معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی لغو شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: رونین, شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
پست: 3050
تاریخ عضویت: یک شنبه 7 اسفند 1384, 3:45 am
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی لغو شد

پست توسط Dr.Akhavan » سه شنبه 24 مرداد 1385, 9:08 pm

  معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی لغو  مدیر امور مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مطابق قانون جدید معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی که در گذشته اعمال می‌شد لغو شده و این افراد از این پس ملزم به اعزام به خدمت نظام وظیفه با شرایط خاص شدند.
سردار موسی کمالی در گفت و گو با فارس با بیان این مطلب افزود:تمامی نفرات اول کنکور که مشمول هستند جهت اعزام به خدمت باید با مراجعه به بنیاد نخبگان و اخذ معرفی نامه به مراکز نظام وظیفه مراجعه کنند.
وی افزود: موضوعات علمی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح جهت تحقیق به این افراد داده می‌شود که این موضوعات مربوط به مسائل مختلف کشور یا مسائل مربوط به نیروهای مسلح است و این نخبگان به جای خدمت در پادگان‌ها در خارج از مراکز نظامی در خصوص موضوعات ارائه شده تحقیق کرده و نتایج تحقیقات خود را به هیئت داوری ارائه می‌کنند.
سردار کمالی خاطرنشان کرد: هیئت داوری بعد از ارزیابی تحقیقات ارائه شده آن را تأیید و سپس در یک دوره ویژه تحت آموزش مربیان خاص، مسائل دفاعی به نخبگان آموزش داده و سپس کارت پایان خدمت برای آنها صادر می‌شود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص مدت خدمت سربازی نخبگان گفت: مدت خدمت بستگی به ارائه نتایج تحقیقات ارائه شده به فرد است و چنانچه فرد بتواند هرچه سریعتر آن را ارائه کند در صورت تصویب کارت پایان خدمت خود را اخذ می‌کند ولی سقف آن مدت 24 ماه است.
سردار کمالی خاطر نشان کرد: این شرایط در خصوص ورزشکاران ملی مشمول نیز خواهد بود و این افراد نیز با شرایط ویژه به خدمت اعزام خواهند شد.

ارسال پست

بازگشت به “کنکور و دانشگاه”