اطلاعيه سپاه درموردربايش هواپيماي تهران-دمشق

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 472
تاریخ عضویت: چهار شنبه 15 مهر 1388, 1:48 pm
سپاس‌های ارسالی: 1261 بار
سپاس‌های دریافتی: 2353 بار

اطلاعيه سپاه درموردربايش هواپيماي تهران-دمشق

پست توسط samsun » شنبه 6 آذر 1389, 8:12 pm

آخرین نیوز: سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اطلاعيه‌اي از ناکامي تلاش ضدانقلاب براي ربايش هواپيماي جمهوري اسلامي در مسير تهران- دمشق خبر داد.
به گزارش ايسنا در بخشي از اين اطلاعيه آمده است: با اقدام قاطع و به موقع گارد امنيت پرواز سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و هوشياري کروي پرواز، تلاش يکي ازعناصر وابسته به ضدانقلاب براي ربودن هواپيماي جمهوري اسلامي ايران در مسير تهران- دمشق ناکام ماند.
در آخرين ساعات شب گذشته و طي پرواز شماره 517 شرکت هواپيمايي ايران اير در مسير تهران- دمشق، فردي با هويت مشخص و از عناصر وابسته به ضد انقلاب با ايجاد رعب و وحشت درون پرواز و در بين مسافرين با ادعاي بمب‌گذاري و انجام مقدمات اوليه قصد ربايش اين هواپيما به مقصد مورد نظر را داشت.
اين اطلاعيه در ادامه با اشاره به عمليات نيروهاي حفاظت هواپيمايي سپاه در مقابله با اين فرد آورده است: پس از دستگيري عامل اجراي نقشه هواپيما ربايي و انجام اقدامات تاميني لازم توسط نيروهاي متخصص امنيتي، هواپيماي مذکور با انجام مسافرگيري به مقصد تهران بازگشت.
به گزارش ايسنا به نقل از سپاه نيوز در پايان اين اطلاعيه خاطرنشان شده است: پرونده موضوع به مراجع ذي صلاح تحويل داده شده و در حال رسيدگي است.
 
 حضرت علی (علیه السلام):


    مالک اگر  شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی فردا به آن چشم نگاهش نکن! شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی !

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”