در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
965

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 10 تیر 1388 07:47

آرشيو سپاس: 3923 مرتبه در 763 پست

کاندولیزا رایس: تحریم های ایران تاثیر گذار است ، صبور باشید

توسط victory67 » سه شنبه 25 آبان 1389 09:46

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
رایس در ادامه افزود : " به زودی كسي از داخل ایران ظهور می کند و می گوید که سیاست های حکومت به بن بست رسیده است"!

وزیر امور خارجه سابق آمریکا معتقد است که تحریم های بین المللی علیه ایران تاثیر گذار است و آمریکایی ها باید برای دیدن نتایج تحریم های ایران صبور باشند.

به گزارش  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  رایس که روز جمعه در یک اجلاس اقتصادی در کانزاس آمریکا سخن می گفت با رد این موضوع که تحریم ها کارایی ندارد ، گفت : " ( با تحریم های موجود ) ایرانی ها نمی توانند نیازهای خود را از جامعه بین المللی تامین کنند. "
رایس در ادامه افزود : "  به زودی كسي از داخل ایران ظهور می کند و می گوید که سیاست های حکومت به بن بست رسیده است"!

مقامات ايراني ،‌ همواره آمريكا را به دخالت در امور داخلي كشورمان متهم مي كنند.

وزیر خارجه دولت بوش با اشاره به اینکه او بیشتر مایل به دستگیری زنده اسامه بن لادن رهبر گروه القاعده است ، افزود : " من دوست دارم که او ( بن لادن) زنده دستگیر شده و به  آمریکا انتقال داده شود ".

وی افزود : " دوست دارم یک صبح از خواب بیدار شوم و ببینم که مشکل جهان مساله دیگری به جز اسامه بن لادن است ".

وی با نادر خواندن جورج دبلیو بوش رییس جمهوری سابق آمریکا گفت : " او همه چیز می خواند و از بسیاری از حوزه ها اطلاعات عمیقی دارد".

رایس با اشاره به سقوط ناگهانی محبوبیت اوباما در دو سال اول دوران نخست ریاست جمهوری با اشاره به شکست اخیر حزب دموکرات در انتخابات میاندوره ای کنگره ، افزود : " مردم آمریکا انتظار بیشتری از اوباما داشتند ".
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رود
                     صحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یاد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب victory67 تشکر کرده اند:
hesperus, Present, saeedjiji

Major I

Major I

نماد کاربر
686

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 مهر 1389 19:24

آرشيو سپاس: 1839 مرتبه در 485 پست

Re: کاندولیزا رایس: تحریم های ایران تاثیر گذار است ، صبور با

توسط saeedjiji » سه شنبه 25 آبان 1389 10:05

:::P یاد اون حرف ضرغامی افتادم؛

میگفت: گویا در جریان سفر اخیر رایس به فلسطین اشغالی یکی از مسئولان (منظورش محمود عباس بود) ایشون رو بغل کرده

البته به نظر من باید به این آقا مبلغی به عنوان سختی کار پرداخت بشه :::P :::P :???: :???:

آی خندیدیم

مدارکش هم موجوده

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد  , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد