در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Major II

Major II

no avatar
472

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 مهر 1388 13:48

آرشيو سپاس: 2586 مرتبه در 419 پست

حکم اعدام ع- الف صادرشد؟

توسط samsun » سه شنبه 11 آبان 1389 10:49

آخرین نیوز:روز گذشته برخی ازمنابع خبری از صدور قطعی حکم اعدام ع- الف، بازیکن سابق استقلال که مدتی قبل به دلیل کشف مقدار قابل توجهی مواد مخدر در منزلش دستگیر شده بود خبر دادند.
به نوشته تهران امروز ، در این گزارش از قول یکی از بازیکنان پرسپولیس آمده است: « آنطور که من شنیدم حکم اعدام ع-الف صادر شده و متاسفانه به زودی اجرا خواهد شد.»
یکی از کارشناسان حقوقی فوتبال درباره احتمال صدور این حکم می‌گوید:« متاسفانه مطالبی که برخی از نشریات ورزشی در حمایت از بازیکن سابق استقلال ‌نوشتند به نوعی به ضرر او تمام شد. به هر حال از این مطالب شائبه دخالت در کار قوه قضائیه و تحت‌تاثیر قرار دادن قاضی استنباط می‌شد.»
در این میان ستار همدانی، بازیکن سابق استقلال که به نظر می‌رسد طی ماه‌های اخیر ارتباطات زیادی به همبازی دربندش داشته، تمام اخبار منتشرشده را شایعه می‌داند. او دراین‌باره می‌گوید:« این خبرها دروغ و شایعه‌ای بیش نیست. شما هم می‌توانید خبر بدهید همان سایتی که خبر صدور حکم اعدام ع-الف را داده، تعلیق شده است.
اصلا هنوز دادگاه علی تشکیل نشده و در نتیجه حکمی هم صادر نشده است. مطمئن باشید من اولین کسی هستم که درباره این موضوع باخبر می‌شود. با اطمینان می‌گویم که همه اینها شایعه و کذب است و از خبرنگاران می‌خواهم چنین اخباری را پوسشش ندهند. ما نمی‌خواستیم و نمی خواهیم این موضوع رسانه‌ای شود و از رسانه‌ها می خواهیم به این بحث کمتر بپردازند.»

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حضرت علی (علیه السلام):

ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب samsun تشکر کرده اند:
wild-bear

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

Re: حکم اعدام ع- الف صادرشد؟

توسط saeedjiji » سه شنبه 11 آبان 1389 11:15