در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل مرتبط با کنکور و دانشگاه به بحث بپردازيد
Super Moderator

Super Moderatorنماد کاربر
پست ها

3050

تشکر کرده: 29 مرتبه
تشکر شده: 134 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 7 اسفند 1384 03:45

آرشيو سپاس: 1566 مرتبه در 615 پست

معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی لغو شد

توسط Dr.Akhavan » سه شنبه 24 مرداد 1385 21:08

معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی لغو شد[/align]مدیر امور مشمولان ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مطابق قانون جدید معافیت نفرات برتر کنکور و ورزشکاران ملی که در گذشته اعمال می‌شد لغو شده و این افراد از این پس ملزم به اعزام به خدمت نظام وظیفه با شرایط خاص شدند.
سردار موسی کمالی در گفت و گو با فارس با بیان این مطلب افزود:تمامی نفرات اول کنکور که مشمول هستند جهت اعزام به خدمت باید با مراجعه به بنیاد نخبگان و اخذ معرفی نامه به مراکز نظام وظیفه مراجعه کنند.
وی افزود: موضوعات علمی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح جهت تحقیق به این افراد داده می‌شود که این موضوعات مربوط به مسائل مختلف کشور یا مسائل مربوط به نیروهای مسلح است و این نخبگان به جای خدمت در پادگان‌ها در خارج از مراکز نظامی در خصوص موضوعات ارائه شده تحقیق کرده و نتایج تحقیقات خود را به هیئت داوری ارائه می‌کنند.
سردار کمالی خاطرنشان کرد: هیئت داوری بعد از ارزیابی تحقیقات ارائه شده آن را تأیید و سپس در یک دوره ویژه تحت آموزش مربیان خاص، مسائل دفاعی به نخبگان آموزش داده و سپس کارت پایان خدمت برای آنها صادر می‌شود.
وی در پاسخ به سوالی در خصوص مدت خدمت سربازی نخبگان گفت: مدت خدمت بستگی به ارائه نتایج تحقیقات ارائه شده به فرد است و چنانچه فرد بتواند هرچه سریعتر آن را ارائه کند در صورت تصویب کارت پایان خدمت خود را اخذ می‌کند ولی سقف آن مدت 24 ماه است.
سردار کمالی خاطر نشان کرد: این شرایط در خصوص ورزشکاران ملی مشمول نیز خواهد بود و این افراد نیز با شرایط ویژه به خدمت اعزام خواهند شد.

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان