سقوط یک F_16 اسراییل

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1131 بار
سپاس‌های دریافتی: 1124 بار

سقوط یک F_16 اسراییل

پست توسط salam_2407 » پنج شنبه 20 آبان 1389, 9:16 am

امروز صبح اخبار از سقوط یک F-16 نیروی هوایی اسراییل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد . و همچنین گفتند که هر دو خلبان ناپدید شدند و گروه های جستجو برای پیدا کردن خلبانان اعزام شدند .
همچنین اخبار اعلام کرد فرماندهی نیروی هوایی اسراییل تمامی فعالیت های پروازی نیروی هوایی را تعلیق کرده است
(( من تو اینترنت گشتم ولی هیچ سایتی چیزی اعلام نکرده بود )) حتی سایت واحد مرکزی خبر
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 41 بار
سپاس‌های دریافتی: 249 بار

Re: سقوط یک F_16 اسراییل

پست توسط farhadiannn » پنج شنبه 20 آبان 1389, 12:14 pm

سقوط چهارشنبه بعداز ظهر اتفاق افتاده اما امروز خبر داده اند.محل سقوط هم جنوب اسرائیل بوده است.ظاهرا خلبانان هنوز پیدا نشده اند یا اگر شده اند فعلا خبرش پخش نشده.این هواپیما از نوع F16I بوده که مخصوص اسرائیل ساخته می شود و بسیار هواپیمای با قابلیتی است.

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

پست توسط atlantik » پنج شنبه 20 آبان 1389, 12:50 pm

خارجی ها رو نمی دونم اما داخلی ها مثل [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] و [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] اشاره ای به اون داشتند
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1131 بار
سپاس‌های دریافتی: 1124 بار

پست توسط salam_2407 » پنج شنبه 20 آبان 1389, 5:17 pm

سقوط يك جنگنده اف.16 رژيم صهيونيستي در صحراي "نقب " [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

خبرگزاري فارس: يك فروند جنگنده «اف. 16. آي» نيروي هوايي رژيم صهيونيستي شب گذشته در صحراي نقب سقوط كرد.

به گزارش فارس، روزنامه صهيونيستي «معاريو» در پايگاه خبري خود اعلام كرد كه يك فروند جنگنده «اف.‌16.آي» نيروي هوايي رژيم صهيونيستي شب گذشته در منطقه "ميتسيبه رامون " در صحراني نقب سقوط كرد.
بر اساس اين گزارش، نيروي هوايي رژيم صهيونيستي همچنان جست‌وجوي خود را در محل سقوط جنگنده ادامه مي‌دهد ولي هنوز خلبان‌هاي اين جنگنده را نيافته است.
روزنامه معاريو اعلام كرد كه تاكنون گفته شده است كه علت سقوط هواپيما خطاي انساني بوده است نه مشكل فني در جنگنده.
بر اساس اعلام رسانه‌هاي رژيم صهيونيستي، "عاميحاي ايتكس " (28 ساله) از منطقه كفار فاربورغ و "عيمانوئيل ليوي " (30 ساله) از ساكنان "معالبه ادوميم " دو خلبان اين جنگنده هستند كه حتي لاشه هواپيماي آنان نيز پيدا نشده است.
در پي اين حادثه ژنرال عيدو نحوشتان فرمانده نيروي هوايي رژيم صهيونيستي كميته پيگيري‌اي به رياست يك افسر بلندپايه تشكيل داد و اعلام كرد كه پروازهاي آموزشي تا اطلاع ثانوي متوقف شود.
روزنامه يديعوت آحارونوت در اين خصوص اعلام كرد كه اين جنگنده از نوع هواپيماهايي بود كه اسرائيل مي‌تواند از آن در پروازهاي شناسايي دور از آن استفاده كند.

منبع : فارس
عکس : سنترال
آخر من از گیسوی تو ، خود را بیاویزم به دار

Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

پست توسط saeedjiji » پنج شنبه 20 آبان 1389, 6:09 pm

امیدوارم خلبان هم مثل هواپیما تکه تکه شده باشه :AA:
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن