در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
191

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 28 فروردین 1388 20:28

آرشيو سپاس: 803 مرتبه در 146 پست

اسامی بازیگران «اخراجی‌ها 3» اعلام شد

توسط atlantik » جمعه 21 آبان 1389 23:55

قرارداد گروه اول بازیگران «اخراجی‌ها 3» به کارگردانی و تهیه‌کنندگیمسعود ده‌نمکی پس از دوبار تغییر کامل فیلمنامه و گروه بازیگران سرانجامثبت شد.

به گزارش روابط عمومی فیلم سینمایی «اخراجی‌ها 3»، با ثبتقرار داد اولین گروه از بازیگران این فیلم آخرین فیلم از سه‌گانه سینماییمسعود ده‌نمکی وارد فاز جدیدی از تولید شد.

در هفته جاری اولینگروه از بازیگران «اخراجی‌ها 3» قرارداد بازی در این فیلم را به ثبترساندند که از جمله می‌توان به محمدرضا شریفی‌نیا، علی دهکردی و بهنوشبختیاری اشاره کرد.

مریم‌ کاویانی، سیروس کهوری‌نژاد، محمود مقامی،سپند امیرسلیمانی، رز رضوی و ابوالفضل دیگر بازیگرانی هستند که قراردادبازی آنها طی هفته گذشته به ثبت رسید و گروه دوم بازیگران نیز در هفتهآینده قراردادشان امضاء خواهد شد.

در پروژه سینمایی «اخراجی‌ها 3»بیش از 40 بازیگر مطرح حضور خواهند داشت که به طور متوسط و در سکانس‌هایمتفاوت بین 100 تا دو هزار هنرور مقابل دوربین قرار خواهند گرفت.

تاکنونمحمد‌حسین جعفریان و خلیل جوادی ترانه‌هایی را برای ساخت تیتراژ«اخراجی‌ها 3» سروده‌اند که با تکمیل فهرست بازیگران در هفته آیندهپیش‌بینی می‌شود آخرین فیلم از سه‌گانه «اخراجی‌ها» اوایل آذرماه در تهرانکلید بخورد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند چون عربی "پ" ندارد!

دکتر علی شریعتی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب atlantik تشکر کرده اند:
!MOS, essi10, Mahdi1944, oweiys

Major II

Major II

نماد کاربر
441

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 18 آذر 1385 03:48

essi8689@yahoo.com

آرشيو سپاس: 203 مرتبه در 67 پست

Re: اسامی بازیگران «اخراجی‌ها 3» اعلام شد

توسط essi10 » يکشنبه 23 آبان 1389 17:19

فکر کنم آقای ده نمکی می خواد جای فرانسیس فورد کاپولا رو تو ایران پر کنه با این سه گانه ی شاهکارش
رحم کن تا شب بی جنبش بی حوصلگی پشت این پنجره خالی قابم نکنه
دارم از فکر رسیدن به تو آباد میشم ،تو بیا که باد ولگرد خرابم نکنه