در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
355

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 2 فروردین 1389 17:45

طهرون-شمرون

آرشيو سپاس: 3267 مرتبه در 332 پست

تصاویر نایاب از کلاه سبزهای ارتش (نوهد) و خداحافظی من..

توسط wild-bear » سه شنبه 18 آبان 1389 00:38

سلام و عرض ادب خدمت دوستان ..اول از همه خدمتتان عارضم این تصاویر را دوست بسیار گلم رضا جلالی برام فرستاده که من هم بهمراه هزاران گل تقدیم شما سروران و مدیریت میکنم.امیدوارم مفید واقع شود.
................................
نزدیک به 9 ماه افتخار داشتم در کنار شما عزیزان باشم.با هم به بحث نشستیم .گاها از هم دلخور شدیم .غیبت یکدیگر را کردیم بقول بچه ها همدیگر را دق دادیم ولی خدا شاهده همه شما برام عزیزید چرا که در کنارتان خیلی چیزها یاد گرفتم.از دست شما راضیم ولی از دست خودم ناراضی چرا که نتوانستم آنطور که باید حسم را به شما القا کنم و از دلم برایتان بگویم. بگذریم.
حال وقت سخت خداحافظیست .خواهش میکنم خواهش میکنم اگر باعث رنجشتان شدم حلالم کنید و نباشد آنکس که از من دلخور باشد.دست تک تکتان را میبوسم و برایتان آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم .امیدوارم پوچ نوشته هایم ذره ای به اقیانوس علمتان افزون کرده باشد هرچه بود وظیفه بود ولاغیر.در کنار هم با احترام و بدور از تنش فعالیت کنید و نگذارید افراد نابخرد (مثل من) باعث انحراف در مباحث علمیتون شود.اطلاعات علمیتان را به اشتراک بگذارید.در احترام به یکدیگر از هم پیشی بگیرید و همدیگر را دوست بدارید باشد که بتوانیم در کنار یکدیگر ایرانی آباد بسازیم.چشمتان را خسته نمیکنم باز هم میگویم حلالم کنید بخاطر همه بدنوشته هام.

هیچوقت حرف آخر را اول نزنید.

یاعلی کوچیک همه شما بزرگان... احسان امیر اعتصام

................................................
این تصاویر را با هزار عشق و علاقه بدست آوردم برای شما عزیزان سنترالی البته میدانم برای بعضی از شما عزیزان تکراریست ولی حیفم آمد این تاپیک را نزده بروم.

تصاویر زیبا از تیپ هوابرد ارتش:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
آخرين ويرايش توسط CAPTAIN PILOT در جمعه 22 بهمن 1389 01:57, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: تصاویر جایگزین شد. موفق باشید
بنام حاکمی که اگر حکم کند همه محکومند....حکم لازم !!!
....
نویسنده آمریکایی ارنست همینگوی:
«هر انسانی که آزادی را دوست دارد بیش از طول عمرش به ارتش سرخ و شوروی سپاسگزاری بدهکار است.»

Captain II

Captain II

نماد کاربر
509

تاريخ عضويت

شنبه 13 آذر 1389 00:07

آرشيو سپاس: 2572 مرتبه در 393 پست

Re: تصاویر نایاب از کلاه سبزهای ارتش (نوهد) و خداحافظی من..

توسط interceptor » جمعه 22 بهمن 1389 00:14

در مورد آقای wild Bear که بنده بسیار به ایشون ارادت دارم و فکر می کنم ایشون با پست هاشون برای سنترال بسیار مفید بوده و خود من از مطالب منسوب به ایشون بسیار استفاده کرده و همواره لذت برده ام و باعث تغییراتی در نظر بنده نسبت به توان طراحی-ساخت و قدرت روسیه در زمینه های مختلف شد.
البته خداحافظی ایشون شبیه به فیلمای دفاع مقدس و بسیار دراماتیک بود. اما امیدوارم تغییر عقیده بدهند و باز هم  با حضور خود گرمابخش بحث ها بشن و بر اطلاعات کاربران محترم سایت اضافه کنند.
دلیل اینهمه انتقاد شدید بعضی ها  (که گاهن توهین آمیزه)رو هم به ایشون با وجود متانت و ادب ضمنی در نوشته هاشون نمی فهمم.

,ولی در مورد تصاویر نوهد که بجز آخری ها که کوچیک بودند بقیه load نشدن.
آخرين ويرايش توسط interceptor در جمعه 22 بهمن 1389 00:29, ويرايش شده 1 در کل.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب interceptor تشکر کرده اند:
MeTaNa, رونین, wild-bear, X.Nima

اخراج شده

no avatar
203

تاريخ عضويت

شنبه 17 مهر 1389 21:37

آرشيو سپاس: 268 مرتبه در 104 پست

توسط MeTaNa » جمعه 22 بهمن 1389 00:24

بله، واقعا بضی دوستان(دوست که چه عرض شود...) حدو گذروندنو یه سری توهین های بی اساس به ما کردن. حتما میدونید کیو میگم.
امیدوارم مسئول سایت بررسی کنه(چک کردن ای پی) و نتیجه رو در معرض عموم بزارن تا ما به حقمون برسیم.

همون ها بودن که با توهیناشون باعث رفتن دوستای خوبی مثل wild-bear و kamranrus شدن.

منم امیدوارم که ایندو دوست عزیز دوباره برگردن...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MeTaNa تشکر کرده اند:
X.Nima, interceptor, cheka, رونین, wild-bear

Moderator

Moderator

نماد کاربر
1921

تاريخ عضويت

شنبه 29 خرداد 1389 16:45

آرشيو سپاس: 13151 مرتبه در 1830 پست

توسط رونین » جمعه 22 بهمن 1389 10:18

سلام خدمت شما دوستان گرامی  :razz:  :razz:

بعد من با یاد من افسوس میماند به جا
                                                        در میان کلبه ام فانوس میماند به جا
میروم تا گم شوم در جاده های ناشناس
                                                       کس نمیابد مرا افسوس میماند به جا
مائیم که از پادشهان باج گرفتیم
          زان پس که از ایشان کمروتاج گرفتیم
                          اموال وخزائنشان تاراج گرفتیم
                                                   مائیم که از دریا امواج گرفتیم

شاهنشاه بزرگ ایران نادرشاه افشار

زیبنده
یک رونین زیبا مردن است، آن رونینی که هر دم آماده مرگ نباشد، ناگزیر مرگی ناشایست برایش پیش می آید
.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب رونین تشکر کرده اند:
MeTaNa, interceptor, wild-bear, X.Nima