي اون فرد در اون تاپيک توسط خود فرد ويرايش شده و جاي اون کلمات رکيک، توهين آميز و يک تصوير بسيار بي‌شرمانه جايگزين شده و ....

احتمالا منظور شما اين نيست که مديران اين امکان رو باز کرده و به جاي اون روزانه تمام تاپيک‌ها و پستهاي انجمن رو بررسي کنند تا چنين مشکلاتي پيش نيومده باشه!

به هر حال تغييري در اين موضوع ايجاد نخواهد شد، دوستاني که بعد از ارسال پست، نياز به ويرايش پست دارند، به مدير بخش، شوراي نظارت و يا خود من پيام داده و توضيح دهند کجا متن نياز به ويرايش دارد و يا متن ويرايش شده رو ارسال کرده تا جايگزين شود، همچنين دوستان ميتوانند اين گزارش را از طريق کليد گزارش (report) انجام دهند

موفق باشيد تصویر
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”