در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

Re: تصاویر: زنان خیابانی زنگ خطر شیوع ایدز

توسط DJ Dani » جمعه 15 اردیبهشت 1391 00:38

HORLIKAN عزیز.
حرف شما صحیح هست , بنده نیز علاقه به کانال فارسی 1 ندارم ولی یک موضوع است , شما وقتی می توانی انتظار داشته باشی کسی این شبکه ها را نبیند که در مقابل صدا و سیمای ملی بتواند جای آن را بگیرد.
اما کجای برنامه های شبکه های خودمان جذاب و زیبا هست؟
جزء محدود موارد هروقت ما زدیم و خواستیم چیزی ببینیم فقط مشاهده کردیم یک نفر در حال سخنرانی و ... هست.
خوب کسی علاقه به این موارد ندارد,ببینید سرگرمی خانم های خانه دار چیست؟
هیچ چیز,اگر شغلی برای خودش داشته باشد خوب بحثش جداست ولی جدای آن کل روز را که نمی تواند با دیدگاه های ماقبل تاریخ به سر کند , پس می خواهد سرگرم باشد,از اطلاعات و دانش روز بهره مند شود و یا به نوعی زمانش بگذرد.
خوب با این حساب کانال های صدا و سیما را انتخاب می کند و به به ... این سخنرانی , اون یکی اخبار که چهار نفر در فلان جا کشته شدند و ... به همین ترتیب.
خوب آدم زده می شود , هرچه قدر هم دیدگاه خشک داشته باشی کم کم کشیده می شوی به این سمت...با خودت می گویی خوب حالا که قرار به وقت تلف کردن یا دیدن سریال است بهتر است چیزی ببینم که اولا از سر و ته آن نزده اند , ثانیا داستانی و دنباله دار است و سوما هم ... به همین ترتیب برای خودش دلیل می آورد.
حالا از این طرف شما یک آقا رو فرض کن , بنده خودم رو مثال می زنم از کله صبح تا آخر شب که بیرون می روم باید قیافه ام مثل برج زهرمار باشد که با یک من عسل هم نمیشود خورد!
چرا؟
چون اگر بخندم و بخواهم کمی شاد باشم خدای ناکرده اگر کسی این را به خودش بگیرد و یا فکر کند به او هستم دیگر واویلا هست,یا میگن طرف تنش برای دردسر...!
حالا با این وضعیت دلم می خواهد در خانه فکرم آزاد و رها باشد,حوصله ندارم بزنم ببینم یکی شب جشن رو با عزا اشتباه گرفته یا انقلاب های فلان و امثال این موارد که هر روز نشان می دهند.
می زنم همان کانال هایی که مورد علاقه ام هست یا واقعا دوست دارم یا می خواهم وقت تلف کنم و به همین ترتیب زمان می گذرد و وابستگی ام بیشتر.
در این رابطه که فارسی 1 و ... که فرهنگ خانواده رو نابود کردند و همش نشون می دهند که این به اون خیانت کرد و اون با این بود و اصلا هم ایرادی نداره و کل مضمون فیلم ها همینه شکی نیست ولی هروقت شبکه ای بود که توانایی مقابله و رقابت با این موارد رو داشت و بازهم مردم به سمت اینها رفتند آن موقع می شود فقط خرده به ملت گرفت.
هر برنامه ای جای خودش را دارد , متاسفانه خاصیت ما ایرانی ها این است که نمی توانیم حد اعتدال را رعایت کنیم , اما این را هم در نظر بگیرید شرایط جامعه من جمله همین مسئله ای که موضوع تاپیک است را نمی توان تماما به گردن یک موضوع مانند فارسی 1 انداخت.
خوش باشید.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
@lirez@, HORLIKAN, masieh, ASHKAN95, Present, Cloor Master, Ghost Rider

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1599

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » جمعه 15 اردیبهشت 1391 04:41

سلام و درود بر دوستان گرامی ؛

اولا" در مورد فارسی 1 اونها میخوان زنان جامعه ما را مانند زنان جامعه خودشان هرزه کنند و این کار را با از بین بردن حیا در زن و مرد انجام میدن .
انسانی با اعتقادات عمیق و محکم و همچنین انسانی که شخصیت محکمی داشته باشه تن به خودفروشی، دزدی، رشوه گیری و... نمی ده یا حداقل میشه گفت شاید در بدترین شرایط به ندرت این اتفاق بیافته .
به نظر من این دو موردی که عرض کردم مهمترین عواملی هستند که حتی اگر شرایط جامعه برای کارهای خلاف فراهم باشه، میتونن به عنوان عواملی درونی، انسان را کمک کنند تا از گناه منصرف بشه . حیا به عنوان یک عامل بازدارنده درونی اهمیت زیادی داره و این همان چیزیه که شبکه هایی مثل فارسی 1 رویش انگشت گذاشتن .

بد نیست یک نگاهی به نیازمندیهای تهران بندازید تا ببینید پر است از آگهی استخدام برای کارگر ساده . یک انسان با شرافت به خودش زحمت میده و برای ماهی سیصد هزار تومان کارگری میکنه ولی از سر راحت طلبی کنار خیابان برای زنا دادن قدم نمیزنه !
خیلی از این افراد هستند که از این کار خوششان میاد و به این کار اعتیاد پیدا کردن ! خودم تعدادی را میشناسم .
موضوع اینه افرادی که اعتقاداتشان عمیق نیست و یا افرادی که شخصیت ضعیف تری نسبت به سایرین دارند با نامساعد یا سخت تر شدن شرایط زندگی راحت تر به سمت گناه میرن .
زمانی در مدرسه یادم میاد که معلم دینی ما آدم منحرفی بود . تصور کنید کسی که باید به گسترش دین بپردازه ، تازه برعکس عمل میکنه . این به خاطر اعتقادات سست اون شخصه .

چیزی که مسلمه ، فحشا میراث تفکر غربه و تفکر غرب را همه میدونن بر چه پایه هایی استواره . تفکر مادی گرای ضددین . این تفکر در جامعه ما وارد میشه آنهم درست در زمانی که وضعیت اقتصادی و اجتماعی خوبی نداریم و از برخی لحاظ بستر مناسبی برای گسترش گناه و فحشا وجود داره و همین مزید بر علت میشه تا افراد سست ایمان و ضعیفتر راحتتر به دام بیافتن .

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KH.I.A.2500 تشکر کرده اند:
Present, HORLIKAN, mehdighorbani, mojtabba

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » جمعه 15 اردیبهشت 1391 07:51

من خودم مدتهاست دیگه اون تفکر دینی قبلی خودم رو ندارم و یک جورایی دین زده شدم . منی که نماز اول وقتم ترک نمی شد بعضی وقتها تا نزدیکیهای کفر به خدا پیش می رم . علتش هم فارسی 1 و ... نیست چون اصولا علاقه ای به فیلم دیدن و تلویزیون دیدن ندارم و بیشتر مواقع پشت اینترنت هستم تا تلویزیون . من وقتی مشکلات جامعه رو می ببینم دین زده می شم بعضی وقتها می گم اینجا حکومت دینی بر پاست و جایی هست که همه ادعای شیعه علی بودن رو دارند ولی اینقدر تبعیض و فقر و ... وجود دارد و بیشترش هم در سطح کلان هست ولی اونطرف آب مردم با فرهنگ ضد دین و گاها بی خدا چنان زندگی می کنند که می گویم اینها شیعه علی هستند . بابای ژاپنی کمونیست فقط برای اینکه تو جامعه اش شرمنده نشه می ره گاوصندوق رو پس می ده در حالی که زلزله زده هست ، سیل زده هست هزاران مشکل داره ولی این قدر شریف و با فرهنگه ولی ما چی هر روز فکر کلاه برداری و دزدی به روشهای نوین تر هستیم .
بابا به چی دلمون خوش باشه ؟
به شخصه از اول سال تا به حال دارم دنبال یک وام قرض الحسنه 5 میلیونی می دوم ولی هزاران بامبول سرمون در آوردن و آخرش هم ندادن ولی آقا زاده ها 3 هزارتا 3 هزارتا می برند و ...
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
DJ Dani, mojtabba, Alpha4, A3eman, Cloor Master, Ghost Rider, دموکراسی

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » جمعه 15 اردیبهشت 1391 08:43

Present,  جان  
مشکل از دین نیست و نباید چنین مشکلاتی رو به گردن اسلام و نظام انداخت
ما تو تحریم هستیم و صد در صد مشکلاتی رو برای جامعه بوجود میاره و دشمن هم همین رو میخواد تا مردم که عضو اصلی پیکره ی این نظام دینی هستند ، از این نظام و انقلاب رو برگردونن تا گام اصلی رو برای ضربه زدن ورداشته باشه

میدونم سخته وقتی که به یک وام احتیاج داریم اما نمیدن، از بانک که میایم بیرون شاید هزارتا بد و بیراه هم نثارشون کنیم ولی این دلیل نمیشه که کل اسلام و انقلاب رو بشوریم و بذاریم کنار، انصافا این واکنش عجولانه هست...

تمامی این مشکلات برمیگرده به بعضی مسئولین و مدیران مریض این کشور که کاری جز خون به دل مردم و رهبری کردن ندارند
یکی از دوستان میگفت مقام معظم رهبری امسال رو سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی نامگذاری کردند و مطمئن باش که بعضی مسئولین و مدیران مریض کشور گوش و چشمشون به سخن رهبری هست تا دقیقا عکسش رو عمل کنند و احتمالا توی سال تولید ملی چندین کارخونه تولیدی رو این مسئولین مریض با سنگ اندازی به تعطیلی بکشونن...

این چنین مسئولین و سیاست گذارانی عضو این نظام نیستند و صرفا اومدن که سنگ بندازن جلوی پای مردم...
متاسفانه چنین مسئولینی وجود دارند و خدا کنه نسل بعدی مسئولین اصلاح بشن و ...

از اون طرف مثلا اگر کشور ما دست دوستی با امریکا و غرب بده دیگه نظام اسلامی ما صرفا اسما اسلامي خواهد بود (مانند اعراب که اسما اسلامی هستند) ولی از غربی که رو به شیطان پرستی و ضد دین و خدا حمایت و تبلیغ میکنه پولش رو خرج میکنه و خودش شده عامل شیطانی در حالی که مردمش در ارامش هستند...

میدونیم توی مملکتمون نقص هست اما باید اصلاح بشه...

باتشکر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
m-sajedy, mojtabba, Cloor Master, Present, @lirez@, HORLIKAN, ASHKAN95

Moderator

Moderator

نماد کاربر
2657

تشکر کرده: 81 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 تیر 1388 08:58

روبروی شما

آرشيو سپاس: 15274 مرتبه در 2406 پست

توسط RAHVAR » جمعه 15 اردیبهشت 1391 09:17

به ما هم ربط دارد اگر ...

موشی در خانه صاحب مزرعه تله موش دید! به مرغ و گاو و گوسفند خبر داد.

همه گفتند: تله موش مشکل توست به ما ربطی ندارد!

ماری در تله افتاد و زن مزرعه دار را گزید!

از مرغ برایش سوپ درست کردند!

گوسفند را برای عیادت کنندگان سر بریدند!

گاو را برای مراسم ترحیم کشتند!

و در این مدت موش از سوراخ دیوار نگاه می کرد و به مشکلی که

به دیگران ربط نداشت فکر می کرد.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب RAHVAR تشکر کرده اند:
crackxy, HORLIKAN, FREE MAN, CentralWeb, A3eman, mojtabba, ASHKAN95, Present, azarakhsh45, m-sajedy, Alpha4, DJ Dani, Cloor Master, CAPTAIN PILOT, @lirez@

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » جمعه 15 اردیبهشت 1391 09:43

جناب CentralWeb عزیز......
اینکه اسلام رو با نظام جمع میبندید از بیخ اشتباهه چون تنها چیزی که از اسلام در این نظام هست همون کلمه ی 5 حرفی اسلام هست،باید در نظر داشته باشید که اداراتی که مملو از فساد است جزوی از این نظام هستند! بانک هایی که دیگر اختلاس های میلیون دلاری براشون افت شان داره و زدند تو کار میلیارد دلار جزوی از همین نظام هستند.حالا یا نظام اسلامی نیست یا اسلامی هست و اینها هم جزوی از اسلام هستند(نعوذبالله)
اینکه میفرمائید:

میدونم سخته وقتی که به یک وام احتیاج داریم اما نمیدن، از بانک که میایم بیرون شاید هزارتا بد و بیراه هم نثارشون کنیم ولی این دلیل نمیشه که کل اسلام و انقلاب رو بشوریم و بذاریم کنار، انصافا این واکنش عجولانه هست...

چرا دلیل نمیشه! وقتی بد و بیراه میگیم یعنی ناراضی هستیم،وقتی هم ناراضی باشیم معلومه که باید کل انقلاب رو بشوریم بزاریم کنار.چون آرمان های انقلاب که گفته میشد انقلاب مستضعفین داره له میشه.حالا جدا از اون قضیه آب و برق مفتی!

این چنین مسئولین و سیاست گذارانی عضو این نظام نیستند و صرفا اومدن که سنگ بندازن جلوی پای مردم...
متاسفانه چنین مسئولینی وجود دارند و خدا کنه نسل بعدی مسئولین اصلاح بشن و ...

خوب فعلا که هستند و از صدر تا ذیل نظام رو در بر گرفته اند! وقتی میفرمائید عضو نظام نیستند یعنی از سیستم های حکومتی خارج هستند.
حالا اومدیم و خداوند عنایت نفرمودند و نسل بعدی مسئولین هم اینطور بود تکلیف ما چیست؟!باید دست روی دست بزاریم و ببینم کی نسل جدید مدیران میخوان اصلاح بشوند؟!

از اون طرف مثلا اگر کشور ما دست دوستی با امریکا و غرب بده دیگه نظام اسلامی ما صرفا اسما اسلامي خواهد بود (مانند اعراب که اسما اسلامی هستند) ولی از غربی که رو به شیطان پرستی و ضد دین و خدا حمایت و تبلیغ میکنه پولش رو خرج میکنه و خودش شده عامل شیطانی در حالی که مردمش در ارامش هستند...

به این شدت که شما میفرمائید نه! یک مثال میزنم چهارتا مرد ایرانی رفتند استانبول با یه چندنفر دیگه که بهشون میگن 5+1 نشستند و کمی بگو بخند کردند دلار 2000 تومانی شد 1600 تومن!اگر جمهوری اسلامی کمی در رفتار خود در عرصه بین الملل تجدید نظر کند مطمئنا بسیاری از مشکلات خصوصا مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.ولی نمیدانم فلسفه ی این لجبازی های حکومت با غربی ها چیست.همیشه پیش خودم فکر میکنم یعنی فلانی وقتی پب میخواد سرشو بزاره رو بالش بخوابه فکر این ملت نیست؟!
این بحث شیطان پرستی و شستشوی مغزی مرتبط با اون هم که دیگه جای خودش رو داره.آخرش هم نفهمیدم ستاره 6 پر مال کیه 5 پر مال کی!

میدونیم توی مملکتمون نقص هست اما باید اصلاح بشه...

زمانی که به اصلاحات نیاز داشتیم............ بیخیال
راستی از مردم خواسته شده تا در ساعات اولیه رای خودشون رو به صندوق بریزند،دوستان یه وقت دیرتون نشه :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
Present, Ghost Rider, دموکراسی, DJ Dani

Captain

Captain

no avatar
2736

تشکر کرده: 1473 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 18 بهمن 1385 12:46

شیراز

آرشيو سپاس: 6007 مرتبه در 1644 پست

توسط Present » جمعه 15 اردیبهشت 1391 09:51

Mohammad Shaltookei,  سه پاراگراف اولی رو قبول دارم ولی 4 و 5 نه
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Present تشکر کرده اند:
Alpha4, Cloor Master, A3eman

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » جمعه 15 اردیبهشت 1391 12:57

Mohammad Shaltookei جان  

اینکه اسلام رو با نظام جمع میبندید از بیخ اشتباهه چون تنها چیزی که از اسلام در این نظام هست همون کلمه ی 5 حرفی اسلام هست،باید در نظر داشته باشید که اداراتی که مملو از فساد است جزوی از این نظام هستند! بانک هایی که دیگر اختلاس های میلیون دلاری براشون افت شان داره و زدند تو کار میلیارد دلار جزوی از همین نظام هستند.حالا یا نظام اسلامی نیست یا اسلامی هست و اینها هم جزوی از اسلام هستند(نعوذبالله)

نه دوست عزيز ؛ بشدت با شما مخالفم! امام خميني (ره) فرمودند ولايت فقيه همان ولايت رسول الله هست! پس بدونيد كه ولايت فقيه جزئي از اسلام هست پس نمي تونيد بفرماييد كه جمهوري اسلامي صرفا اسمي است! بحث مفصل ميشه وگرنه مينشستم براتون از سير تا پياز توضيح ميدادم ولي جاش اينجا نيست چون تاپيك از موضوع اصلي منحرف ميشه!
به هر حال ولايت فقيه ، شوراي نگهبان ، مجلس و ... عضوي از اين نظام هستند و امام خميني (ره ) با بينش سياسي دقيقي كه داشتند تك تك اين ها رو تعريف كردند و مطمئن باشيد كه مشكل از نظام اسلامي جمهوري اسلامي نيست بلكه مشكل از مجريان اون هست! پس شخص (منظورم شخص رهبري ، شوراي نگهبان و ... نيستند!!!!) مشكل داره و منظور از شخص هم همون مجريان هستند نه قانون گذاران!!!

چرا دلیل نمیشه! وقتی بد و بیراه میگیم یعنی ناراضی هستیم،وقتی هم ناراضی باشیم معلومه که باید کل انقلاب رو بشوریم بزاریم کنار.چون آرمان های انقلاب که گفته میشد انقلاب مستضعفین داره له میشه.حالا جدا از اون قضیه آب و برق مفتی!

وقتي بد و بيراه ميگيم ما منظورمون كل نظام اسلامي نيست! منظورمون شخص مجري هست!!! يعني اون كسي كه سنگ ميندازه جلوي پا نه اون كسي كه به فكر مردم هست و بايد شرايط رو مدنظر قرار بده تا فردا از همين قانون سوء استفاده نشه! ميدونم نقص هايي هست اما اين نظام نوپا بايد تجربه كنه تا كامل تر و كامل تر بشه! اگر هم هنگام بدبيراه گفتن منظورتون كل نظام هست و نظام كلي جمهوري اسلامي رو هدف قرار ميديد بايد به فكر بيافتيد و بدونيد استدلال شما شايد (گفتم شايد تا كمي به فكر فرو بريم!) ناقص باشه!
انقلاب مستضعفين رو هم قبول دارم و بايد اين انقلاب به سمتي بره كه مستضعفين كل جهان رو تقويت كنه! بازهم در اين قسمت با كمبودهايي مواجه هستيم و بايد كامل بشه و همين
هدفمندي يارانه ها كه خيلي ها بهش گيرميدن كه فلانه و چنانه براي اين فقيرهايي كه نون شب هم نداشتن بخورن بسيار عالي و تاثير گذار بوده! من كسي رو مي شناختم كه فقط توي
يك اتاق زندگي ميكرد و تلويزيون و ... نداشت! (صبح ميرفت دستفروشي و ... شب ميومد خونه و كل وسايل برقيش يك لامپ 100 واتي بود!) الان همين آدم با پول يارانه ها تونسته به زندگيش سر و سامون ببخشه و همين قضيه آب و برق مجاني هم واقعا براي اين آدم در حد مجاني هست!!!!!!!! قرار نيست اون باباي پولدار هرچقدر خواست برق مصرف كنه و حق چنين فقرايي رو بخوره! اگر انصاف داشته باشيم ميدونيم كه براي اون صرفه جو پول آب و برقش در حد مجاني هست و اون طرف پولدار هم اگر خونه اش رو چراغاني ميكنه و از شب تا صبح هم روشنه بايد پولش رو بده !!! (يكي كم مصرف ميكنه - اون يكي زياد ؛ حساب دو دو تا چهارتاست پس پرمصرفه بايد بهاي بيشتري بده!!! )

خوب فعلا که هستند و از صدر تا ذیل نظام رو در بر گرفته اند! وقتی میفرمائید عضو نظام نیستند یعنی از سیستم های حکومتی خارج هستند.
حالا اومدیم و خداوند عنایت نفرمودند و نسل بعدی مسئولین هم اینطور بود تکلیف ما چیست؟!باید دست روی دست بزاریم و ببینم کی نسل جدید مدیران میخوان اصلاح بشوند؟!

عزيز من! قرار نيست يكي از آسمون بياد و اينا رو اصلاح كنه! من و شما هم دست روي دست بگذاريم تا يكي بياد و اين چنين مسئولين و اين نسل از مديران رو اصلاح كنه!
من و شما بايد جاي چنين مديراني رو بگيريم! يكي از مملكت فرار ميكنه و ميره اون ور كه واي اين ور آب ظلم و بي عدالتي بيداد ميكنه! اين فرار از حل مسئله هست! مرد باش و بمون و درس بخون و مدير بلندپايه كشور شو و مملكتت رو به سمت عدل هدايت كن! چرا هميشه عادت داريم توپ رو بندازيم توي زمين ديگري؟
اگر مرد هستيم بايد مدير با كفايت بشيم و خودمون دست بكار شيم نه اينكه يكي بياد اصلاح كنه!
من صدر نظام رو قبول ندارم كه انسان هاي بي كفايتي وجود دارند! هر چند در اين ميان شايد بعضي ها با پارتي و ... به اين رده رسيده باشند ولي مطمئن باشيد من و شما هم ميتونيم!
اما اون كارمند رشوه خور كه من و شما باهاش سرو كار داريم و از قوانين پيروي نمي كنند و خون مردم رو توي شيشه مي كنند رو (من و شمايي كه حداقل حداقلش مي تونيم جاي چنين آدم هايي رو بگيريم ) همين كارمند مريض باعث ميشه كه من و شما كل نظام رو آبكشي بكنيم! يعني آيا اين آدم مثلا به سران مملكت وصله و به عمد و با دستور سران نظام داره اين كار ها رو ميكنه؟ نه عزيز من ، اين چنين كارمندان و مديران صرفا مريض هستند و دوست دارند احساس قدرت بر مردم داشته باشند! ما هم ميشينيم و فقط نگاه ميكنيم كه فلان فلان شده كار منو راه ننداخت! اما همين كارمند تا بهش ميگي "ببخشيد دفتر بازرسي كجاست؟!" با همين جمله جفت ميكنه و رام ميشه! پس بدونيم مشكل از اين كارمند عقده اي هست نه نظام!

به این شدت که شما میفرمائید نه! یک مثال میزنم چهارتا مرد ایرانی رفتند استانبول با یه چندنفر دیگه که بهشون میگن 5+1 نشستند و کمی بگو بخند کردند دلار 2000 تومانی شد 1600 تومن!اگر جمهوری اسلامی کمی در رفتار خود در عرصه بین الملل تجدید نظر کند مطمئنا بسیاری از مشکلات خصوصا مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.ولی نمیدانم فلسفه ی این لجبازی های حکومت با غربی ها چیست.همیشه پیش خودم فکر میکنم یعنی فلانی وقتی پب میخواد سرشو بزاره رو بالش بخوابه فکر این ملت نیست؟!
این بحث شیطان پرستی و شستشوی مغزی مرتبط با اون هم که دیگه جای خودش رو داره.آخرش هم نفهمیدم ستاره 6 پر مال کیه 5 پر مال کی!

به نظر شما سياست خارجي ما بايد دست دادن و اوكي دادن به آمريكا و غرب باشه؟! اگر شما آرمان هاي امام رو قبول داريد و اسم از انقلاب مستضعفين مياريد بايد كل صحبت هاي امام رو قبول داشته باشيد نه يك نكته رو قبول داريد و نكته كه باعث فشار و تحريم به ما ميشه رو به كل رد ميكنيد و مي فرماييد كه فلسفه لجبازي با غرب چيه؟ همون امام هم هميشه با آمريكا لج بودند و آمريكا و غرب رو دشمن اين انقلاب ئ مردم مي دونستند!
منظور شما در تجديدنظر در عرصه بين الملل منظورتون چراغ سبز به غرب هست و اين دقيقا عكس فرمايشات امام خميني (ره) هست! يعني به نظر شما امام نمي دونستند ما تو تحريم هستيم و اين تحريم باعث فشار به مردم ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
فلاني وقتي سرشو ميذاره رو بالش اول از همه اسلام و آرمان هاي امام (ره) و ... رو مدنظر قرار ميده (البته تك تك كارهاي اون فلاني رو تاييد نمي كنم!)
همچنين اين سياست ها هم با نظارت كامل مجلس و نمايندگان من و شما هست! (اگر ميفرماييد كه نماينده هاي مجلس ، نماينده مني كه راي نمي دهم نيست پس پيشنهاد مي كنم راي بديم تا نماينده ما به مجلس بره! )
اين بحث هاي فراماسوني  و به قول شما شستشوني مغزي هم يك واقعيت تلخ هست كه نمي خواهيد باور كنيد كه پشت هر تفكر غربي يك هدف خاص هست و من و شما چنين بحث هايي رو قبول نمي كنيم و جدي نمي گيريم و اون رو بازي ميدونيم و به اون اهميت نمي دهيم ولي مطمئن باشيد همين آمريكا (از مجلس و ... گرفته تا بوش و اوباما و... ) وابسته به اتاق صهيون و يهود هست و من و شماي بچه مسلمون اصلا چنين چيزهايي رو جدي نمي گيريم و وقتي دو نفر ميخوان روشنگري كنند و ما رو با اين چيزها آشنا كنند ميگيم واي باز اومدن واسه ما سخنراني كنن! اما از اون طرف وقتي يكي مثل شاهين نجفي و ... رو ميشنويم سريع تحت تاثير قرار ميگيرم و حرف هاش رو قبول مي كنيم و ميگيم احسنت اين حرف دل ماست!
ولي هميشه بايد با مطالعه و منطق صحبت كرد نه بي پروا و در هوا! (منظورم همين خواننده رپ شاهين نجفيه كه متاسفانه چون ميگيم داره به اين نظام حمله ميكنه پس كارش درسته!
عزيز من منطق اين آدم كو؟ يا فقط با بازگو كردن مشكلات ، مشكلات حل ميشه؟ نه عزيز بايد مرد باشيم و خودمون جاي چنين مديران بي كفايتي رو بگيريم!)

Mohammad Shaltookei جان
صحبت هايي كه كردم ، قصد توهين به شما دوست عزيز ندارم و اگر جايي كمي تند شدم معذرت ولي كل دوستاني كه يكجانبه قضاوت ميكنند رو مخاطب قرار دادم...
به هر حال شرمنده...

با تشكر
آخرين ويرايش توسط CentralWeb در جمعه 15 اردیبهشت 1391 13:07, ويرايش شده 1 در کل.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CentralWeb تشکر کرده اند:
SHAHABESAGEB, ASHKAN95, Cloor Master, Present

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » جمعه 15 اردیبهشت 1391 13:05

دوستان بزرگوار تا تاپيك قفل نشده يخورده فيتيله رو بكشن پايين بحث داره منحرف ميشه.

اخوي DJ شما خودت بهتر از من جواب خودت رو دادي:

(((متاسفانه خاصیت ما ایرانی ها این است که نمی توانیم حد اعتدال را رعایت کنیم ,))))
اين دوستمون هم حرف منو زد:
(((بد نیست یک نگاهی به نیازمندیهای تهران بندازید تا ببینید پر است از آگهی استخدام برای کارگر ساده . یک انسان با شرافت به خودش زحمت میده و برای ماهی سیصد هزار تومان کارگری میکنه ولی از سر راحت طلبی کنار خیابان برای زنا دادن قدم نمیزنه !)))

همشهري 200 تومنه نيازمندي هاش هم 100 تومن بريد بخريد و ببينيد چقد نيرو ميخواد.
بد يا خوب چيزي هم كه زياده الحمدلله رب العالمين منشي زن .
ولي متعصفانه بعضي ها منشي شبانه بودن گوشه اتوبان ستاري و ميدان ونك و ميرداماد رو بيشتر ترجيح ميدن...
حضرات محترم من هيچ دفاعي از صدا و سيماي جذاب و پر باره خودمون نكردم بعله مشكل از صداو سيما هم هست ولي :::::

اين دليل خوبي نيست كه صدا و سيما رو بهونه كنيم براي اين همه  اخبار ناگوار .

كنترل تلويزون دست ماست.وبا اشاره ما كار ميكنه.و همون فكري كه داريم و همونچيزي رو كه دوست داريم انتخاب مكينيم. ماهواره هاتبرد و يوتل ست با هم 700 كانال رايگان داره و 100 تا شبكه فارسي ولي يك فراواني از كانال هاي در خواست شده بگيريد ببينيد كدوم از همه بيشتر؟؟

قبلا هم عرض كردمن چرا كارت هاي dvb مجود در ايران فقط و فقط مخصوص باز كردن كانال هاي +18 هست؟؟؟ كانال ها هم كه با شرينگ اينترنت باز ميكنن جاي خود داره...
ولي همين كارت ها تو مغازه ها نيومده فله اي بار ميكنن ميبرن شب زنده داري ميكنن.

تا فردا صبح بخاييم از وام گرفته نشده و صدا و سيما و غيره صحبت كنيم به جايي نميرسيم

مشكل اساسي فرهنگ مردمه كه با سربلندي ازش حمايت و دفاع هم ميكنيم به به به....
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
Present, KH.I.A.2500, CentralWeb, mojtabba, SHAHABESAGEB, ASHKAN95, Cloor Master, Qaher1406

Major I

Major I

نماد کاربر
351

تشکر کرده: 63 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 5 بهمن 1390 12:42

آرشيو سپاس: 2212 مرتبه در 321 پست

توسط دموکراسی » جمعه 15 اردیبهشت 1391 14:03

سلام دوستان اول اینکه من نمیتونم مثل شما خوشگل حرف بزنم ولی
دوست خوبم HORLIKAN

اینکه فرمودین مشکل اساسی از فرهنگ مردمه من کاملا تایید میکنم حرف شمارو

ولی این نکته که نوع فرهنگ یک مردم از کجا نشئت میگیره هم جای بحث داره

یک مثال عرض میکنم فرهنگ ترافیک:وقتی میبینی تو مملکت ما فرهنگ رانندگی وجود نداره وقتی تو خیابون میبینی هیچکس به حق خود راضی نیست دلیل دارد دلیلش هم این است که هرکسی پشت یک اتومبیل قراضه که همه اجزایش به سختی کار میکند نشسته باشد تمایل به هرجه زودتر طی کردن مسیر دارد ولو به شرط خوردن حق دیگران ولی در یک کشور اوروپایی مثلا ایتالیا راننده ای که پشت یک اتومبیل اخرین سیستم نشسته و باد کولر در دمای 40 درجه تابستان اونو یاد کوه های الپ میندازه هیچ عجله ای نداره حتی این کمه ممکنه حق خودشو به شما بده تو مسیر

اینکه مردم ما از لحاظ رفتارهای اجتماعی عقب مانده تر از مردمی مثل ژاپن است(زلزله بم و زلزله اخیر ژاپن را در نظر بگیرید) دلیلش ذات مردم ما یا انها نیست دلیلش تناه یک کلمه است انهم آموزش

شاید اموزش هایی که مردم ژاپن یاد میگیرند مردم ما یاد میگرفتند ما از تکنولوژی و سطح زندگی فعلی انها خیلی جلوتر بودیم

باید اموزش و نظام اموزش و تربیت از همان دوران شیرخوارگی شروع شود البته این حرف من خیلی شبیه شعار است دلم اب نمیخوره همچین برنامه ای تو کشور ما پیدا بشه ولی ناامید مطلق هم نیستم

آموزش صحیح+رفاه در زندگی=جامعه ایده آل :razz:
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب دموکراسی تشکر کرده اند:
mojtabba, Cloor Master, Present, HORLIKAN, DJ Dani, Alpha4

Major II

Major II

نماد کاربر
342

تاريخ عضويت

شنبه 29 آبان 1389 20:50

آرشيو سپاس: 1985 مرتبه در 313 پست

توسط m-sajedy » جمعه 15 اردیبهشت 1391 14:08

ضمن عزض سلام به خدمت همه دوستان
ببخشید نتونستم بگذرم و چیزی (نظراتم) رو نگم

به نظر من تمامی مشکلات جامعه در یک جمله کوتاه خاتمه میشه (الگوپذیری از بیگانه و خصوصا" غرب) و بیشتر به خودمون مربوط میشه چرا که آسمون باز نمیشه و یه دفه چند نفر بیان پایین و بشن مسئول بالاخره مسئولین هرکشوری از مردم همون کشورن
ساده تر:    ملت مریض = دولت مریض

از موی سر ما و لباس هامون گرفته تا تولیدات فرهنگی و صنعتی ما شده یه تقلید ساده لوحانه از بیگانه (پیشتر غرب)

فرمایش رهبر معظم انقلاب: ما باید به دنبال الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باشیم
وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ

و هنگامی که به آنان گفته شود : در زمین فساد نکنید، می‌گویند : ما فقط اصلاح‌ کننده‌ایم!

سوره مبارکه البقرة

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-sajedy تشکر کرده اند:
CentralWeb, Present, KH.I.A.2500, mojtabba, HORLIKAN

Major II

Major II

نماد کاربر
585

تشکر کرده: 322 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 9 مهر 1390 19:48

iran

آرشيو سپاس: 2240 مرتبه در 485 پست

توسط Cloor Master » جمعه 15 اردیبهشت 1391 14:27

یک ضرب المثل معروف که همهی شما ان را شنیده اید: قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود      مصداق صحیح این قضیه است به نظر من نمی شود گفت که این قضیه به خاطر اینه که اموزش نیست یا تلوزیون بده یا بعضی ها بی جنبه هستند یا ... به نظر همهی اینها به نوبه ی خودشون در این قضیه نقش ایفا می کنند  از بعضی مسئولین بگیر تا کارت ماهواره  و متاسفانه مشگل خیلی بزرگیه (به نظر من برا حلش) و به همین راحتی ها حل نمی شود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Cloor Master تشکر کرده اند:
CentralWeb, Present, m-sajedy, HORLIKAN

قبليبعدي